Microsoft mērķē Āziju, izmantojot jaunu kibernoziedzības centru

Microsoft mērķē Āziju, izmantojot jaunu kibernoziedzības centru

Microsoft ir pastiprinājusi cīņu pret noziedzību tiešsaistē, Singapūrā atverot jaunu globālo kibernoziegumu satelītu centru.

Jaunais centrs pievienojas Tokijai un Pekinai kā trešais satelīts šajā apgabalā un kopumā ir piektais, jo Microsoft paplašinās savas Vašingtonas DC un Berlīnes bāzes.

Jaunā satelīta galvenais mērķis būs atbalstīt cīņu pret noziedzību tiešsaistē ģeogrāfiskā apgabalā, kas ātri kļūst par hakeru karsto gultu. Īpaši koncentrējoties uz Microsoft aktīvu aizsardzību, tā mērķis būs ļaunprātīga programmatūra un robottīkli.

Mehānisms aizdos savus pakalpojumus Dienvidaustrumu Āzijas un Okeāna valstīm, ieskaitot Indiju, Dienvidkoreju, Austrāliju un Jaunzēlandi.

Runājot preses konferencē pirmdien, Ričards Boskovičs, Microsoft digitālā noziegumu apkarošanas vienības ģenerālpadomnieka palīgs, sacīja:

“Viens no iemesliem, kāpēc mēs atveram centru, it īpaši šeit, acīmredzot, Singapūra ir viens no galvenajiem finanšu centriem pasaulē.

Izmantojot Singapūru, nāk daudz naudas, tā ir samērā turīga tauta, un noziedznieki seko šai naudai.

Viņi nodarbojas ar zagšanu. ”

Veltīts kibernoziedzības apkarošanai

Bosco, kā viņš grib, lai viņu pazīst, paskaidroja arī to, kā komanda cieši sadarbojas ar Interpolu – kura teritorijā atrodas kibernoziedzības apkarošanai veltīts centrs – un turpinās to darīt, kad objekts oficiāli atvērsies aprīlī.

Turklāt Bosco paskaidroja arī to, kā Microsoft izvēlējās mērķēt uz Āziju, sakot, ka šajā apgabalā ir vērojama strauja izaugsme IT nozarē, kam bija pozitīva ietekme, pastiprinot hakeru un citu bezpeļņas kibernoziedznieku uzmanību:

“Mēs skatāmies uz kibernoziedzniekiem kā biznesa cilvēkiem un viņi seko [topošajiem tirgiem], kas ir ekonomiski ienesīgi.”

Viņš atzīmēja, cik daudz datoru lietotāju reģionā nav domāšanas par drošību, padarot viņus īpaši uzņēmīgus pret kibernoziedzniekiem. Tāpēc jaunajā objektā tiks izpētīta reģionam raksturīga ļaunprogrammatūra un citi draudi.

Singapūras centrs darbosies Microsoft digitālo noziegumu nodaļā, kas galvenokārt darbosies kā atbalsta vienība, sacīja Keshav Dhakad, Microsoft Āzijas digitālo noziegumu nodaļas reģionālais direktors.

Tehnoloģiju firmas globālajā digitālo noziegumu nodaļā, kas darbojas vienlaikus ar nozares partneriem, interneta pakalpojumu sniedzējiem un tiesībaizsardzības aģentūrām, ietilpst vairāk nekā 100 juristi, inženieri, izmeklētāji un kriminālistikas analītiķi un datu zinātnieki, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā..

Tas darbojas arī ar datoru ārkārtas reaģēšanas komandām (CERT), piedāvājot bezmaksas piekļuvi savai kiberdraudējuma izlūkošanas programmai, kas dienā apstrādā un analizē vairāk nekā 500 miljonus darījumu ļaundabīgo programmu infekcijām. Tas nodrošina arī apmācību trešo pušu partneriem.

Singapūras otrais iekšlietu, tirdzniecības un rūpniecības ministrs S. Isvarāns sacīja, ka valsts ir izvirzījusi “kibernoziedznieku dabisko mērķi”, ņemot vērā tās statusu kā liela apjoma biznesa centru daudziem starptautiskiem uzņēmumiem..

Viņš apstiprināja, kā uzbrucēji pēdējos gados ir vērsuši uzmanību gan uz biznesa, gan valdības vietnēm, un ierosināja, ka nākotnē, kad Singapūra turpina plaukt, uzbrukumu skaits varētu pieaugt..

Apsveicot jauno Microsoft kibernoziedzības satelītu centru, Isvarāns sacīja:

“Speciālu zināšanu un informācijas apmaiņa, izmantojot starpnozaru un publiskā un privātā sektora partnerības, ir jebkuras efektīvas kiberdrošības ekosistēmas stūrakmens. Ir ārkārtīgi svarīgi radīt uzticības vidi, kurā tīkli var operatīvi dalīties ar izlūkdatiem, un partnerorganizācijas var apspriest pasākumus, lai novērstu draudus vai novērstu līdzīgu starpgadījumu iestāšanos. ”

Tikmēr Microsoft koncentrēsies citur pat tad, kad bizness tiks atvērts jaunajā centrā.

Bosco uzsvēra Ķīnu un augsto inficēšanās līmeni starp mašīnām valstī, kuru, viņaprāt, galvenokārt izraisīja pirātiskās programmatūras izplatīšana, ieskaitot pašas Microsoft operētājsistēmas:

“Ķīnā ir ļoti daudz infekciju, un mūsu izmeklēšanas darba rezultāts bija tas, ka tās nāk no nenodrošinātas piegādes ķēdes.

Notiek tas, ka jūs inficējaties ar daudziem cilvēkiem tāpēc, ka vienkārši pērkat datoru ar iepriekš instalētu ļaunprogrammatūru. Dažreiz tas pat nav tā, ka tam ir visas funkcijas, piemēram, automātiskie atjauninājumi un ugunsmūri, kas ir atspējoti.

Minūtes laikā, kad ievietojat to internetā, pat ja jūs neesat inficēts, dažu stundu laikā jūs tiksit inficēts un tas vienkārši kaskādes, un tāpēc Ķīnā jūs redzēsit milzīgu infekciju daudzumu. ”

Piedāvātais attēls: Gajus / Dollar Photo Club

Microsoft mērķē Āziju, izmantojot jaunu kibernoziedzības centru
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.