ExpressVPN un Dynabook (agrāk Toshiba) paziņo par globālām partnerībām

ExpressVPN un Dynabook logotipi, kas simbolizē jaunu partnerību

Mēs ar prieku paziņojam par mūsu globālo partnerību ar Dynabook (agrāk Toshiba personālo datoru bloku), lai Dynabook lietotājiem nodrošinātu būtisku interneta aizsardzību.

Kā daļu no mūsu partnerattiecībām Dynabook visiem jaunajiem un nākamajiem Dynabook personālajiem datoriem priekšinstalēs ExpressVPN, sākot ar jauno Satellite Pro L50, kas tika palaists 2019. gada decembrī. Lietotāji arī saņems bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu mūsu godalgotajā pakalpojumā, nodrošinot viņiem būtisku drošības un privātuma aizsardzību uzreiz no malas. Nākotnē partnerība tiks attiecināta uz papildu modeļiem.

Šī stratēģiskā partnerība iezīmē pirmo reizi, kad Dynabook sadarbojas ar VPN sniedzēju. Mēs palīdzēsim Dynabook klientiem visā pasaulē nodrošināt interneta trafiku un aizsargāt viņu aktivitātes tiešsaistē no nevērīgām acīm. Tikai ar vienu klikšķi ExpressVPN lietotājiem piedāvā vērtīgu mieru, it īpaši, ja viņi atrodas publiskos Wi-Fi tīklājos, piemēram, lidostās, viesnīcās, koplietošanas telpās un citur. Izmantojot ExpressVPN, Dynabook klienti var arī baudīt visu savu iecienīto saturu jebkurā laikā un vietā.

Dynabook klēpjdators ar iepriekš instalētu ExpressVPNExpressVPN pēc noklusējuma tiks piesprausts uzdevumjoslai, un tas būs pieejams arī no izvēlnes Sākt.

“VPN ir kļuvuši par neaizstājamu interneta privātuma un drošības rīku, tāpēc mēs ar prieku piedāvājam drošāku pieredzi mūsu lietotājiem, izmantojot šo partnerību,” sacīja Damian Jaume, Dynabook EMEA prezidents. “Mēs izvēlējāmies sadarboties ar ExpressVPN, jo tie ir absolūti nepārspējami nozarē, kad runa ir par modernu drošību, super ātru savienojuma ātrumu visā pasaulē un ērtu lietošanu. Viņiem ir kopīga apņemšanās veidot drošu un atklātu interneta pieredzi. ”

"Mēs esam priecīgi sadarboties ar Dynabook, lai saviem klientiem nodrošinātu lielāku privātumu, drošību un brīvību internetā," sacīja ExpressVPN viceprezidents Harolds Li. "Mums ir ārkārtīgi pateicīgi redzēt, ka VPN vairs nav tikai rīks kiberdrošības ekspertiem, bet gan uzņēmumi, gan privātpersonas atzīst to nozīmi visiem interneta lietotājiem."

Pēc stingras atlases procesa Dynabook iecēla ExpressVPN par savu oficiālo VPN partneri. Dynabook komanda veica rūpīgus mūsu programmatūras testus un apsvēra vairākus faktorus, ieskaitot tā drošību, uzticamību, ātrumu, lietošanas vienkāršību, privātuma politiku, aizmugures arhitektūru un daudz ko citu..

ExpressVPN un Dynabook (agrāk Toshiba) paziņo par globālām partnerībām
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.