Ako funguje funkcia Smart Location?

ExpressVPN je Inteligentné umiestnenie automaticky vyberie najlepšie umiestnenie VPN pre vás. Algoritmus inteligentného umiestnenia zaraďuje umiestnenia VPN pomocou anonymných metrík, ako je rýchlosť sťahovania, latencia a vzdialenosť.

Poznámka: Nie je možné „zakázať“ inteligentné umiestnenie. Ak sa chcete pripojiť k inému miestu, postupujte podľa týchto krokov.

Kto by mal používať inteligentnú polohu?

Ak je vašou najvyššou prioritou rýchle pripojenie a prehliadanie najlepšou rýchlosťou, funkcia Smart Location odporučí miesto pre vás.

Ak nemáte preferovaný server, ku ktorému sa chcete pripojiť, zvážte predvolené použitie inteligentnej polohy.

Ako sa pripojiť k inteligentnej polohe

Ak sa chcete pripojiť pomocou inteligentného umiestnenia v aplikáciách Windows, Mac, Android alebo iOS, jednoducho kliknite alebo klepnite na ikonu Tlačidlo VPN ON.

Kliknite pre pripojenie ExpressVPN na Mac.

Ak sa chcete pripojiť pomocou aplikácie Smart Location v aplikácii pre systém Linux, zadajte príkaz expressvpn connect smart

smart-connect

V aplikácii ExpressVPN pre smerovače budete v predvolenom nastavení pripojení k inteligentnej polohe.

Aplikácia smerovača ExpressVPN je pripojená.

Pripojte sa k inému umiestneniu servera

Ak sa chcete pripojiť k iným miestam, môžete tiež otvoriť zoznam odporúčaných miest.

  • V aplikáciách Windows, Mac, Android alebo iOS: Vyberte položku VYBERTE MIESTO > odporúča pútko > dvakrát kliknite na požadované miesto. Môžete tiež prehľadávať všetky miesta alebo vyhľadať konkrétne miesto, ku ktorému sa chcete pripojiť.
  • V systéme Linux: zadajte zoznam expressvpn a vyberte jedno z odporúčaných miest označených „Y“. Potom zadajte príkaz expressvpn connect [názov miesta] a pripojte sa k odporúčanému umiestneniu. Tento príkaz môžete tiež použiť na pripojenie k vybranému miestu.
  • Pre aplikáciu ExpressVPN pre smerovače: Prejdite na stránku administrátorský panel aplikácie smerovača, vyberte umiestnenie uvedené na hlavnej obrazovke VPN na pripojenie. Môžete tiež vybrať Všetky miesta alebo vyhľadajte konkrétne miesto, ku ktorému sa chcete pripojiť.

Ak ste sa už predtým pripojili k inému umiestneniu servera, môžete sa vrátiť do inteligentného umiestnenia výberom označeného umiestnenia Inteligentné umiestnenie.

Kliknite na inteligentné umiestnenie.

Ako funguje funkcia Smart Location?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.