Jūsu Oyster karte uztur cilnes uz jums – #WTFWednesday

austeru kartes novērošana

austeru kartes novērošana

Londonas 500 000 publiskās novērošanas kameras nav vienīgais rīks, ko var izmantot, lai jūs spiegotu Lielbritānijas galvaspilsētā. Oyster karte, Londonas visur izplatītā zilā sabiedriskā transporta karte, nodrošina digitālu izsekošanu, kurās stacijās jūs apmeklējat. Ar to nepietiek, lai precīzi noteiktu precīzu jūsu atrašanās vietu noteiktā laikā, bet tas ir vairāk nekā pietiekami, lai sagrautu laulību, ja aizdomīgais tips ir jūsu laulātais. Vai jūs savam partnerim teicāt, ka esat iestrēdzis birojā, lai slēptu nelikumīgu satikšanos visā pilsētā? Labāk neļaujiet viņam atrasties pie jūsu Oyster kartes, vai arī jums ir nopietni paskaidrojumi, kas jādara.

Neierobežota pieeja

Tas ir tāpēc, ka tu nav jābūt tu lai piekļūtu stacijas vēsturei. Viss, kas jums nepieciešams, ir jānogādā karti stacijā esošajā mašīnā vai tiešsaistē jāmeklē sērijas numurs, un jūs atradīsit ierakstu par visām pēdējās 10 nedēļās apmeklētajām stacijām. Šis pasākums nav drošs no pretspiegošanas - pārbaudot kartes atrašanās vietas vēsturi tiešsaistē vai mašīnā stacijā, tiks nosūtīts SMS paziņojums uz kartes īpašnieka reģistrēto tālruni - bet ar to, iespējams, nepietiek, lai apturētu apņēmīgu amatieru detektīvu. Pro padoms laulības pārkāpējiem Londonas apkārtnē: brauciet ar velosipēdu!

izvairieties no novērošanas. braukt ar velosipēdu.

Austeru kartes dati palīdz policijai

Varētu aizdomāties, ka arī Londonas transporta pārvalde Transport For London (TfL) gadā saņem tūkstošiem pieprasījumu par Oyster kartes datiem no policijas izmeklētājiem. Karšu īpašniekiem jāzina, ka šādus datus ir atļauts publiskot saskaņā ar 1998. gada Datu aizsardzības likumu, taču katrā atsevišķā gadījumā policijai ir jāpierāda, ka personas dati palīdzēs izmeklēšanā. TfL oficiālā datu saglabāšanas un publiskošanas politika ir pieejama tās vietnē.

Šis ir #WTFWednesday, jūsu iknedēļas modināšanas zvans “kāds jūs noteikti spiegot”. Ja kāds pazīstams cilvēks caurulīti satiek ar savu nelegālo mīļāko, jums noteikti vajadzētu dalīties ar viņu šajā stāstā!

ExpressVPN #WTFWednesday sniedz jums dīvainus, šokējošus un rāpojošus stāstus par datu privātumu - paņemts tieši no ziņām. Vai domājat, ka jūsu privātums ir jūsu īpašums? Padomā vēlreiz. Jūs jutīsities neērti. Jūs būsiet sašutuši. Jūs domājat: “WTF?!”

Piedāvātie attēli: 1) Tomhannen, 2) Peter Griffin / Public Domain Pictures.net (attēls ir modificēts).

Patīk šī ziņa? Ienīstu to? Lasiet vairāk šausmu stāstus par iebrukumu jūsu privātumā mūsu #WTFWednesday arhīvā. Jūs zināt, ka nevarat pretoties ...

Jūsu Oyster karte uztur cilnes uz jums - #WTFWednesday
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.