Kā VPN maršrutētājs aizsargā visu jūsu ģimeni no interneta izsekošanas

aizsargāt mājas vpn maršrutētāju

Šonedēļ ASV Pārstāvju palāta sekoja Senātam, balsojot par FCC noteikumu atcelšanu, kas iepriekš liedza interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) pārdot jūsu pārlūkošanas datus..

Kad prezidents Trump sniedz parakstu, interneta pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Verizon, AT&T, un Comcast varēs aplūkot jūsu interneta vēsturi apkārt.

Šis pēdējais uzbrukums amerikāņu tiesībām uz privātumu patērētājiem atstāj maz izvēles iespējas, bet gan jāatrod savi veidi, kā aizsargāt savus datus. Kā daudzi ir norādījuši, VPN tagad ir nepieciešami vairāk nekā jebkad agrāk. Tomēr vairums VPN pakalpojumu nodrošina lietotnes tikai noteiktām ierīcēm, piemēram, galddatoriem vai viedtālruņiem. VPN izmantošana datorā un tālrunī ir lielisks sākums privātuma aizsardzībai, taču jūs, iespējams, vēlaties aizsargāt arī citas viedierīces un IoT sīkrīkus (padomājiet par Amazon Echo, Apple TV un Google Home).

Ir veids, kā cīnīties, un tas nenozīmē, ka 30 minūtes jāgaida aizturēts, lai runātu par Kongresa palīgu..

Ja vēlaties šifrēt tiešsaistes aktivitātes visās savas ģimenes ierīcēs, iestatiet VPN maršrutētāju. VPN maršrutētājs pēc noklusējuma šifrē interneta trafiku avotā - jums nevajadzēs atcerēties katru reizi ieslēdzot VPN..

Gudra māja, lieli dati

Mūsdienās visam ir tiešsaistes funkcionalitāte. Ledusskapji var sniegt laika ziņas, televizori var lejupielādēt lietotnes, un Amazon Echo un Google Home kalpo kā personālie palīgi visai ģimenei..

Bet šīm viedajām ierīcēm reklāmdevējiem ir bagātīgs informācijas krājums, ieskaitot datus par jūsu kalendāru, patēriņa paradumiem un multivides preferencēm..

Kā VPN novērš ISP datu reģistrēšanu

Katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot savu ISP, jūs saņemat IP adresi, kas norāda tīmekļa mitināšanas serveriem, kur sūtīt informāciju. Jūsu ISP var izsekot un reģistrēt to, kas attiecas uz jūsu IP adresi, tas nozīmē, ka viņi var redzēt visu jūsu pārlūkošanas vēsturi.

Jaunais lēmums par interneta datiem ļauj interneta pakalpojumu sniedzējiem pārdot tavs datu pārlūkošana. Joprojām skarbāk ir tas, ka interneta pakalpojumu sniedzēji var izsekot kāds savienots ar jūsu mājas tīklu, piemēram, jūsu bērni, draugi un kaimiņi, izmantojot jūsu internetu.

Izspļaujot interneta trafiku, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var pārdot jūsu pārlūkošanas datus, kas saistīti ar:

  • Vietnes, kuras jūsu dēls izmanto mājasdarbu veikšanai
  • Tādu slēpošanas kūrortu vietnes, kuras jūs uzskatījāt par brīvdienām
  • Apmeklētās tīmekļa lapas par veselības stāvokli, kuru jūs labprātāk gribētu ievērot diskrēti

Kāpēc lielām korporācijām būtu jāspēj pārdot jūsu interneta žurnālus? Atbilde ir vienkārša: viņiem to nevajadzētu darīt.

VPN ir daudzšķautņains risinājums. Viņi var ne tikai novirzīt jūsu interneta trafiku caur atsevišķu šifrētu serveri, kas neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam uzraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes, bet arī piešķir jums jaunu IP adresi. Tādējādi tas, ko jūs darāt internetā, nav saistīts ar IP adresi, kuru jums piešķir IPS.

VPN maršrutētājs ir labākais veids, kā iegūt VPN aizsardzību katrai tīklā savienotai ierīcei jūsu mājās. Ja ledusskapis, Samsung Smart TV un dators savienojas ar jūsu VPN maršrutētāju, tie vienmēr izveidos savienojumu ar internetu, izmantojot VPN.

Ja ISP nevar reģistrēt jūsu datus, viņiem nav ko pārdot.

Tehnoloģiju vienkāršošana: kā iegūt VPN maršrutētāju

Parasti VPN iestatīšana maršrutētājā ir nedaudz mulsinošs process, kas prasa manuāli konfigurēt maršrutētāju ar servera adresēm un VPN failiem..

ExpressVPN ir novērsis problēmu, ieviešot maršrutētāju lietotni ExpressVPN.

Maršrutētāju lietotne ExpressVPN darbojas dažādos Linksys modeļos un nodrošina tīru saskarni perfektas VPN atrašanās vietas izvēlei. Tas ir izveidots tā, lai to būtu ērti izmantot ikvienam. Arī pārtraukšana nav problēma: maršrutētāju ExpressVPN automātiski atjaunos savienojumu, kad savienojums tiek pārtraukts.

Vpn maršrutētāja saskarneIr viegli izvēlēties VPN atrašanās vietas maršrutētāju lietotnē ExpressVPN.

Papildinformāciju par maršrutētāju lietotni ExpressVPN var atrast šeit.

Cīņa atpakaļ vienā mājā vienlaikus

Jūsu dati ir jūsu īpašums. Lielajām korporācijām nevajadzētu ļaut izsolīt jūsu privātumu. Aizsargājiet savu mājas internetu ar VPN maršrutētāju un nedodiet interneta pakalpojumu sniedzējiem neko pārdot.

Kā jūs jūtaties par interneta privātuma stāvokli Amerikā? Dalieties komentāru sadaļā zemāk!

Kā VPN maršrutētājs aizsargā visu jūsu ģimeni no interneta izsekošanas
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.