AT & T bezmaksas bezvadu internets nāk ar vienu lielu nozveju

& t wifi reklāmas ievadīšana bezmaksas karstajos punktos

Viena no priekšrocībām līguma parakstīšanā ar AT&T, kas ir lielākais mobilo sakaru operators Amerikas Savienotajās Valstīs pēc klientu bāzes, ir sava 30 000 bezmaksas valsts mēroga Wi-Fi karsto punktu izmantošana. Tie visuresoši atrodas ap lidostām, mazumtirdzniecības uzņēmumiem, stadioniem, viesnīcām, konferenču centriem, restorāniem un universitātēm. Bet kā nesen atklāja viens Stenfordas jurists un datorzinātnieks, bezmaksas pakalpojumam ir viens bīstams brīdinājums.

Savā emuārā Web Policy Džonatans Meijers apsūdz AT&T iepludinot reklāmas tīmekļa pārlūkprogrammās, kas savienotas ar tās karstajiem punktiem. Maijers savā blogā ievietojis postošos pierādījumus, kurā bija iekļauti AT ekrānuzņēmumi&T pārkāpumi. Dažos ekrānuzņēmumos tiek rādītas reklāmas, kas piespiež lietotājus nogaidīt vairākas sekundes, pirms turpināt pārlūkot internetu, savukārt citi rāda lielas, uzmācīgas reklāmkarogu reklāmas vietnēs, kuras vai nu vispār nereklamē, vai arī to dara viegli. Šajās vietnēs ietilpst Stenfordas universitātes vietne un vairākas ASV valdības vietnes, kurās visās tika iepludinātas reklāmas, kas rotā rotaslietas un kosmētiku.

Maijers ievietoja arī avota koda fragmentus, kas parāda, kā darbojas injekcija. Pirmkārt, karstais punkts pievieno CSS stila lapu, pēc tam ievieto rezerves reklāmu pārlūkiem, kas neatbalsta Javascript, un visbeidzot pievieno skriptus, kas kontrolē reklāmas ielādi un parādīšanu. Šie skripti importē reklāmas no trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, kas nav saistīti ar sākotnējo vietni.

Slēpiet savus bērnus, paslēpiet savu Wi-Fi

Šī neizpratne nāk par pieklājību no RaGaPa, starta, kura mērķis ir “gūt peļņu no jūsu tīkla” un apgalvo, ka ir “pionieris pārlūka satura ievietošanas tehnoloģijā”. Vietas to izmanto, lai reklamēto saturu un reklāmas ievadītu visās HTTP tīmekļa lapās, izmantojot vietas Wi-Fi. RaGaPa tehnoloģija ļauj Wi-Fi pakalpojumu sniedzējiem gūt peļņu no saviem “bezmaksas” pakalpojumiem.

Šīs prakses problēma, izņemot lietotāju liegšanu papildu sludinājumiem, ir drošība. "Tas lielu daļu no lietotāju pārlūkošanas darbībām pakļauj neizpaužamam un neuzticamam biznesam," raksta Maijers. "Un tas rada drošības un pārrāvuma riskus, jo vietņu izstrādātāji parasti neplāno papildu skriptus un izkārtojuma elementus."

Turklāt tas sabojā rūpīgi izveidoto pārlūkošanas pieredzi, ko iecerējuši vietnes veidotāji. Reklāmas arī nav skaidri marķētas kā tādas, kas iegūtas no karsto punktu pakalpojuma, nevis no vietnes.

Zemādas reklāmas iesmidzinātāji

Šāda veida reklāmas injekcija ir ļoti nepopulāra. Krāpnieciskas darbības veikšanai Google izņēma gandrīz trešdaļu pieejamo pārlūka spraudņu no Chrome interneta veikala. Courtyard Marriott Times Square atbalstīja arī pēc sliktas reklāmas, kas radās, izmantojot līdzīgu reklāmas injekciju.

Juridiski runājot, reklāmas injekcija atrodas pelēkajā zonā. "[...] FCC tīkla neitralitātes noteikumi, FTC negodīguma un maldināšanas iestādes (un valstu paralēles), stiepļu statūtu noteikšana, pildspalvu reģistra statūti, aizskaroša iejaukšanās, autortiesības un daudz kas cits", šķiet, to aizliedz, apgalvo Meijers. Tomēr izkrāpšana turpinās. Lai situāciju padarītu vēl sliktāku, AT&Wi-Fi pakalpojumu sniegšanas noteikumos nav pieminēts reklāmas ievadīšana. Nekrietns.

Cīņa par reklāmas iesmidzināšanu tūlīt!

Noguris no reklāmas iesmidzināšanas, kad izveidojat savienojumu ar AT&Vai nav tik bezmaksas Wi-Fi tīklāji? Tu neesi viens. Šeit ir dažas lietas, kuras varat mēģināt izvairīties no reklāmām.

  • Ja vēlaties savienot savu klēpjdatoru ar internetu, kad esat beidzies un strādājat, mēģiniet iestatīt Wi-Fi tīklāju no sava tālruņa mobilā datu tīkla un izveidot savienojumu ar to.
  • Reklāmu bloķēšanas spraudņi, piemēram, AdBlock, var būt arī efektīvs veids, kā mazināt ar reklāmas ievadīšanu saistītos riskus.
  • Vietņu izstrādātāji var novērst reklāmas ievadīšanu, pārslēdzoties uz drošāku HTTPS protokolu, jo tāda programmatūra kā RaGaPa var ietekmēt tikai HTTP lapas.

Piedāvātais attēls: ACP prod / Dollar Photo Club

AT & T bezmaksas bezvadu internets nāk ar vienu lielu nozveju
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.