5 labākās Android lietotnes drošības lietotnēs 2023. gadā

android-five-progr

Paskatieties uz personu labajā pusē. Tagad paskatieties uz personu, kas atrodas jūsu kreisajā pusē. Iespējams, ka divi no jums izmanto Android tālruni. Un tā kā gandrīz viss, ko mēs darām, sākot no bankas un iepirkšanās līdz tiešsaistes tērzēšanai un fotoattēlu koplietošanai, tagad tiek veikts mobilajās ierīcēs, jums varētu rasties jautājums: “Kā es varu uzlabot sava tālruņa drošību un privātumu?”

Acīmredzamākā atbilde būtu lejupielādēt atbilstošās mobilās lietojumprogrammas. Bet, ņemot vērā neskaitāmos ierakstus, kas pieejami Google Play veikalā, var būt grūti zināt, kur sākt. Neuztraucieties, jo ExpressVPN ir padarījis jums smagu celšanu un identificējis 5 labākās Android lietotnes drošības lietotnēs.

1. AppLock – pirkstu nospiedumi tālruņu drošībai

jaunas lietotnes bloķēšanaIkvienam tālrunī ir ekrāna bloķēšana. Vai vismaz katram tālrunī vajadzētu būt ekrāna bloķēšanai. Ja jums tas nav, veltiet minūti laika, lai to iestatītu tūlīt.

Tātad, kad jums ir ekrāna bloķēšana, kāpēc jums būtu nepieciešama lietotņu bloķēšana? Lai gan ekrāna bloķēšana var neļaut citiem piekļūt jūsu datiem, kamēr tas ir bloķēts, joprojām ir daudz situāciju, kad cilvēki var iegūt jūsu datus, pat nezinot tos. Jūs varētu atbloķēt tālruni un nodot to svešiniekam, lai viņi varētu jums palīdzēt fotografēt. Vai arī jūs, iespējams, vienkārši atstājāt tālruni atbloķētu uz sabiedriskās kafejnīcas galda. Šajos gadījumos visi jūsu ziņojumi, attēli un privātā informācija atrodas oportūnistu garāmgājēju rīcībā.

AppLock – SpSoft Fingerprint ir kvalitatīvs risinājums. Tas ļauj bloķēt jebkuru lietotni (ieskaitot spēles, fotoattēlus, iecienītākās sociālo multivides lietotnes utt.) Vai sistēmu (Wi-Fi, Iestatījumi utt.) Un nepiešķirs piekļuvi, ja kāds neievadīs pareizu paroli vai nepiedāvā pareizās (ti, jūsu) pirkstu nospiedumi.

bloķēšanas lietotnesPievienojiet bloķējamās lietotnes un iestatījumus. Jūs pat varat iestatīt viltus ekrānu “Lietotne ir apturēta”.

  Google izmanto Gmail, lai izsekotu jūsu pirkumiem. Neviens nezina, kāpēc.

Lai gan lielākajai daļai lietotņu slēdzeņu ir līdzīgas funkcijas, AppLock – Fingerprint ir daži zvani un svilpes, kas palīdz tai izcelties no iepakojuma:

  • Tālvadības bloķēšanas vadība: bloķējiet / atbloķējiet tālruni, nosūtot atslēgvārdu ar īsziņu
  • Parādiet viltus ekrānu “lietotne ir apturēta”, lai atturētu iebrucējus no mēģināšanas piekļūt jūsu lietotnēm
  • Nofotografējiet iebrucēju un nosūtiet to uz savu e-pastu – lieliski piemērots ziņošanai par noziegumiem, publiskai apkaunošanai vai šautriņu treniņam!

2. Android ierīces pārvaldnieks pret zādzībām

android-ierīces menedžerisLai gan lietotnes bloķēšana var neļaut citiem piekļūt jūsu datiem, tā nepalīdz atrast pazaudētā tālruņa atrašanās vietu, kā arī vajadzības gadījumā ļauj izdzēst visus tajā esošos datus. Ņemot vērā to, cik izplatītas ir tālruņu zādzības, jums ir jābūt pretpasākumam gatavībā.

Ievadiet Google pašu Android ierīces pārzini. Šī parocīgā lietotne ļauj attālināti zvanīt pa tālruni, atiestatīt ierīces bloķēšanas ekrāna PIN un parādīt laiku un vietu, kurā tas pēdējo reizi atradās. Un, ja jūs joprojām nevarat atgūt tālruni, varat lietotni izdzēst visus savus datus, lai tas nekļūtu nepareizajās rokās. Vienkārši izmantojiet Android ierīces pārziņa viesa režīmu citas personas ierīcē. Protams, viņiem vispirms būs jāatslēdz lietotne jums!

3. DuckDuckGo meklēšana & Stāsti privātai meklēšanai

pīle-pīle-ietGoogle ir brīnišķīgs. Mēs izmantojam viņu pakalpojumus, lai atrastu informāciju, skatītos savus iecienītos videoklipus un sazinātos viens ar otru. Heck, viņi jūsu tālrunim pat padara lieliskas pretaizdzīšanas lietotnes. Problēma ir tāda: viņi pārāk daudz zina par jums. Tikai izmantojot meklēšanu tīmeklī, Google var izveidot ļoti precīzu jūsu vecuma, dzimuma un dažādu preferenču profilu. Nepārsteidz, ka viņi izmanto šo informāciju, lai rādītu jums ļoti mērķētas reklāmas, kas savukārt viņiem piešķir vairāk reklāmas dolāru.

Ja vēlaties meklētājprogrammu, kas neizseko jūsu meklēto, izmēģiniet DuckDuckGo Search & Stāsti. Kaut arī meklēšanas pakalpojums ir pieejams arī vietnē DuckDuckGo, lietotne nodrošina vēl mobilam draudzīgāku saskarni, tajā ir ietverts meklēšanas joslas logrīks, kuru var pievienot jūsu sākuma ekrānam, lai ātri piekļūtu, un apkopo ziņas no dažādiem avotiem tāpat kā vienaudžiem..

  Slepenās bankas vēsture Šveicē

4. Signal Private Messenger privātai komunikācijai

signāls-privāts-kurjersIepriekš ExpressVPN salīdzināja Whatsapp un Telegram – divus lielākos tūlītējās ziņojumapmaiņas arēnas spēlētājus -, kā arī dažus no pārējiem IM pretendentiem. Bet ir viena konkrēta tērzēšanas lietotne, kas nav tikusi pietiekami novērtēta: Open Whisper Systems Signal Private Messenger.

Pirmajā piegājienā Signal nav daudz ko atšķirt no vienaudžiem. Tas nodrošina tīru izskatu, ļauj tērzēt ar draugu vai grupā, un tam ir parastās multivides koplietošanas funkcijas. Tāpēc, ņemot vērā neseno Whatsapp šifrēšanas jauninājumu, kāpēc jūs vēlaties iegūt citu tērzēšanas lietotni?

Iesācējiem praktiski viss Signal ir atvērtā koda. Sākot no koda bāzes līdz šifrēšanas protokoliem, ikviens var ielūkoties Signal iekšpusē un pārliecināties, ka nenotiek nekas smieklīgs. No otras puses, Whatsapp šifrēšana joprojām ļauj serveriem redzēt, kurš un kurā laikā sūta ziņojumu, kamēr Telegram šifrēšanas standarts joprojām ir slēgta avota.

Turklāt tas, kas atšķir Signālu no vienaudžiem, ir tā finansēšanas modelis. Whatsapp pieder Facebook, kas savus miljonus gūst no reklāmu pārdošanas. WeChat un Line nopelna naudu no pirkumiem lietotnē un oficiālu uzņēmuma kontu nodrošināšanas, kas steigā var kļūt dārgi. Signālu turpretī atbalsta ziedojumi un dotācijas. Tā kā peļņas gūšana lietotājiem nav viņu darba kārtībā, viņi ir koncentrējušies uz nepiesārņotas ziņojumapmaiņas iespējas sniegšanu, nevis uz jūsu datu apkopošanu..

Signālu es lietoju katru dienu. #notesforFBI (Spoileris: viņi jau zina) https://t.co/KNy0xppsN0

– Edvards Snūdens (@Snowden), 2015. gada 2. novembris

Viens brīdinājums ir Signal lietotāju bāze. Vietnei Whatsapp ir lietotāju bāze uz ziemeļiem no miljarda cilvēku, savukārt Telegram ir 100 miljoni lietotāju kopā ar citām pasaules malām. Signālu kopumā saņem tikai nedaudz vairāk nekā viens miljons lietotāju, tāpēc iespējams, ka jūsu draugi neatrodas platformā. Bet hei, vismaz Snowden’s par to.

5. 360 drošība – pretvīrusu pastiprināšana tālruņu aizsardzībai

360 drošības, antivīrusu pastiprinājumsTikai daži cilvēki izmantotu savus klēpjdatorus vai galddatorus (vai tie joprojām ir lieta?) Bez pretvīrusu programmas. Pārsteidzoši, ka tikai daži cilvēki, šķiet, uztraucas par savu tālruņu lietošanu bez līdzīgiem aizsardzības pasākumiem. Galu galā jūsu tālrunis ir arī (ļoti uzlabots) dators, tāpēc pretvīrusu programmas instalēšana mobilajā ierīcē ir tikpat svarīga kā tās uzstādīšana klēpjdatorā vai darbvirsmā (nopietni, vai kāds to joprojām izmanto?).

  Visu laiku labākā ExpressVPN lietotne, kas pieejama visās lielākajās ierīcēs

No visiem pieejamajiem pretvīrusu piedāvājumiem tikai daži ir tik labi izstrādāti kā 360 drošība – Antivirus Boost. Pirmkārt, 360 Security pārbauda visas izvēles rūtiņas, lai iegūtu visaptverošu pretvīrusu risinājumu, piedāvājot aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, reklāmprogrammatūru, Trojas zirgiem un citām interneta nasties. Papildus pamatiem, 360 Security nodrošina ērtu nevēlamo failu tīrītāju, kas palīdz atbrīvot tālruņa atmiņu, ērti lietojamu akumulatora taupītāju un dažas papildu drošības un pretzagšanas funkcijas. Lai arī šīs papildu funkcijas, iespējams, nekonkurē ar to, ko attiecīgi piedāvā AppLock un Android Device Manager, tās ir ķiršu augšgalā jau esošajai lieliskajai pretvīrusu pakotnei.

Vajag vēl pārliecinošāku? Nevienā no visām pārskatītajām antivīrusu lietotnēm ExpressVPN nevienā nebija augstu vērtējumu un lietojuma numuru kombinācija, kas varētu konkurēt ar 360 Security. Lai gan dažām lietotnēm bija nedaudz augstāki vērtējumi (bet daudz mazāka lietotāju bāze), bet citām bija salīdzināmi lejupielādes numuri (bet zemāki vērtējumi), 360 Security lejupielādētie 100 miljoni un 4,6 vērtējums dod priekšroku tādiem pretvīrusu mājsaimniecību nosaukumiem kā McAfee (10 miljoni, 4,4). un Nortons (10 miljoni, 4,5).

Un šeit ir viens bonuss …

expressvpn for android… Jo ExpressVPN ir patīkami tāds. Bet nopietni, jums ir nepieciešams VPN – nevis scrappy spraudnis, bet gan faktiska VPN lietotne.

VPN ļauj uzturēties anonīmi tiešsaistē, neļauj citiem pārtvert jūsu koplietoto informāciju, palīdz piekļūt vajadzīgajam saturam un ietaupa naudu iepirkšanās laikā. Tas patiesībā ir daudzfunkcionāls digitālās izdzīvošanas rīks. Labākā daļa? ExpressVPN Android lietotne sniedz jums visu to – papildināta ar ērti lietojamu saskarni un labāko klientu atbalstu..

Tāpēc izdari sev labvēlību. Atrodiet Google Play veikalu un lejupielādējiet šīs piecas (plus vienu) noderīgas lietotnes. Dzīves ilguma drošībai un privātumam ir vajadzīgas dažas minūtes lejupielādes, vismaz līdz brīdim, kad iegūsit jaunu tālruni!

5 labākās Android lietotnes drošības lietotnēs 2023. gadā
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.