ExpressVPN WireGuard atjauninājums

[ware_item id=33][/ware_item]

Klēpjdatora ilustrācija ar lielu zaļu atvērtu piekaramo atslēgu uz ekrāna.


WireGuard® ir bezmaksas un atvērtā koda VPN protokols, kuru sākotnēji raksta Džeisons A. Donenfelds (šeit jūs varat atbalstīt WireGuard tā centienos) un kuru šobrīd izstrādājusi Edge Security LLC. WireGuard darbojas tieši ierīces operētājsistēmas kodola līmenī, ļaujot datus šifrēt un atšifrēt ātrāk un drošāk un ar mazāku noplūdes risku, salīdzinot ar citiem VPN protokoliem..

Pagaidām cerība ir tāda, ka WireGuard var kļūt par plaši izplatītu protokolu, kas padara VPN savienojumus visuresošus (tostarp mobilajos tālruņos un lietu internetā), neriskējot patvaļīgi atvienoties vai patērēt lielu akumulatoru..

Ir aizraujoši redzēt šādus nozīmīgus uzlabojumus, un, saprotams, daudzi ir satraukti par iespēju redzēt šo protokolu komerciāli. Mums, ExpressVPN, bieži tiek jautāts par mūsu tūlītējiem plāniem un viedokļiem par WireGuard, un mēs vēlamies izmantot iespēju paskaidrot savu nostāju.

WireGuard: lieliska ideja attīstībā

WireGuard ir vieglāk iestatīt un apstrādāt nekā citus VPN protokolus, lai gan ir nepieciešama lielāka attīstība, pirms tas ir gatavs lielai ražošanas videi ar neskaitāmiem lietotājiem.

Šis ir viedoklis, kurā dalās WireGuard izstrādātāji, kuri savā vietnē norāda:

“WireGuard vēl nav pabeigts. Jums nevajadzētu paļauties uz šo kodu. Tai nav veikts atbilstošs drošības audita līmenis, un protokols joprojām tiek mainīts. ”

Viens no izaicinājumiem, ar kuriem saskaras WireGuard, ir nodrošināt VPN anonimitāti. Nevienam lietotājam nevajadzētu publiski un virtuālā tīklā statiski piešķirt vienu IP adresi. Lietotāja iekšējo IP adresi var atklāt pretinieks (piemēram, izmantojot WebRTC), kurš pēc tam varētu to salīdzināt ar ierakstiem, kas iegūti no VPN pakalpojumu sniedzēja (zādzības, pārdošanas vai likumīgas konfiskācijas rezultātā). Labam VPN nedrīkst būt iespējams saskaņot šādu identifikatoru ar vienu lietotāju. Pašlaik šo iestatīšanu nav viegli panākt ar WireGuard.

ExpressVPN atbalstīs centienus pārskatīt un revidēt WireGuard kodu, kā mēs iepriekš darījām ar OpenVPN. Mēs sniegsim ieguldījumu kodā un ziņosim par kļūdām, kad vien mēs varēsim, un drošības un privātuma problēmas skarsim tieši ar izstrādes komandu. Un, ņemot vērā WireGuard sarežģīto sarežģītību, jebkura publiskā revīzija būs visaptverošāka un sniegs augstāku pārliecības līmeni.

Operētājsistēmās Android, Linux, Mac un maršrutētājos WireGuard darbojas ļoti labi. Tomēr ExpressVPN pirmajā vietā ir savu lietotāju drošība un privātums, tāpēc mēs gaidīsim turpmāku testēšanu, pirms mēs ieviesīsim WireGuard mūsu lielajam klientu lokam..

WireGuard ir Jason A. Donenfeld reģistrēta preču zīme.

ExpressVPN WireGuard atjauninājums
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.