Labākie veidi, kā nodrošināt savu Bitcoins nodrošināšanu

Nosargājiet savus Bitcoins!

Bitcoin vērtība ir ne tikai palielinājusies pēdējā gada laikā, bet ir palielinājušās arī pieejamās Bitcoin krātuves iespējas. Izvēle var būt īpaši iebiedējoša Bitcoin iesācējiem.

Neatkarīgi no tā, ko jūs izvēlaties, tomēr vienmēr ir kompromiss starp ērtībām un drošību. Un, lai arī privātums ir faktors, šeit mēs pieņemam, ka nevēlaties iet papildu soli, lai anonimizētu un pilnībā iznīcinātu jūsu finanšu pēdas.

(Tie, ​​kas interesējas par to, kā izmantot Bitcoin ar pilnīgu anonimitāti, apskatiet ExpressVPN ceļvedi par Bitcoin anonimitāti, kurā iekļauta pakāpeniska apmācība.)

Bitcoin darījumu klasifikācijas

Bitcoin lietojumu var sadalīt divos neatkarīgos mainīgos: “Transaction volume” un “Transaction value.” Neatkarīgi no tā, vai šīs vērtības ir augstas, ir mazas izmaiņas, kuras jums vislabāk derētu Bitcoin makā..

“Darījuma apjoms” ir jūsu veikto bitcoin darījumu ātrums. Tas varētu nozīmēt vienu darījumu dienā vai tikai vienu nedēļā. Tas, kas šajā gadījumā tiek uzskatīts par augstu vai zemu, ir diezgan patvaļīgs.

“Darījuma vērtība” ir attiecīgā darījuma bitcoin vērtība. Tas, kas nosaka lielu bitcoin vērtību, ir līdzīgi neviennozīmīgs. Labs īkšķa noteikums ir tāds, ka zema darījuma vērtība ir mazāka vai vienāda ar naudas summu, kuru jūs būtu ērti nēsāt kā naudu kabatā. Viss, kas ir lielāks par to, varētu būt liela vērtība.

Vairāki Bitcoin maki varētu būt jums vislabākais risinājums

Jums nav absolūti nepieciešams ierobežot sevi ar vienkāršu risinājumu. Varbūt veids, kā jūs izmantojat Bitcoin, ietver visus zemāk uzskaitītos lietošanas gadījumus, piemēram, regulārus mazus maksājumus, regulārus lielus maksājumus un ilgtermiņa ieguldījumus.

Izmantojiet vairākas iespējas paralēli, lai maksimāli izmantotu Bitcoins pieejamību un drošību.

Atrodiet jums Bitcoin risinājumu

Nostipriniet savus Bitcoins ar vairākiem makiem

Ja veicat daudzus mazvērtīgus darījumus

Mobilais maks

Ja veicat daudz darījumu ar mazu vērtību (piemēram, tāpēc, ka lielākoties zeķu, tējas vai VPN pirkšanai izmantojat Bitcoin), jums vajadzētu izmantot mobilo maku, ar kuru jūs kontrolējat taustiņus, lai.

Izmantojot mobilo maku, jūsu Bitcoins vienmēr ir pieejami, ja vien tālrunim ir jauda. Ja jūs izmantojat modernu viedtālruni ar mūsdienīgu operētājsistēmu, jūsu Bitcoins ir droši. Neaizmirstiet dublēt sējas frāzi uz papīra un droši glabāt šo papīru kaut kur! Apskatiet mūsu ieteikumus Android un iOS Bitcoin makiem.

Ja veicat daudzus darījumus ar augstu vērtību

Aparatūras maks

Ja uz spēles ir likts daudz naudas, piemēram, ja jūs vadāt biznesu, kas daudz nodarbojas ar Bitcoin, vai tāpēc, ka dažam personālam maksājat kriptovalūtā, tad jums ir nepieciešams aparatūras maciņš. Aparatūras maki izskatās kā USB zibatmiņas, un jūsu Bitcoin privātās atslēgas tiek glabātas specializētā mikroshēmā, līdzīgi kā drošajā anklāvā iPhone.

Pat ja jūsu tālrunis vai dators tiktu uzlauzts, tas netiks ietekmēts jūsu aparatūras maku. Tā kā seifs ir aizsargāts ar paroli, kāds, kurš zog vai atrod jūsu seifu, tam nevarēs piekļūt.

Atšķirībā no visām citām iespējām, aparatūras maki maksā naudu, sākot no 29 eiro par lētāko Ledger maku un līdz USD 99 par Trezor, kas darbojas arī kā FIDO U2F atslēga.

Tāpat kā citiem makiem, arī sēklu rezerves kopijas vajadzētu uzglabāt kaut kur uz papīra un glabāt drošā vietā. Tādā veidā, pazaudējot aparatūras maku, jūs nezaudēsit savus Bitcoins.

Ja veicat dažus ļoti vērtīgus darījumus

Papīra maciņš

Ja jums ir ievērojami ietaupījumi Bitcoin, kas jums nav jātērē vai jāpārvietojas bieži, tad jums vislabāk ir papīra maciņš. Neizmantojiet tiešsaistes pakalpojumu, lai izveidotu savu papīra maku, bet gan izveidojiet to pats.

Visdrošākā iespēja ir iegūt sev operētājsistēmas TAILS kopiju, kas nāk ar instalētu Bitcoin maku Electrum. Pārmeklējiet zem segas vai telts, bagāžojiet to un izveidojiet Bitcoin maku. Jūs pierakstāt sēklu uz papīra un izslēdzat datoru.

Tā kā TAILS pēc noklusējuma neglabā datus uz jūsu USB atmiņas kartes un noslauka iekšējo operatīvo atmiņu, datorā nav palikušas pēdas no jūsu sēklām. Kamēr jūs varat nostiprināt papīru, jūsu Bitcoins ir droši. Apskatiet ExpressVPN sniegtos Bitcoin drošības padomus!

Lai nosūtītu savus Bitcoins, jums būs vēlreiz jāiesāk TAILS instancē un jāatjauno seifs, izmantojot sēklas no jūsu papīra.

Ja veicat dažus mazvērtīgus darījumus

Tiešsaistes maks

Ja jūs glabājat tikai nelielu daudzumu Bitcoin un reti tos iztērējat, apskatiet tiešsaistes maku pakalpojumu, piemēram, Blockchain.info (viņiem ir arī sīpolu vietne!).

Atšķirībā no mobilā seifa, jums nebūs jāuztraucas par to, kas notiek, pārslēdzot ierīces. Jūs varat pieteikties savā kontā, izmantojot e-pasta adresi un paroli. Reģistrējoties uzmanīgi izpētiet drošības iespējas, lai bloķētu kontu no hakeriem, vienlaikus saglabājot to pieejamu jums. Labas idejas ir izmantot spēcīgu paroli un paroļu pārvaldnieku!

Daudzi Bitcoin maki daudziem lietojumiem

Ir daudz veidu, kā izmantot Bitcoin, un tikpat daudz veidu, kā tos saglabāt. Jāapzinās, kādiem mērķiem vēlaties izmantot savus Bitcoins, un cik pieejamiem tiem jābūt. Starp piekļuvi un drošību bieži notiek kompromiss, taču, izplatot savus Bitcoins dažādos makos, jūs varat atrast optimālo situāciju!

Labākie veidi, kā nodrošināt savu Bitcoins nodrošināšanu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.