Bir GIF’i tweetleyerek 12 aylık ExpressVPN kazanın!

Bir hashtag, gif dosyası simgesi ve ExpressVPN logosunun üzerindeki eşittir işareti.

Bu yıl Ulusal Siber Güvenlik Farkındalık Ayını (NCSAM) ve Avrupa Siber Güvenlik Ayını hediye ederek kutluyoruz üç 12 aylık ExpressVPN aboneliği!

Her hafta görülen hatalar, sızıntılar ve ihlallerle, çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi gözden geçirmek için harika bir zaman olacaktır. Tarayıcılardan e-postalara ve mesajlaşma uygulamalarına kadar, çevrimiçi olduğunuzda kendinizi korumak için en iyi araçları kullandığınızdan emin olun.

Ekstra gizlilik ve güvenlik artışı için yarışmamıza katılın ve kendinizi bir yıllık ExpressVPN'e ücretsiz olarak taşıyabilirsiniz!

Yarışmaya nasıl girilir?

Yarışmaya katılmak için, hashtag ile siber güvenliği en iyi temsil ettiğini düşündüğünüz bir GIF'i tweetlemeniz yeterlidir. #cybersecurityinonegif ve @ExpressVPN girişinizi görüyoruz! Bu kadar! GIPHY gibi bir siteden bir GIF veya hatta kendi yarattığınız bir GIF olabilir ...

Daha önce tweetlerinizi alın 17 Ekim 23:00 UTC ve 12 aylık ExpressVPN ile en çok beğeni ve RT sayısına sahip ilk 3 tweet'i ödüllendireceğiz. Bu beğenileri ve RT'leri nasıl aldığınız önemli değil, ancak bot kullanıyorsanız sizi yargılayabiliriz ...!

Kurallar:

  1. Twitter girişleri #cybersecurityinonegif hashtag'ini içermeli ve @ExpressVPN'den söz etmelidir.
  2. Hesabınız @ExpressVPN'i takip ediyor olmalıdır.
  3. Birden çok girişe izin verilir.
  4. Yarışma herkese ve herkese açıktır (yürürlükteki ulusal veya yerel yasa ve düzenlemelere tabidir).
  5. ExpressVPN, yarışma bittikten sonra Twitter doğrudan mesajlarıyla kazananları bilgilendirecektir. Kazanan bildirildikten yedi gün sonra yanıt vermezse, ExpressVPN ödülü bir sonraki ikinciye verecektir.
  6. ExpressVPN anlaşmazlıklar durumunda nihai karar hakkını saklı tutar.

Ne bulduğunuzu görmekten heyecan duyuyoruz - iyi şanslar! ��

Bir GIF'i tweetleyerek 12 aylık ExpressVPN kazanın!
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.