TPP ile VPN ile savaşın

TPP ile VPN ile savaşın

Trans-Pasifik Ortaklığı (TPP) beş yıllık bir uluslararası anlaşmadır. Anlaşmanın etrafındaki detaylar gizli olmasına rağmen, fikri mülkiyet haklarının etrafındaki bölümler WikiLeaks aracılığıyla yayınlandı.

Yeni ayrıntılar, İnternet düzenlemesi ile ilgili katı kuralları ortaya koymaktadır. Bu anlaşma uyarınca, İnternet servis sağlayıcıları (İSS’ler) çevrimiçi yaptığınız her şeyin kayıtlarını tutmak zorunda kalacak. Bu, ziyaret ettiğiniz her web sitesinin, yaptığınız her işlemin kaydedileceği anlamına gelir.

TPP’nin gizliliğinizi istila etmesine izin vermeyin. Bir VPN indirin ve İnternet özgürlüğünü geri al!

TPP Nasıl Atlanır

Kimsenin her hareketini izlemesine izin verme.

ExpressVPN, İnternet bağlantınızı 256 bit şifreleme ile korur. İSS’ler şifresini çözemez, böylece çevrimiçi gizliliğiniz üzerinde tam kontrol.

Konumunuzu da gizliyoruz. Sunucularımızdan herhangi birine bağlandığınızda, hem IP adresiniz hem de konumunuz gizlenir, bu da İSS’lerin ve devlet kurumlarının çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini imkansız hale getirir..

En iyisi, ExpressVPN asla internet trafiği verilerinizi kaydetmez, bu nedenle İSS’lerin size bir şey izlemesinin bir yolu yoktur.

TPP gizliliğinizi yok etme konusunda cehennem gibi. Bir VPN ile savaşın.

Direnmek

Ayağa kalk ve TPP ile savaş

TPP’nin İnternetinizi kontrol etmesine izin vermeyin. Gizliliğinizi geri alın ExpressVPN ile.

Harekete katıl ayağa kalkmak ve TPP’ye karşı savaşmak. FP TPP rehinini alın.

TPP Nedir, Neyse ve Neden Bu Kadar Önemli??

TPP, ticaret ilişkilerini geliştirmeye, tarifeleri düşürmeye ve katılımcı ülkeler için daha fazla iş yaratmaya yardımcı olmak için oluşturuldu. Bunlar asil çabalar, elbette. Ancak, daha katı gizlilik yasalarını ve daha güçlü telif hakkı korumasını yürürlüğe koymak ve ilaç endüstrisi için daha da fazla yasal yastıklamaya izin vermek gibi birçok başka şey de yapacak. Amanın!

Şu anda TPP’ye dahil olan 12 ülke Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Vietnam, Singapur, Malezya, Meksika, Japonya, Peru, Şili ve Brunei’dir..

Anlaşmaya göre, dahil edilen her ülke, ABD film stüdyolarının telif hakkı ihlallerinden zarar almasını kolaylaştırmak için yasalarını değiştirmek zorunda kalacak. Onaylanırsa, TPP tarihteki en büyük ticaret anlaşması olacaktır. Dünya ekonomisinin yüzde 40’ını oluşturacak ve 792 milyondan fazla insanı kapsayacak.

Neden bu kadar gizli?

TPP bu kadar önemliyse, neden her şey bu kadar sus?

TPP, uluslararası bir ticaret anlaşmasından daha fazlasıdır. Küresel ekonomiyi şekillendirecek. Ve Kongre anlaşmayı “fikri mülkiyet sahiplerinin hakları ile kullanıcıların ve topluluğun meşru çıkarları arasında bir denge kurmanın” bir yolu olarak ortaya koyarken, gerçek şu ki bu, şimdiye kadarki en büyük, korkutucu ve en yolsuz anlaşmalardan biri Kongreye ulaşmak.

Aslında, Kongre son zamanlarda Obama yönetimine hızlı izleme yetkisi verdi, bu yüzden anlaşma imzalanırsa, hem kamu incelemesini hem de değişiklik şansını atlayacak.

Bu, zamanımızın en büyük ticaret anlaşmasının gizli olarak imzalanacağı anlamına geliyor, yalnızca bilgiye, sürece ve değişikliklere erişime sahip çıkar yanlısı gruplarla.

Bu biraz korkutucu #&@ ^.

TPP Ne Kadar Kötü?

TPP baaaaaaaaaad’dır. TPP sızıntıları, yaptığınız her şeyin kaydedildiği, günlüğe kaydedildiği ve kaldırıldığı bir Orwellian geleceğine hızlı bir bakış sağlar, böylece devlet kurumlarının kaprisine erişilebilir.

Yeni anlaşma uyarınca, telif hakkı koşulları yazarın ömrünü artı 70 yıl daha uzatacaktır. Bu, ayrıca, aşırı sert hapis saatleri ve / veya yasal para cezalarını ezerek, telif hakkı yasalarını ihlal eden veya dosya paylaştığı tespit edilen kişiler için daha ağır cezai yaptırımlar anlamına da gelir..

ExpressVPN’i indirin

Öne Çıkan Resim: Sergey Nivens / Dollar Photo Club

TPP ile VPN ile savaşın
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.