Kā atiestatīt ExpressVPN maršrutētājus uz sākotnējo programmaparatūru

Šī rokasgrāmata jums parādīs kā atiestatīt ExpressVPN maršrutētāju uz sākotnējo programmaparatūru.

Pirms sākat:  Pārliecinieties, vai esat lejupielādējis oriģinālo maršrutētāja programmaparatūru. Programmaparatūru var atrast, apmeklējot maršrutētāja ražotāja vietni.

ExpressVPN maršrutētājs v2

Dodieties uz vietni www.expressvpnrouter.com. Sānjoslā dodieties uz Papildu iestatījumi > Programmatūras atjauninājums.

Klikšķiniet uz

Klikšķiniet uz Izvēlēties failu un atlasiet programmaparatūras failu.

Noklikšķiniet, lai atlasītu programmaparatūru.

Klikšķis Atjaunināt tagad.

Klikšķis

Pagaidiet brīdi, kamēr tiek atjaunināta programmaparatūra. Kad process būs pabeigts, jūs tiksit novirzīts atpakaļ uz informācijas paneli.

ExpressVPN maršrutētājs v1

Linksys WRT1200AC, WRT1900AC un WRT3200ACM

Izmantojot maršrutētāja Wi-Fi savienojumu, dodieties uz vietni www.expressvpnrouter.com. Lapā atlasiet Sistēma un tad Rezerves / Flash programmaparatūra.

sistēmas zibspuldze

Ritiniet uz leju līdz Flash jauns programmaparatūras attēls un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas blakus Saglabājiet iestatījumus.

noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas saglabāt iestatījumus

Klikšķis Izvēlēties failu un augšupielādējiet oriģinālo Linksys programmaparatūru. Sākotnējo programmaparatūras failu var atrast, apmeklējot saitesys.com un meklējot sava modeļa vārdu.

noklikšķiniet uz izvēlēties failu

Klikšķis Flash attēls ... un tad Turpiniet.

noklikšķiniet uz zibatmiņas attēla

Piezīme: Ja jūs gatavojaties pārdot vai atdot maršrutētāju, ieteicams vispirms to darīt otrreiz flashējiet maršrutētāju, izmantojot Linksys UI un tad atiestatīt maršrutētāju uz rūpnīcas noklusējumiem lai izdzēstu visus pielāgotos iestatījumus.

Linksys EA6200, Netgear R6300v2, Netgear R7000, Asus RT-AC68U, RT-AC87U, RT-AC56R, RT-AC56S un RT-AC56U

Izmantojot maršrutētāja Wi-Fi savienojumu, dodieties uz vietni www.expressvpnrouter.com. Lapā atlasiet Administrācija un tad Programmaparatūras jaunināšana.

tīkla administrācija

Nolaižamajā izvēlnē atlasiet Atiestatīt uz noklusējuma iestatījumiem un atrodiet oriģinālo Asus vai Netgear programmaparatūru, uz kuru mirgot.

atlasiet programmaparatūru

Klikšķis Jaunināt un pagaidiet, kamēr tiek augšupielādēta programmaparatūra. Jums tiks lūgts pārbaudīt, vai fails mirgo. Klikšķis Turpiniet turpināt.

noklikšķiniet uz turpināt

Kad zibspuldze būs pabeigta, jums tiks paziņots, ka neesat izveidojis savienojumu ar maršrutētāju. Tas ir normāli. Pievienojiet Asus vai Netgear maršrutētāja Wi-Fi un pēc pieprasījuma iestatiet maršrutētāja pieteikšanās informāciju.

Zemāk redzamajā attēlā ir redzami Netgear Admin konta iestatījumi:

netgear akreditācijas dati

Jums tagad vajadzētu būt pilnai piekļuvei internetam. Ja vēlāk rodas grūtības piekļūt maršrutētāja informācijas panelim, skatiet instrukcijas par maršrutētāja noklusējuma vārtejas atrašanu.

Kā atiestatīt ExpressVPN maršrutētājus uz sākotnējo programmaparatūru
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.