Dôležité nástroje pre malé podniky

Začatie podnikania môže byť náročné a zastrašujúce úsilie, ale so správnym prístupom, motiváciou a zdrojmi môžete svoju spoločnosť rýchlo a plynulo spustiť. Od fázy plánovania po realizáciu si každý krok vyžaduje know-how a konkrétne nástroje na dosiahnutie úspechu. Financovanie, komunikácia, hosting webových stránok, najatá pomoc a bezpečnosť sú päť z najdôležitejších vecí, o ktorých sa môžete dozvedieť, aby bola vaša firma úspešná..

ExpressVPN rozdelil jednotlivé aspekty nižšie.

podnikateľský plán

financovania

Nové podniky potrebujú financovanie a financovanie zvyčajne pochádza z jedného z dvoch miest: investorov alebo bánk. V súčasnej ekonomickej situácii je ťažké získať nezabezpečené podnikateľské pôžičky od bánk, ktoré sa mnohými začínajúcimi podnikmi obracajú na začínajúcich investorov a davové financovanie na financovanie svojich projektov..

Obchodné kreditné karty sú tiež užitočným nástrojom v počiatočných fázach založenia spoločnosti, pretože vysoké úverové limity môžete použiť na financovanie rôznych aspektov svojho podnikania a na splácanie rovnakým spôsobom, ako by ste požičiavali. Môžete porovnať rôzne kreditné karty, ich úrokové sadzby a výhody, aby ste našli tú najlepšiu pre svoju firmu.

komunikácia

Komunikácia s investormi, zákazníkmi, partnermi, spolupracovníkmi a zamestnancami je rozhodujúca pre úspech vašej spoločnosti. Vo svojej sieti musíte organizovať pracovné stretnutia, brainstorming alebo dotykovú základňu, informovať svojich investorov o vašom postupe a informovať potenciálnych a existujúcich zákazníkov o vašej firme. E-mailová služba, telefónne linky, posielanie textových správ, okamžité správy, faxovanie a poštové služby sú hlavné spôsoby komunikácie s vašimi kruhmi..

VoIP alebo Voice over Internet Protocol je internetová telefónna služba s ďalšími funkciami, ako je virtuálna PBX a voliteľná internetová faxová služba. Je pripojený cez existujúce vysokorýchlostné internetové linky za zlomok ceny typickej telefónnej služby a prichádza so všetkými výhodami zložitej telefónnej služby s viacerými linkami (ako sú presmerovanie, rozšírenia, hlasová schránka, konferenčné hovory atď.) , bez vysokých nákladov a mätúceho nastavenia.

Hosting webových stránok

V dnešnom technologicky zdatnom svete je internet prvým miestom, na ktorom sa väčšina vašich zákazníkov dozvie o vašom novom podnikaní, či už ide o internet alebo nie. Je dôležité mať web, ktorý informuje potenciálnych zákazníkov o tom, kto ste a čo robíte. Ak chcete vytvoriť vynikajúci web, budete potrebovať hosting webových stránok, ktorý je k dispozícii od mnohých rôznych poskytovateľov po celom webe. Niektorí hostitelia ponúkajú zľavy na názvy domén, jednoduché možnosti nastavenia a tvorcov webových stránok, e-mailový hosting a možnosti elektronického obchodovania. Nezabudnite vyhľadávať na základe vašich konkrétnych potrieb.

Nájom, internovanie alebo dobrovoľná pomoc

Bez ohľadu na to, aké sú vaše nové spoločnosti holé kosti, je pravdepodobné, že váš život bude jednoduchší, ak by ste mali niekoho, kto vám pomôže. Delegovanie úloh nielen zdvíha časť váhy z vašich ramien, ale tiež dodáva ďalšie oči a perspektívu pri obchodných rozhodnutiach. Máte veľa možností, pokiaľ ide o pridávanie orgánov, od outsourcingovej pomoci digitálne hneď po najatie zamestnanca po ceste alebo dokonca ponúknutie priateľa čiastočného vlastníctva výmenou za účasť. Prinesenie ďalšieho pomocníka s novými talentmi a poznatkami môže mať obrovský vplyv na úspech vášho podnikania.

zabezpečenia

Na ochranu svojej novej firmy budete potrebovať dva typy zabezpečenia: virtuálne a fyzické. Za predpokladu, že sú splnené vaše potreby v oblasti fyzickej bezpečnosti, diskutujme o virtuálnej bezpečnosti.

Cloudové zálohovanie

Informácie o produktoch a katalógy, korešpondencia so zákazníkmi, vlákna e-mailov a plánovanie sú všetky dôležité informácie o vašom novom podnikaní, ktoré by mali byť digitálne podporované cloudovým úložiskom. Synchronizáciou alebo uložením firemných údajov do cloudu zaistíte, že sú chránené, dostupné a aktualizované podľa potreby, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Služba VPN

Virtuálne súkromné ​​siete vám poskytujú bezpečnú a nefiltrovanú sieť na vykonávanie všetkých vašich webových akcií pri súčasnom udržiavaní vysokorýchlostného pripojenia a zabezpečení súkromia vašej adresy IP a používateľských údajov. Budete mať tiež možnosť surfovať anonymne a pristupovať k webovým stránkam bez hrozby sledovateľov, zlodejov identity alebo hraníc stanovených inými sieťami..

Bez ohľadu na to, aký typ podnikania podnikáte, budete potrebovať financovanie, komunikáciu, hosting webových stránok, fyzickú pomoc a zabezpečenie. Týchto päť nástrojov v spojení s ambíciami a usilovnou prácou vám pomôže katapultovať vaše nové podnikanie do rýchleho smeru k úspechu.

Kliknite sem, aby ste sa vrátili k sprievodcom ExpressVPN týkajúcimi sa ochrany osobných údajov na internete

Dôležité nástroje pre malé podniky
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.