Jums vajadzētu sadalīt jūsu pārlūkprogrammas. Lūk, kā tas darbojas.

Pārlūks ar lodziņiem, kas satur dažāda veida pārlūkošanas darbības.

Mēs ļoti precīzi apzināmies, ka mūsu dati ir vērtīgi - mūsu tiešsaistes kustību uzmanīgi seko uzņēmumi un valdības, kas vēlas mūs vērst, lai gūtu finansiālu un politisku labumu.

Inkognito režīms neļaus aktivitātes saglabāt jūsu datorā, taču sīkdatnes joprojām ir aktīvas jūsu interneta sesijas laikā. Piemēram, Facebook joprojām zinās, kā jūs virzāties uz tās vietni un no tās, kā arī plašākas tīmekļa kustības.

Tomēr ir iespējams sadalīt pārlūkošanu pa vienam vai vairākiem pārlūkiem, lai ierobežotu to, kā uzņēmumi, piemēram, Google un Facebook, var jūs izsekot.

Kas ir pārlūka nodalījumi? Kā viņi strādā?

Pārlūka nodalīšana ir metode, kas tiešsaistes aktivitātes tiek sadalīta dažādos pārlūkos, tā, lai viss, ko meklējat 1. pārlūkprogrammā, netiktu izsekots 2. pārlūkā.

Piemēram, pieņemsim, ka vēlaties sadalīt pārlūkošanas aktivitātes divās daļās: sociālie mediji & e-pastu un ikdienas pārlūkošanu. Izmantojiet vienu pārlūkprogrammu, piemēram, Chrome, lai pierakstītos un piekļūtu e-pasta un sociālo multivides kontiem, un citu atsevišķu pārlūku, piemēram, Firefox, jebkura cita pārlūkošanas veidam..

Sīkfaili nevar koplietot datus starp pārlūkprogrammām, kas nozīmē, ka jūsu e-pasts un sociālo mediju konti nevar izsekot tam, ko jūs darāt pārlūkprogrammā Firefox.

Lai tas darbotos, jums būs jāatceras, kuru pārlūku izmantojat kāda veida tiešsaistes aktivitātēm. Tas ir pilnībā paveicams, taču var būt nedaudz apnicīgs, lai turpinātu pārslēgšanos uz priekšu un atpakaļ..

Par laimi, tagad ir veids, kā to panākt sadaliet pārlūkošanu vienā pārlūkā.

[Vai vēlaties vairāk privātuma un drošības ziņu? Reģistrējieties ExpressVPN emuāra biļetenam.]

Kā vienā pārlūkprogrammā iestatīt pārlūka nodalījumus

Šajā iestatījumā mēs izmantojam Firefox vairāku kontu konteineru papildinājumu. Kā skaidro Mozilla, “konteinera cilnes ir līdzīgas parastajām cilnēm, izņemot to, ka jūsu apmeklētajām vietnēm būs piekļuve atsevišķai pārlūka krātuves daļai”.

Citām pārlūkprogrammām ir paplašinājumi, kas pievienos konteinerus, taču pārliecinieties, ka izmantojat tādu, kas jūsu privātumu un drošību uztver nopietni. Mēs izmantojam Firefox konteinerus, jo to iestatīšana ir diezgan vienkārša.

1. Lejupielādējiet konteinera papildinājumu.

2. Atveriet Firefox un noklikšķiniet un turiet + ikona, lai izveidotu jaunu cilni. Tiks parādīti jūsu ieteiktie konteineru veidi: Personīgais, Darbs, Sociālie mediji un Facebook.

Jums vajadzētu sadalīt jūsu pārlūkprogrammas. Lūk, kā tas darbojas.

Varat arī atrast ikonu rīkjoslā vai doties uz par: preferences # konteineri lai mainītu, pievienotu un izdzēstu tik daudz konteineru, cik vēlaties.

Jums vajadzētu sadalīt jūsu pārlūkprogrammas. Lūk, kā tas darbojas.

  1. Atlasiet konteineru, kurā vēlaties pārlūkot - ja vēlaties iestatīt savus sociālā multivides kontus, atlasiet sārtu Sociālie mēdiji konteiners. Ja jums ir jāatver darba e-pasts, atlasiet oranžo Darbs konteiners.

Atverot dažādas konteinera cilnes, atbilstošā krāsa tiek parādīta kā līnija zem cilnes nosaukuma.

Jums vajadzētu sadalīt jūsu pārlūkprogrammas. Lūk, kā tas darbojas.

  1. Patīk, ja uzņēmumi, piemēram, Facebook, neizseko katru jūsu kustību. Galvenais ir pārliecināties, ka nepārklājat savus konteinerus, lai pēc iespējas samazinātu izsekošanas daudzumu jūsu pārlūkprogrammā.

Lielāka aizsardzība, lielāka privātums

Pārlūka nodalīšana nav ideāla konfidencialitātes metode - iespējams, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs un citi uzņēmumi var redzēt jūsu tiešsaistes aktivitātes. Bet, ieviešot pārlūka nodalīšanu, lielajiem tehnoloģiju uzņēmumiem būs grūtāk noteikt jūsu pārlūkošanas aktivitātes.

Jums vajadzētu sadalīt jūsu pārlūkprogrammas. Lūk, kā tas darbojas.
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.