Noziedznieka apmetnis: Bitcoin jaunā loma izpirkuma programmatūrā

[ware_item id=33][/ware_item]

Noziedznieka apmetnis: Bitcoin jaunā loma izpirkuma programmatūrā


Policijas darbībā pastāv tradīcija, kuru popularizēja visi prezidenta vīrieši - lai atklātu noziedzīgas darbības, jūs sekojat naudai. Galu galā tā ir nauda, ​​kas motivē lielāko daļu noziegumu, jo īpaši, ja runa ir par krāpšanu tiešsaistē un izpirkuma programmatūru.

Tātad jūs izsekojat naudas atstāto taku, un tas ved jūs tieši uz noziedznieka durvīm.

Bet ir problēma - un diemžēl tā ir mūsu pašu radīšanas problēma.

Šī problēma ir Bitcoin.

Kā Itālijas valsts sektors maksāja cenu par Bitcoin

Šā gada sākumā uzbrucēji, izmantojot ransomware, bija vērsti uz vairākiem padomes birojiem visā Itālijā.

Ransomware ir izspiešanas tiešsaistes ekvivalents. Kad Trojas zirgs ir uzstādīts, bieži izmantojot šķietami nevainīgus e-pasta pielikumus, faili tiek bloķēti aiz šļakatu ekrāna vai ar šifrēšanas palīdzību.

Turpmāk uzbrucēji pieprasa izpirkuma maksu ar solījumu, ka pēc tam, kad būs samaksāts, faili tiks atšifrēti..

Kad biroji Itālijas valsts sektorā nespēja samaksāt rēķinus, noformēt dokumentus un izsniegt sertifikātus, viss apstājās. Viņu darbība bija atkarīga no viņu datiem.

Tad nav mazs pārsteigums, ka ierēdņi steidzās maksāt pieprasītās nodevas. Šajā gadījumā šīs nodevas bija līdzvērtīgas 400 eiro, ar draudiem, ka maksa tiks divkāršota, ja netiks samaksāta.

Bet uzbrucēji nepieprasīja eiro. Viņi nepieprasīja dolārus.

Viņi pieprasīja Bitcoin.

Nozieguma valūta

Decentralizēta valūta, kurā neiesaistās bankas vai valdības, Bitcoin ir slavena ar savu privāto raksturu. Līdzekļi tiek pārvietoti tieši no viena Bitcoin seifa uz otru, bez vajadzības atklāt personiskos datus, piemēram, vārdus vai kontaktadreses.

Pēc dizaina tas ir ļoti drošs. Katru seifu veido publiskā un privātā autentifikācijas atslēgu pāris, un, lai veiktu maksājumu, ir jāpiešķir tikai publiskā atslēga..

Bet, lai arī privātums un drošība ir milzīgs ieguvums lielākajai daļai no mums, tā ir priekšrocība arī noziedzniekiem.

Pateicoties Bitcoin, uzbrucēji, kas mērķēja uz Itālijas publisko sektoru, varēja saņemt līdzekļus ar pilnīgu anonimitāti. Nav naudas, kas jāseko. Nekādā veidā nevar tos izsekot.

Faktiski uzbrucēji bija tik pārliecināti, ka piedāvāja atbalstu ierēdņiem, kuri nezināja, kā lietot Bitcoin. Viņi pārsniedza uzbrukumu, lai piedāvātu sakaru līnijas - jo viņu uzbrukuma vektors un valūtas izvēle viņiem deva pilnīgu drošību.

Bitcoin: tas nav slikti!

Protams, Bitcoin nav tikai noziedznieku krājums, kuri meklē neizsekojamu naudas pārskaitīšanas veidu. Faktiski šķiet, ka tas atspoguļo naudas nākotni mums visiem.

Bitcoin izveidoja precedentu decentralizētai valūtai, un, lai arī liela daļa Bitcoin izaugsmes ir tirgus spekulantu rezultāts, nevar noliegt, ka valūta ir pieķērusies arī likumīgiem lietotājiem. Zemākas maksas, pilnīga kontrole un spēcīga drošība - tas, kas nepatīk?

Mūsdienās vairāku alternatīvu valūtu popularitāte pieaug, ieskaitot Litecoin, Peercoin un Namecoin. Pat JPMorgan Chase ir iesniedzis patentu savam digitālās valūtas risinājumam.

Pat ja Bitcoin burbulis pārsprāgst, šāda veida vienādranga naudas pārskaitīšana ir šeit, lai paliktu.

Dot un ņemt

Interneta medusmēneša periods ir beidzies. Jaunums ir kļuvis mazsvarīgs, un mūsdienās globālais tīmeklis ir dzīvesveids.

Paturot to prātā, daudziem no mums rodas jautājums, kā mēs varam dzīvot digitālo dzīvi - tādu, kurā visi mūsu dati plūst uz priekšu un atpakaļ internetā, neapdraudot drošību un privātumu. Faktiski ExpressVPN pat tagad piedāvā Bitcoin kā maksājuma veidu.

Risinājumi nāk un iet. Drošība kļūst labāka, izturīgāka un vieglāk lietojama.

Bet risks ir šāds: turpinot meklēt privātumu, mēs varētu to nodot cilvēkiem, kurus mēs drīzāk uzturam.

Noziedznieka apmetnis: Bitcoin jaunā loma izpirkuma programmatūrā
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.