BVI jurisdikcija: kāpēc tas ir svarīgi

[ware_item id=33][/ware_item]

ExpressVPN logotips. Tas ir skaisti.


ExpressVPN ir BVI uzņēmums: kas ir BVI un vai tā ir daļa no “14 Eyes” izlūkošanas valstīm?

Lai arī BVI ir tāds pats monarhs kā Lielbritānijai, tā ir pašpārvaldes salu grupa, kas atrodas Karību jūras reģionā. BVI ir savs likumdevējs, kuru ievēl BVI pilsoņi, neatkarīgu tiesu varu un valsts policijas spēkus. Likumu kodekss, kas jāievēro BVI uzņēmumiem, tika pieņemts BVI, nevis Apvienotajā Karalistē.

“14 acis”, kas pazīstams arī kā SIGINT Seniors Europe, attiecas uz 14 valstu kolekciju, par kurām tiek ziņots, ka ārvalstu izlūkošanas aģentūras apmainās ar militāro un terorisma apkarošanas informāciju.

Tā kā šīs izlūkošanas aģentūras cenšas pārtvert visus sakarus starptautiskā mērogā (ne tikai no savas valsts robežām), nav skaidrs, vai pastāv papildu risks, kas saistīts ar VPN pakalpojuma darbību 14 valstu acīs..

Neskatoties uz to, ka BVI ir niecīga tauta bez jebkādām ārvalstu izlūkošanas operācijām, tā noteikti nav neviena 14 Eyes izlūkošanas informācijas apmaiņas nolīguma puse. Tāpēc BVI netiek uzskatīts par piederīgu 14 valstu grupai.

Kāpēc jums vajadzētu būt nozīmīgai VPN uzņēmuma jurisdikcijai??

Izvēloties VPN sniedzēju, lietotājiem, kas apzinās privātumu, ir svarīgi ņemt vērā šādus aspektus:

 1. Vai šis VPN uzņēmums darbojas no jurisdikcijas bez datu saglabāšanas likumiem?
 2. Kāds ir juridiskais process, kurā valdība var likt VPN sniedzējam sagatavot informāciju par vienu vai vairākiem saviem klientiem?
 3. Kādos apstākļos šādu rīkojumu var izdarīt?

ExpressVPN gadījumā, ir skaidras atbildes:

 1. Tur ir nav datu saglabāšanas likumu BVI. BVI ir ārzonu jurisdikcija, kas slavena ar privātuma aizsardzību. Tas ir pretstatā daudzām Eiropas valstīm un Austrālijai, kurās ir likumi, kas interneta pakalpojumu sniedzējiem pieprasa saglabāt metadatus, kas saistīti ar viņu lietotāju darbībām internetā.
 2. Rīkojumam BVI uzņēmumam iesniegt pierādījumus un dokumentāciju (saskaņā ar izmeklēšanu) ir jābūt BVI Augstās tiesas rīcībā. Citas valstis, ieskaitot Apvienoto Karalisti un Amerikas Savienotās Valstis nav jurisdikcijas piespiest BVI uzņēmumu sagatavot ierakstus kas attiecas uz saviem klientiem. Šīm valdībām ir jāvēršas pie BVI Augstās tiesas, lai tās izdotu lēmumu BVI jurisdikcijā.
 3. Ārvalsts valdībai, kas iesniedz pieprasījumu, ir jāapraksta BVI Augstākajai tiesai a) notikušās noziedzīgās darbības raksturs, b) īpašie meklētie pierādījumi, c) pieprasīto pierādījumu atbilstība lietai un d.) pamats uzskatīt, ka attiecīgos pierādījumus var iegūt no BVI. Turklāt pastāv prasība par “divkāršu noziedzību”, kas nozīmē, ka, lai lūgums tiktu apmierināts, par to pašu noziegumu saskaņā ar BVI likumiem ir jāsoda vismaz viena gada cietumsods, ja tas būtu noticis BVI.

BVI tiesas rīkojuma iegūšana ir ļoti apgrūtinošs process, un vairumam izmeklētāju šādas intensīvas pūles nav jāveic. Salīdziniet to ar Amerikas Savienotajām Valstīm, kur jebkurš tiesnesis vai advokātu birojs var izdot tiesas pavēsti ar ļoti maz ticamu pierādījumu. ASV uzņēmumiem parasti tiek prasīts to ievērot. Google (saskaņā ar savu pārredzamības ziņojumu) katru gadu saņem gandrīz 30 000 lietotāju informācijas pieprasījumu un 79% no tiem izpilda.

Ko darīt, ja ārvalstu valdībai izdodas piespiest BVI Augsto tiesu izdot rīkojumu ExpressVPN atbrīvot jūsu informāciju?

Atbilde uz šo jautājumu ir šāda: Kādu informāciju VPN sniedzējs zina par mani??

ExpressVPN ir premium VPN pakalpojumu sniedzējs, kas koncentrējas uz lietotāju privātumu un anonimitāti. Mūsu tīkls ir veidots īpaši NEZINOT mūsu lietotāju darbības internetā. Tā kā privātums ir mūsu pakalpojumu piedāvājuma galvenā sastāvdaļa, ExpressVPN mērķis ir aizsargāt mūsu lietotāju privātos interneta datus.

Lai lietotājiem nodrošinātu pilnīgu caurspīdīgumu, zemāk ir saraksts ar to, ko mēs zinām:

 1. Informācija, kuru iesniedzat mūsu pasūtījuma lapā, ieskaitot informāciju par maksājumiem. ExpressVPN nevarēja piedāvāt premium VPN pakalpojumus, nepieņemot maksājumus no klientiem. Maksimālākajam maksājuma veidam iesakām bitcoin.
 2. Kuras no mūsu lietotnēm (un lietotņu versijām) esat veiksmīgi aktivizējis. Informācija par lietotņu aktivizēšanu ļauj mūsu atbalsta komandai novērst visas ar lietotni saistītās tehniskās problēmas ar atsevišķiem klientiem.
 3. Vai esat veiksmīgi izveidojis VPN savienojumu noteiktā dienā (bet ne noteiktā dienas laikā), uz kuru VPN atrašanās vietu un no kuras valsts / ISP (bet ne no kuras IP adreses). Šī minimālā informācija palīdz mums sniegt tehnisko atbalstu, piemēram, sniedz valstij specifiskus padomus, kā vislabāk izmantot mūsu pakalpojumus.
 4. Kopējā datu pārsūtīšanas summa (MB) caur VPN. Lai gan mēs piedāvājam neierobežotu datu pārsūtīšanu, ja viens lietotājs nospiež vairāk trafika nekā tūkstošiem lietotāju kopā, mēs varam lūgt lietotājam paskaidrot, kāpēc.
 5. (Lietotājam pēc izvēles) Anonīma informācija par to, vai jūsu VPN savienojuma mēģinājumi ir veiksmīgi. Šie dati tiek iekļauti mūsu tīkla operāciju rīkos, lai ļautu mums identificēt problēmas ar noteiktām lietotnēm, VPN serveriem vai no konkrētiem ISP. Informācija, kuru mēs saņemam, ir pilnībā anonīma un nevar piesaistīt atsevišķiem ExpressVPN lietotājiem. Šī funkcija ir līdzīga opcijai “sūtīt kļūdu ziņojumus”, un lietotāji to var viegli izslēgt mūsu lietotnēs.

Vai kādam no iepriekšminētajiem būtu jāattiecas uz jums? Mēs tam neticam, jo ​​pamatinformācija, ko mēs glabājam par VPN izmantošanu, nav tāda veida informācija, kas būtu noderīga izmeklēšanā. Ja BVI Augstā tiesa mums uzdod viņiem pateikt, kurš ExpressVPN lietotājs ir piekļuvis “X” vietnei vai pakalpojumam “Y” datumā / laikā ar “Z” IP adresi, mēs nevaram saskaņot nevienu no šiem datu punktiem (atsevišķi vai kopā) ar indivīds.

Kāpēc ExpressVPN vispār saglabā datus par lietošanu??

ExpressVPN tikai saglabā minimāls informācijas daudzums, kas nepieciešams ļoti uzticama VPN pakalpojuma darbībai mērogā. Bez šīs informācijas mēs nevarētu uzturēt mūsu serveru tīkla darbību, pārliecināties, ka mūsu lietotnes darbojas pareizi, vai sniegt precīzu atbalstu klientiem.

Mēs nekad neievācam neko par to, ko lietotāji dara ar VPN: nav datplūsmas mērķa žurnālu, DNS ierakstu, datu satura, savienojuma laika zīmogiem vai IP adresēm. Tas nozīmē, ja BVI Augstā tiesa nāks klajā, Mēs NEVARAM atbildēt uz kādu no šiem jautājumiem:

 1. Kurš (-i) ExpressVPN lietotājs (-i) izmantoja šo vietni vai pakalpojumu?
 2. Kurām vietnēm piekļuvis X lietotājs?
 3. Kurie ExpressVPN lietotāji noteiktā laikā izmantoja doto ExpressVPN IP adresi?

ExpressVPN nopietni uztver jūsu privātumu un netur darbības žurnālus vai savienojumu žurnālus. Konkrēti, tas nozīmē, ka mēs NAV reģistrējam nevienu no šīm sensitīvajām ziņām:

 • Pārlūkošanas vēsture
 • Satiksmes mērķis
 • Datu saturs
 • DNS vaicājumi
 • Laika zīmogs vai savienojuma ilgums
 • Jūsu sākotnējā IP adrese, no kuras izveidojat savienojumu
 • Jūsu izejošā IP adrese (t.i., ExpressVPN IP, kas jums piešķirta pēc savienojuma izveidošanas)

Mūsu BVI jurisdikcijas, bez darbības žurnāliem un bez savienojuma žurnāliem kombinācija padara ExpressVPN par lielisku izvēli interneta lietotājiem, kuriem rūp viņu privātums.

BVI jurisdikcija: kāpēc tas ir svarīgi
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.