Kā hakeri var izmantot jūsu pirkstu nospiedumus, lai jūs ierāmētu – #WTFWednesday

hakeri izmanto jūsu pirkstu nospiedumus, lai jūs ierāmētu

Tā bija viena lieta, kurai vajadzēja būt patiesi personīgai. Tikpat unikāla kā īpašā sniegpārsla, kuras dziļumā tu tici sev.

Bet tagad, pateicoties draņķīgajai hakeru grupai Chaos Computer Club (CCC), šī pēdējā privātuma šķelšanās beidzot ir tikusi iznīcināta. Yep—jūsu pirkstu nospiedums tagad ir pilnībā un attālināti nopērkams.

Tas nozīmē, ka noziedznieki var uzdoties par jums un attēlot jūs par viņu izdarītajiem noziegumiem. Slepkavas, laupītāji, dongu zagļi… jebkurš no viņiem varētu atstāt taku, kas ved atpakaļ pie jums. Tātad, kad policisti izdrukā izdrukas, tie ir tie, ko viņi meklēs. Ja tas viss izklausās tālu, lasiet tālāk.

Pirmais upuris

Pirmais pasaules pirkstu nospiedumu upuris bija kāds, kura rokās ir ievērojams spēks: Vācijas aizsardzības ministre Ursula fon der Leyen. Kas zina, ko šī sarkanā poga varētu izraisīt šī politiķa klonētajā īpatnībā? Yikes!

Cerams, ka Vācijas valdība ir aizstājusi jebkuru viņas izmantoto pirkstu nospiedumu ID tehnoloģiju. Tāpēc, ka viņas izdrukas tagad pieder hakeriem.

Jautājums, kuru jūs droši vien uzdodat, ir šāds: kā viņi to izdarīja? Kāda veida augsto tehnoloģiju ierīce no nākotnes, iespējams, varētu dauzīt un klonēt īkšķa nospiedumu? Sagatavojies būt pārsteigts.

Parastā kamera

Tā bija parasta politisko ziņu konference, tāpat kā tūkstošiem pirms tās. Ursula fon der Lejena mierīgi runāja ar presi, pilnīgi nezinot par kaut ko dīvainu, kas notiek ap viņu.

Tas, ko viņa nezināja, bija tas, ka istabā atradās CCC hakeris Starbug (īstajā vārdā Jan Krissler). Un viņš nēsāja līdzi… parastu kameru. Tāpat kā jebkurš žurnālists preses konferencē.

Bet šī parastā kamera bija viss, kas Starbug bija vajadzīgs, lai iegūtu fon der Leyen kundzes īkšķi. Viņam nebija pat jāpieskaras sava upura rokai. Daži hakeri bija nepieciešami daži tuvināti fotoattēli no dažādiem leņķiem.

Tiklīdz viņam bija fotoattēli, klonēšanas process bija arī daudz vienkāršāks, nekā jūs varētu gaidīt. Starbug to izdarīja ar programmu Verifinger, kuru var iegādāties tiešsaistē.

Tātad var ne tikai uzlauzt pirkstu nospiedumus, bet arī ikviens var iegūt aprīkojumu, lai to izdarītu.

Cimdi visiem?

Šis pieskāriena ID jūsu jaunajā iPhone vai Samsung viedtālrunī tagad izskatās mazliet bezjēdzīgs, vai ne? (Jo īpaši tāpēc, ka CCC jau 2013. gadā uzlauza Apple pirkstu nospiedumu sensoru.)

Bet tas ir vēl sliktāk. No laba fotoattēlu komplekta hakeris var viegli izveidot veidni un fiktīvu izdruku ar jūsu identitāti. Noziedznieks pat var piestiprināt manekena apdruku uz sava pirksta. Tas viss ir sīki aprakstīts CCC publicētajā metodē, kurā manekena drukāšanai tiek izmantota ikdienas koksnes līme.

Viņi varēja izdarīt visa veida briesmīgus noziegumus, aplaupīt jūsu izdrukas pa istabu un atbrīvoties no tā. Tikmēr jūs varētu aplūkot dzīves termiņu… vai mazāk, ja noziegums faktiski ir donžu zādzība.

Tā ir biedējoša doma. Pirkstu nospiedumu attāla klonēšana ir vēl viens slepens trieciens mūsu personīgajam privātumam. Bet varbūt ir viens veids, kā nosargāt savu identitāti, saskaroties ar pirkstu nospiedumu urķiem.

“Politiķi, domājams, valkā cimdus, runājot publiski”, iesaka Starbug.

Uh, paldies par padomu, bro.

Jūs lasījāt #WTFWednesday, mūsu iknedēļas apskatu uz pasaules briesmīgākajiem uzbrukumiem jūsu privātumam.. Vai šis stāsts dotu kādam, kuru jūs zināt, “WTF?!” Mirkli? Kopīgojiet to ar viņiem!

ExpressVPN #WTFWednesday sniedz jums dīvainus, šokējošus un rāpojošus stāstus par datu privātumu – paņemts tieši no ziņām. Vai domājat, ka jūsu privātums ir jūsu īpašums? Padomā vēlreiz. Jūs jutīsities neērti. Jūs būsiet sašutuši. Jūs domājat: “WTF?!”

Patīk šī ziņa? Ienīstu to? Lasiet vairāk šausmu stāstus par iebrukumu jūsu privātumā mūsu #WTFWednesday arhīvā. Jūs zināt, ka nevarat pretoties …

Kā hakeri var izmantot jūsu pirkstu nospiedumus, lai jūs ierāmētu - #WTFWednesday
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.