Smart Location چگونه کار می کند؟

ExpressVPN است موقعیت مکانی هوشمند ویژگی به طور خودکار بهترین مکان VPN را برای شما انتخاب می کند. الگوریتم Smart Location مکانهای VPN را با استفاده از معیارهای ناشناس مانند سرعت بارگیری ، زمان تأخیر و مسافت ، رتبه بندی می کند.

توجه داشته باشید: غیرفعال کردن “مکان هوشمند” امکان پذیر نیست. برای اتصال به یک مکان دیگر ، به سادگی این مراحل را دنبال کنید.

چه کسی باید از موقعیت مکانی هوشمند استفاده کند?

اگر اتصال سریع و مرور با بهترین سرعت از اولویت های اصلی شما باشد ، Smart Location مکانی را برای شما پیشنهاد می کند.

اگر ترجیحی برای اتصال به کدام سرور ندارید ، به طور پیش فرض استفاده از Smart Location را در نظر بگیرید.

نحوه اتصال به Smart Location

برای اتصال با استفاده از موقعیت مکانی هوشمند در برنامه های Windows ، Mac ، Android یا iOS ، به سادگی روی آن کلیک کنید یا روی آن ضربه بزنید دکمه VPN ON.

برای اتصال ExpressVPN در Mac کلیک کنید.

برای اتصال با استفاده از موقعیت مکانی هوشمند در برنامه لینوکس ، expressvpn اتصال هوشمند را وارد کنید

اتصال هوشمند

در برنامه ExpressVPN برای روترها ، به طور پیش فرض به Smart Location وصل خواهید شد.

برنامه روتر ExpressVPN وصل شده است.

به یک مکان مختلف سرور وصل شوید

اگر می خواهید به مکان های دیگر وصل شوید ، می توانید لیستی از مکانهای پیشنهادی را نیز باز کنید.

  • در برنامه های Windows ، Mac ، Android یا iOS: را انتخاب کنید انتخاب محلی > توصیه شده برگه > بر روی مکان مورد نظر خود دوبار کلیک کنید. همچنین می توانید همه مکان ها را مرور کرده یا مکان خاصی را برای اتصال به آن جستجو کنید.
  • در برنامه لینوکس: لیست expressvpn را وارد کنید و یکی از مکان های مشخص شده “Y” را برای توصیه شده انتخاب کنید. در مرحله بعدی ، اتصال Expressvpn [نام محل] را وارد کنید تا به یک مکان پیشنهادی وصل شوید. همچنین می توانید از این دستور برای اتصال به محلی که مورد نظر شماست استفاده کنید.
  • برای برنامه ExpressVPN برای روترها: به قسمت بروید پنل مدیریت برنامه روتر, مکانی را که در قسمت اصلی ذکر شده است انتخاب کنید VPN برای اتصال به آن همچنین می توانید انتخاب کنید تمام موقعیت ها یا یک مکان خاص را برای اتصال به آن جستجو کنید.

اگر قبلاً به یک سرور متفاوت متصل شده اید ، می توانید با انتخاب موقعیت مکانی مشخص شده ، به موقعیت مکانی هوشمند برگردید موقعیت مکانی هوشمند.

روی Smart Location کلیک کنید.

Smart Location چگونه کار می کند؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.