Perfekta Forward Secrecy padara šifrēšanu drošāku

ExpressVPN: ideāla priekšu noslēpums

Šifrēšanas protokoli nodrošina drošību un saziņu ir privāti. Droša tērzēšanas lietotne šifrēs sarunas, un HTTPS aizsargā vietnes (ar zaļu slēdzeni norāda jūsu pārlūka joslā). VPN pakalpojums apņem papildu šifrēšanas slāni ap visiem bitiem un baitiem.

Šifrēšanas paņēmienā tiek izmantota matemātika, lai nodrošinātu, ka tikai paredzētais adresāts var atšifrēt lielu daļu jucekļa lasāmos datos. Jebkura šifrēta kanāla vissmagāk aizsargātais noslēpums ir šifrēšanas atslēgas, kas šifrē vai atšifrē datus.

Perfekta nosūtīšanas slepenība nodrošina, ka apdraudētas vai nozagtas šifrēšanas atslēgas neietekmē pagātnes vai nākotnes sakaru drošību. Bez pilnīgas priekšnoslēpuma slepenības jebkurš īslaicīgs sistēmas kompromitēšana, piemēram, ļaunprātīgas programmatūras infekcija vai mērķtiecīga uzlauzšana, varētu atklāt visus lietotāja pārsūtītos datus gan pagātnē, gan nākotnē.

ExpressVPN pēc noklusējuma izmanto perfektu pārsūtīšanas slepenību.

Statiskās šifrēšanas atslēgas

Vienkāršākās šifrēšanas sistēmās atslēgas tiek ģenerētas un laika gaitā atkārtoti izmantotas glabāšanai un sakariem.

Kad informācija ir jāgūst pēc tās paziņošanas, piem. izmantojot e-pastu vai failu, ir vēlams, lai joprojām būtu pieejama informācijas šifrēšanai izmantotā šifrēšanas atslēga.

Populārie šifrēšanas rīki, piemēram, PGP (vai GnuPG), izmanto statiskās šifrēšanas atslēgas, lai šifrētu failus un e-pastus vai parakstītu datorprogrammas. Proti, Facebook tos izmanto, lai nosūtītu jums neizprotamus e-pasta paziņojumus.

Statisko šifrēšanas atslēgu negatīvie punkti ir tādi, ka, ja regulāri nemaināt atslēgas, hakerim ir jāapdraud tikai viena datora atslēga, lai kompromitētu visus šifrētos failus un e-pastus. Pat ja jums būtu regulāri jāmaina atslēgas, jūs joprojām varētu saglabāt iepriekšējās atslēgas, ja jums būtu nepieciešams piekļūt vecajiem e-pastiem vai failiem.

ExpressVPN izmanto dinamiskās šifrēšanas atslēgas, lai nodrošinātu perfektu pārsūtīšanas slepenību

Ne visiem datiem ir nepieciešama turpmāka pieejamība. Atverot HTTPS šifrētu vietni, pārlūkam ilgi nav jāuzglabā šifrētie dati. Galu galā jūs vienmēr varat atkārtoti pieprasīt to pašu lapu vai paturēt tās kopiju uz vietas.

VPN savienojumi ir ļoti līdzīgi, jo nav nepieciešams saglabāt vai atkārtoti piekļūt pārsūtītajai informācijai. Un, lai gan nav garantijas, ka starpnieki, piemēram, interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) vai valdības, neglabā šifrētu pārsūtītu datu kopijas, Perfect Forward Secrecy padara informāciju pēc iespējas nelietderīgāku.

Katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar ExpressVPN serveriem, tiek pārbaudīta drošības sertifikāta autentiskums. Pēc autentifikācijas unikālā šifrēšanas atslēga tiek apspriesta, izmantojot atslēgu apmaiņu, piemēram, Difija – Helmaņa.

Uzziniet, kā ExpressVPN lietotne pārbauda, ​​vai tā runā ar pareizo serveri.

Katrā ExpressVPN savienojumā tiek izmantota atšķirīga atslēga, tāpēc maz ticamā gadījumā, ja kāds uzlauztu jūsu ierīci vai ExpressVPN serveri un jau būtu ierakstījis jūsu pārsūtītus šifrētus neapstrādātus datus, viņi joprojām nevarēs atšifrēt šo informāciju. Dinamiskās šifrēšanas atslēgas tiek iztīrītas vai reģenerētas pēc savienojuma pārtraukšanas vai ik pēc 60 minūtēm, lai aizsargātu ilgstošus savienojumus.

Perfekta Forward Secrecy padara šifrēšanu drošāku
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.