Facebook un reklāmu bloķētāji: neatkarīgi no tā, kurš uzvar, jūs zaudējat

[ware_item id=33][/ware_item]

Facebook attēls, kurā tiek bloķēti reklāmas bloķētāji


Jaunākajā Facebook karā pret reklāmas blokatoriem izstrādātāji ir ziņojuši, ka sociālo mediju karalis ir aktīvi ievadījis papildu koda rindas, lai palīdzētu kavēt reklāmas bloķētāju mēģinājumus slēpt visas sponsorētās ziņas.

Šī kaķu un peles spēle (kurā Facebook atjaunina savu kodu un izstrādātāji tiek kodēti, lai atklātu jaunās izmaiņas) notiek jau gadiem ilgi, taču FB nesenie manevri ir atstājuši daudzus reklāmas bloķētājus, labi, bloķētus.

Saskaņā ar pašreizējiem FTC noteikumiem Facebook (kā arī jebkura cita sociālo mediju platforma) ir spiests apzīmēt katru sponsorēto ziņu. Diemžēl Facebook strādā virsstundas, lai bloķētu reklāmu bloķētājus, un tādējādi, mainot to kodu, sociālo mediju gigants var apiet jebkuru atklāšanas programmatūru un apkalpot lietotāju reklāmas neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas tos redzēt vai nē.

Atšķirīgā dilemma

Saskaņā ar BBC teikto, Facebook ir spējis izmest reklāmas bloķēšanas izstrādātājus, ievietojot viņu kodā papildu burtus, pievienojot papildu vārdus ziņās un pat sajaucot parastās un sponsorētās ziņas, izpludinot līnijas starp abiem.

Problēma nav obligāti šo izmaiņu pamanīšana; tas notiek ar viņiem. Tā kā Facebook ir tik apjomīga platforma, tā var mainīt savu kodu ik pēc dažām dienām, kas reklāmas bloķētājus pakļauj nopietniem trūkumiem. Kad Facebook spēs panākt un bloķēt jaunākās reklāmas, Facebook jau izmanto citu kodu.

No otras puses, Facebook piedāvā zināmu pielāgošanas līmeni, kad runa ir par personalizētām reklāmām. Kā teikts palīdzības centrā, “jūs nevarat pilnībā atteikties no reklāmu rādīšanas, [bet] varat ietekmēt redzamo reklāmu veidus, sniedzot mums atsauksmes vai slēpjot reklāmas un reklāmdevējus, kurus nevēlaties redzēt.”

Citiem vārdiem sakot, reklāmas ir prasības attiecībā uz Facebook, taču jūs varat kontrolēt, kāda veida reklāmas jums tiek rādītas.

Kā sponsorētās ziņas parasti darbojas

Nav šaubu par to, cik svarīgas reklāmas ir Facebook biznesa modelim. “Reklāmas ir daļa no Facebook pieredzes; tie nav sadrumstaloti, ”savulaik sacīja Facebook viceprezidents Endrjū Bosvorts.

Bet tas nenozīmē, ka lietotājiem nevajadzētu būt iespējai viņus atspējot. Nav slepeni, ka reklāmu bloķētāji ir kļuvuši par ierastu lietu. Miljoniem cilvēku šodien izmanto kaut kādu reklāmas bloķētāja veidu, bet vairāk nekā 90% apgalvo, ka viņi nebloķē katru reklāmu.

Ierastie reklāmu bloķētāji, piemēram, uBlock Origin un Adblock Plus (par kuriem mēs abi esam jau rakstījuši iepriekš) lietotājiem piedāvā iespēju izvēlēties, kuras reklāmas bloķēt un kuras atļaut. Tas lietotājiem piešķir lielākas iespējas pielāgot pārlūkprogrammas un ļauj reklāmdevējiem gūt ieņēmumus, neizmantojot logu uznirstošos logus un automatizētās reklāmas..

Kāpēc jums vajadzētu izmantot reklāmu bloķētāju?

Jā, uzņēmumi nopelna naudu no reklāmām, bet dažas reklāmas satur izsekotājus, ļaunprātīgu programmatūru un citus kaitīgus papildinājumus, kas var samazināt jūsu pārlūkprogrammas ielādes ātrumu un pārkāpt jūsu privātumu. Turklāt hakeri reklāmās var ievadīt spiegprogrammatūru, kas var nozagt jūsu datus, pat nezinot.

Gan lielie uzņēmumi, piemēram, Yahoo, gan YouTube, agrāk ir kļuvuši par ļaunprātīgas izmantošanas upuriem. Daudzi tīmekļa pārlūkprogrammas pēc noklusējuma ir sākuši ieviest savu reklāmu bloķēšanas programmatūru. Faktiski Google jaunākais pārlūka Chrome bloķētājs, kas automātiski filtrē un bloķē reklāmas, kuras tas uzskata par “kaitinošām”, ir vienpersoniski mainījis, kā uzņēmumi skatās tiešsaistes reklāmas.

Reklāmu bloķētāja izmantošana ne tikai palīdz aizsargāt jūsu ierīci, bet arī var uzlabot lapas ātrumu, jo pārlūkprogrammai vairs nebūs jāuztraucas par visu šo papildu datu ielādi..

Īsi sakot, reklāmu bloķētāji nav tikai labi drošības rīki, tie var palīdzēt filtrēt visas pūkas vietnēs, kuras pārlūkojat. Ja vietnē Facebook izmantojat reklāmu bloķētāju, iespējams, vēlēsities pievērst uzmanību šīm sponsorētajām ziņām.

Facebook un reklāmu bloķētāji: neatkarīgi no tā, kurš uzvar, jūs zaudējat
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.