Yabancı bir VPN almak için 4 neden

[ware_item id=33][/ware_item]

Bir bavul önemli eğlence şirket logoları ile kaplı.


Yurtdışına yeni bir ülkeye taşınmak zor olabilir, aynı zamanda heyecan verici olabilir. Yeni alanlar keşfetmek, yeni şeyler denemek ve farklı kültürlerin tadına bakmak hayatınıza biraz baharat katabilir.

İster yurtdışında eğitim almak için yeni bir ülkeye taşınmış olun, isterse kalıcı bir yer değiştirme yaptıysanız, bir VPN'nin sevdiklerinizi takip edin ve en sevdiğiniz haber kaynaklarının, spor takımlarının ve TV şovlarının tadını çıkarın.

Her gurbetçinin bir VPN kullanması için 4 neden ve ayrıca VPN'nizden en iyi şekilde yararlanmak için bir vazgeçilmez pro ipucu!

1. denizaşırı TV ve spor izlemek için bir göçmen VPN gerekir

Şapkalı bir kız telefonunu bir kafede izliyor.

Henüz fark etmediyseniz, yurtdışına eriştiğiniz web siteleri evdekilerden farklı olabilir. Yaşadığınız, çalıştığınız veya okula gittiğiniz yere bağlı olarak, belirli içerikler kısıtlanabilir veya kullanılamayabilir. Singapur gibi diğer yerler de çok sansürlenmiş içerikler gösterecek. Mesela YouTube'u ele alalım. Bazen bir bölgede bulunan videolar başka bir bölgede engellenir. Bunun nedeni, web'deki birçok içeriğin coğrafi olarak kısıtlanmasıdır.

iyi ki, VPN bu engelleri aşmaya yardımcı olabilir. Bir VPN sunucusu konumuna bağlandığınızda, IP adresiniz maskelenir ve yerine seçtiğiniz VPN sunucusu konumuyla değiştirilir. Haberleri evde okumayı kaçırırsanız, o bölgedeki bir VPN sunucusu konumuna bağlanın ve! Daha önce olduğu gibi göz atabilirsiniz.

Dahası, eğer olmadan yaşayamazsan favori sporlar, bir VPN - güvenli ve güvenli. Başka bir futbol etkinliğini, NFL oyununu, NBA playoff hesaplamasını veya UFC maçını bir daha asla kaçırmayın.

2. Gizliliğinizi korumak için bir expat VPN'e ihtiyacınız var

Çevrimiçi bilgilerinizin özel olup olmadığı konusunda endişeli misiniz? Olmalısın. Güvenli olmayan bir internet bağlantısı, kişisel bilgilerinizi bilgisayar korsanlarına, internet servis sağlayıcılarına ve yerel devlet kurumlarına maruz bırakır.

Bir VPN, sanal özel ağ. VPN'ler internet trafiğinizi şifrelemek ve IP adresinizi gizlemek, bir VPN sunucusu konumuna bağlandığınızda kimse ne yaptığınızı göremez. Web siteleri sizi izleyemiyor çünkü görebilecekleri, kullandığınız belirli VPN sunucusunun IP adresi.

Bir göçmen VPN, yurtdışında eğitim gören, yaşayan veya seyahat eden herkes için önemli bir araçtır, ancak ağ bağlantılarını güvence altına almak konusunda uzaktan endişe duyan herkes için de harika.

3. Daha ucuz uçuşlar ve daha iyi fırsatlar bulmak için bir VPN'e ihtiyacınız var

Bazı şirketler çevrimiçi fiyatlarını kullanıcının konumuna göre hesaplar. Dubai'deki biri, aynı uçuş için İsveç'teki birinden farklı uçak biletleri görecek. Farklı VPN konumlarındaki farklı fiyatlara göz atmak ve karşılaştırmak için bir VPN kullanmak, seyahat söz konusu olduğunda büyük para tasarrufu, bu da eve gitmek için arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret etmeyi çok daha kolay hale getirir.

Şüpheci? Kendin dene. ExpressVPN, VPN'e bağlandığında şaşırtıcı bir 2.000 $ fiyat farkı buldu!

4. Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmak için bir VPN'e ihtiyacınız var

Skype ile görüntülü sohbet gurbetçilerin

Yurtdışındayken Skype, Facebook, Twitter ve Instagram aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle evde iletişimde kalmak zor olabilir. Neyse ki, göçmenler bir VPN'i sosyal medya hesaplarına ve sohbet uygulamalarına her yerden erişin.

Arkadaşlarınıza dünyanın dört bir yanından sanal bir şaka yapın ve eve olanlarla güncel kalın. VPN ile, hiç ayrılmamış gibisin.

PRO EXPAT VPN İPUCU! Bir VPN yönlendirici ile VPN'nizden en iyi şekilde yararlanın

Yurt dışında yaşıyorsanız ve VPN aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, VPN yönlendiricisine yatırım yapın. VPN yönlendirici size yardımcı olan hepsi bir arada çözümdür:

  1. Tüm Wi-Fi ağınızı koruyun evinde evden uzakta
  2. En sevdiğiniz programları ve sporları izleyin istediğiniz herhangi bir cihazda
  3. VPN'inizi akıllı TV'nizde kullanın, PlayStation, Xbox, Apple TV

Ve eğer arkadaşlarınız varsa, güvenli, güvenli VPN Wi-Fi armağanlarını onlarla da paylaşabileceksiniz.!

Yabancı bir VPN almak için 4 neden
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.