3 labākie Bitcoin maki Android ierīcēm

Zaļais Android talismans, kas tur Bitcoin.

* Vai jūs meklējat labākos Bitcoin makus iOS? Noklikšķiniet šeit. *

Android bija pirmā mobilā platforma ar Bitcoin makiem un kopš ļoti agrīna Bitcoin dzīves sākuma piedāvāja savrupas lietotnes, kas darījumu apstrādei nepaļaujas uz centrālo serveri. Sākumā šīs decentralizētās lietotnes lejupielādēja pilnu Blockchain, kas šodien tik tikko būtu iespējams, jo šobrīd tas pārsniedz 60 GB.

Tā vietā, tāpat kā ExpressVPN iecienītajos iOS makos, lietojumprogrammas paļaujas uz vienkāršoto maksājumu verifikāciju (SPV), kur maku var tieši izveidot savienojumu ar Bitcoin tīklu, bet sinhronizē tikai visatbilstošākos datus, nevis visu blokķēdi..

Micēlijs - ērti lietojams

micēlija-bitcoin-maka-pārskats

Mycelium Bitcoin maks, kas nosaukts pēc sava veida sēnītes, kas, domājams, ir lielākais dzīvais organisms pasaulē, ir ērti lietojams maciņš, kuram ir tikai pareizais noderīgo sānu funkciju komplekts..

Tas ir maka BitcoinSpinner pēctecis un tika uzsākts 2013. gadā. Mycelium ir kļuvis par mobilo maku standartu un izmanto HD (hierarhiski deterministiskās) sēklas, kas nozīmē, ka, lai dublētu savu Bitcoin, jums ir jāatceras tikai divpadsmit angļu vārdu komplekts. Tomēr esiet piesardzīgs, dublējot savus vārdus, jo ikvienam, kam ir šie vārdi, ir pieeja visai jūsu naudai. ExpressVPN iesaka tos uzrakstīt uz papīra un uzglabāt drošā vietā, vai arī saglabāt paroļu pārvaldnieku.

HD maki palīdz saglabāt arī jūsu privātumu, jo lietotne katram darījumam izmantos atsevišķu adresi. Lai arī micēlijs tiks sperts vienu soli tālāk, tas ļauj maršrutēt visus savus datus caur Tor tīklu ar lietotni Orbot. Izmantojot šo procesu, neviens neuzzinās, ka jūs pat izmantojat Bitcoin.

Lieliska arī jūsu finansiālajai privātumam ir spēja nodalīt savus kontus Mycelium. Ja jūs, piemēram, turat dažus Bitcoins kā ienākumus un vēlaties tos atdalīt no uzkrājumiem, to varat viegli izdarīt Mycelium, vienkārši pievienojot papildu maku. Tas ievērojami atvieglo ierakstu veikšanu, taču neaizmirstiet, ka, lietojot vairākus makus, tie būs jāveido atsevišķi.

Micēlijs arī ļauj viegli slaucīt visu veidu rezerves kopijas un papīra makus, kas jums varētu būt. Privātās atslēgas QR koda veidā var skenēt tieši ierīcē vai arī lietotnē ievadīt divpadsmit vārdus. Pēc tam micēlijs pārsūtīs monētas uz vienu no savām drošajām atslēgām.

Ja esat īpaši paranoisks vai uztraucaties par drošību vai ja nevarat uzticēties nēsātajam tālrunim (varbūt tāpēc, ka jums tas ir jādala ar citiem), Mycelium var izmantot saistībā ar aparatūras Bitcoin makiem, piemēram, Trezor vai Ledger.

Šie aparatūras maki ir ārējas aparatūras ierīces, kas īpaši izgatavotas, lai droši glabātu Bitcoins. Tie izskatās nedaudz kā USB atmiņas kartes, taču tiem ir mazs displejs, caur kuru varat pārbaudīt darījumus. Lai veiktu darījumu, tālrunī savienojat aparatūras maku, atveriet Mycelium lietotni un sākat darbību. Pēc tam jūs verificēsit un apstiprināsit darījumu aparatūras makā. Tādā veidā jūsu privātās atslēgas nekad neatstāj īpašu ierīci un tiek pārsūtītas tikai pa tālruni. Diezgan ģeniālas lietas.

Lielākā Mycelium lietotnes blakusiezīme ir tirgus. Netālu no jūsu atrašanās vietas varat viegli atrast cilvēkus, kuri ir gatavi tirgot Bitcoin par naudu. Tas ir lielisks veids, kā uzkrāt kādu monētu vai likvidēt savus ieguldījumus apmaiņā pret inflācijas valdības naudu, ja vēlaties.

Jūs pat varat izvēlēties pats kļūt par tirgotāju, ja jums ir papildu laiks.

Micēlija kopsavilkums

 • Viegli lietojams un dublējams
 • Lieliska lietotne, lai slaucītu Bitcoin no saldētavas
 • Atbalsts aparatūras makiem
 • Tirgotāja funkcija, lai tuvumā iegādātos Bitcoin

BitPay - ļauj veikt vairākus parakstus

coplay-bitcoin-wallet-review

BitPay ir ne tikai ExpressVPN iecienītāko Android maku vidū, bet arī iOS saraksta īpašnieks.

BitPay lielākais spēks ir vairāku parakstu funkcija. Tas nozīmē, ka jūs varat ātri iestatīt vienu Bitcoin maku ar vairākiem cilvēkiem vai ierīcēm kā parakstītājiem.

Varat izmantot šo funkciju, lai palielinātu drošību, izveidojot seifu, kurā tiek glabāti līdzekļi starp vairākām ierīcēm. Piemēram, jūs varat izveidot Bitcoin adresi, kurai ir trīs atslēgas - viena tālrunī, otra - datorā, bet otra - kā dublējums uz papīra. Katram darījumam nepieciešami divi paraksti, piemēram, no tālruņa un datora. Hakerim vienlaicīgi būs jāuzbrūk abām ierīcēm, kas tiek uzskatīts par grūtāku nekā tikai vienas ierīces uzbrukums, lai piekļūtu jūsu naudai. Trešais seifs tiek glabāts kā dublējums gadījumā, ja tālrunis vai dators pazūd vai tiek sabojāts.

Jūs varat arī izmantot vairākas BitPay adreses jūsu organizācijā. Piemēram, katrs valdes loceklis vai kasieris var turēt bitcoin maku un atslēgu. Lai veiktu veiksmīgu maksājumu, līdzekļu apstrādei var būt nepieciešams minimālais parakstu skaits. Šī sistēma ir relatīvi droša pret hakeriem, un jums nav jāuzticas vienai personai savā organizācijā ar visu naudu.

Negatīvie ir tas, ka BitPay lietotnei jāpaļaujas uz centrālo serveri, lai pārraudzītu un pārraidītu darījumus. Šis serveris nespēj nozagt jūsu monētas, taču, ja tas būtu pakļauts DDoS uzbrukumam vai būtu kā citādi nepieejams, jūs nevarētu tērēt savu Bitcoin - kaitinošs traucēklis.

Teorētiski lietotne dod jums iespēju izmantot alternatīvu serveri un pat palaist savu. Patiesībā tas būs dzīvotspējīgs tikai lielākām organizācijām, jo ​​tas prasa ievērojamas pūles.

BitPay kopsavilkums

 • Lieljaudas, ērti lietojams, daudzparakstu maks
 • Daudz iespēju
 • Push paziņojumi par ienākošajiem līdzekļiem
 • Atkarībā no centralizēta atslēgu pārvaldības servera - riskanti pārtraukumi

Schildbach Bitcoin Wallet - tikai lietotnei 2,9 MB!

schildbach-bitcoin-wallet-review

Schildbach Bitcoin Wallet ir nosaukts pēc tā izstrādātāja Andreas Schildbach (tagad Play veikalā pazīstams kā vienkārši “Bitcoin Wallet”) nosaukuma, un tas ir vecākais mobilais Bitcoin seifs. Schildbach maciņš, ko izmantoja visas Blockchain lejupielādēšanai, pirms šis process bija pārāk liels apgrūtinājums darījumu apjoma dēļ.

Izmantojot jauno SPV tehnoloģiju, vairs nav nepieciešams lejupielādēt visu Bitcoin darījumu vēsturi. Mūsdienās lietojumprogrammas var tieši pieslēgties tīklam, uzzināt maka bilanci un virzīt parakstītus darījumus, neapdraudot cenzūru vai darbības laiku.

Google uzskaitījis, ka šī lietojumprogramma ir instalēta no miljona līdz pieciem miljoniem, parādot iespaidīgo maka sasniedzamību.

Makam ir vienkāršas funkcijas, taču tas tomēr parāda, kas ir iespējams ar tādu decentralizētu sistēmu bez atļaujas kā Bitcoin. Piemēram, jūs varat virzīt Bitcoin darījumus uz citu ierīci, izmantojot Bluetooth vai NFC, ja vien ierīces to atbalsta..

Šildbaha kopsavilkums

 • Viegli lietojams, plāns pielietojums
 • Labi uztur viens no pieredzējušākajiem izstrādātājiem Bitcoin ekosistēmā
 • NFC un Bluetooth atbalsts
 • Tikai 2,9 MB

Micēlijs ir ExpressVPNs iecienītākais Bitcoin maciņš

Micēlijs ir ērti lietojams, labi izskatās, tam ir tieši tik daudz funkciju, lai tas būtu tas, kas jums nepieciešams, un tirgus vietas funkcija ir arī lieliska, ja jums ir nepieciešams sakraut kādu Bitcoin.

BitPay ir padarījis daudzparakstu makus izmantojamus un pat jautrus. Ja vēlaties papildu drošību vai iespēju sadalīt līdzekļus starp vairākiem cilvēkiem organizācijā, šī lietotne būs jūsu pirmā izvēle.

Tāpat kā operētājsistēmā iOS, arī visi aptaujātie Android maki ExpressVPN katru reizi, veicot darījumu, norāda atšķirīgu adresi. Tas ir labs privātumam, taču nepadara jūsu darījumus anonīmus. Ja jums ir nepieciešams augsts privātuma vai anonimitātes līmenis, iepazīstieties ar ExpressVPN ceļvedi par Bitcoin anonimitāti.

3 labākie Bitcoin maki Android ierīcēm
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.