Distopijas dati: Kā mans interneta pakalpojumu sniedzējs mani iekļāva melnajā sarakstā no manas sapņu skolas

Vai jūsu meklēšanas vēsture varētu ietekmēt jūsu izglītību?

Šis ir daļa no fiktīvas sērijas, kurā apskatītas interneta privātuma ļaunprātīgas izmantošanas briesmas. ExpressVPN nonāk tumšā, bet ļoti reālā nākotnē, kur interneta pakalpojumu sniedzēji regulāri pārdod jūsu privātos datus visaugstākajam solītājam.

Nellija skatījās uz divām gandrīz identiskām paciņām uz sava galda un saprata, ka viņa svīst - tas bija grūts lēmums.

Piektdien, 2020. gada 12. janvārī, bija pulksten 16:30. Līdz pieteikšanās termiņam ir atlikušas tikai divas nedēļas. Laiks iet pa komandķēdi.

Nellija piestāja pie lielajām durvīm stūrī - tām, kurās bija teikts: “Žaklīna Garmina, Džordžtaunas universitātes bakalaura līmeņa uzņemšanas asociētā dekāne.” Viņa divreiz pieklauvēja..

"Nāc iekšā!"

“Sveiks, prātam Garmin, ceru, ka šis nav sliktais laiks ...”

Deins Garmins pagriezās. “Ei, Nelija; kas notiek? ”No viņas balss bija skaidrs, ka patiesībā ir slikts laiks.

"Man šodien ir pieteikušies divi pieteikumi, un, cik es varu pateikt, tie ir abi kārtas materiāli."

Deans Garmins sašņorēja paciņas Nellijai rokā. “Ļaujiet man apskatīties.” Nelija novietoja viņus uz dekāna galda: Omars Šafi no Hobokenas vidusskolas un Džastins Jangs no Sakramento akadēmijas.

"Viņi abi ir studentu padomes prezidenti," turpināja Nellija, kad prāvests Garmins uzmanīgi ieskatījās katrā dokumentā. "Viņi abi ir ļoti ieinteresēti Tuvo Austrumu studijās, un savādi, ka viņi abi spēlē fagotu."

Deins Garmins grimaced, joprojām flipping. “Vai nav nozīmīgu neatbilstību?”

Nellija vilcinājās. “Nu, Omāra ģimene ir no Jordānijas, un Džastins ir trešās paaudzes ķīnietis…” Dens Garmins viņu noraizēja ar satrauktu skatienu. Nediskriminējoši pēc rases vai nacionālās izcelsmes ir Admissions 101. “Es nedomāju, ka mums vajadzētu ...” sacīja Nellija. "Tas ir labi," sacīja Dens Garmins, turpinot lasīt.

Istaba vairākas sekundes klusēja, izņemot papīra sajaukšanu. Prāvesta Gārmina acis šķita pārvietojas patstāvīgi, piemēram, hameleons, ar vienu aci uz katru aplikāciju.

“Šeit mēs ejam,” viņa beidzot sacīja, norādot uz paciņas pēdējo lapu kreisajā pusē. “Omārs ir atzīmēts kā karodziņš. Viņa ISP ziņojumā teikts, ka viņš ir pārlūkojis vairākas tīmekļa vietnes par… “džihāda” ”.

"Jā, es to redzēju," sacīja Nellija. "Bet viņš ir perspektīvs Tuvo Austrumu pētījumu maģistrs, vai nav jēgas, ka viņš veiktu pētījumus par islāmu?"

Deins Garmins smagi nopūtās. “Skatieties, es nesaku, ka viņš ir terorists vai kas cits. Viņš, iespējams, ir lielisks bērns, un šeit viņam vairāk nekā iespējams ļoti labi veicas. Bet Džastina tiešsaistes ieraksts ir tīrs. ”Vēl viena ilga pauze. "Kurš jūs labprātāk dotos uz koledžu?"

Nellija pamāja. "Es domāju, ka tad tas ir Džastins."

"Es zinu, ka tas ir grūts process," sacīja Dens Garmins, sajūtot vilšanos Nellijas balsī. Bet, ticiet man, agrāk bija daudz grūtāk, pirms mēs sākām pirkt šos ISP pārskatus. Šie atslēgvārdu noteikšanas algoritmi var mums palīdzēt tikt galā ar smago celšanu, it īpaši krīzes laikā. ”Dens Garmins paskatījās pulkstenī. "Runājot par…"

"Pareizi," sacīja Nellijs, izkopējot abus ziņojumus. "Paldies, prātam Garmin."

“Jebkurā laikā. Ak, vēl viena lieta, Nellie. ”

Nelija apstājās durvju ailē.

“Izstrādājot Omāra noraidījuma vēstuli, jums nav jāpiemin, ka mēs zinām par džihāda lietu. Tikai parastā rigamarole “mēs šogad saņēmām tik daudz pārsteidzošu pieteikumu”. Mēs nevēlamies, lai cilvēki domā, ka spiegojam studentus. ”

"Protams," sacīja Nellija. Kāds smieklīgs priekšstats.

Neuzticieties savam interneta pakalpojumu sniedzējam ar savu tīmekļa vēsturi. Izmantojiet VPN, lai nekad neļautu viņiem to atrast. ExpressVPN šifrē jūsu trafiku un slēpj savu galamērķi no sava ISP, nedodot viņiem neko, lai jūs šantažētu tādās ne tiktālās distopijās kā šīs.

Distopijas dati: Kā mans interneta pakalpojumu sniedzējs mani iekļāva melnajā sarakstā no manas sapņu skolas
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.