Neveiksmīgi četri cilvēki, kuri ir pilnībā apraduši episkos sociālos medijus

Neveiksmīgi četri cilvēki, kuri ir pilnībā apraduši episkos sociālos medijus

Atzīsties: jūs esat izdarījis kaut ko muļķīgu savā sociālajā medijā. Visi savos sociālajos medijos ir izdarījuši kaut ko muļķīgu. Lielākoties nekas netiek nodarīts. Jūs vienkārši izdzēšat pārkāpjošo ziņu, komentāru vai attēlu, kurā redzat, ka nākamajā rītā spēlējat Twister mankinī.

Ir viegli aizmirst, ka visa pasaule potenciāli var redzēt jūsu sociālo mediju kontus, pat ja iestatāt profilu uz privātu (viens no mūsu saraksta ierakstiem to atklāja - cietais ceļš). Tā nav privāta tērzēšana starp jums un draugiem. Tērzēšana internetā nekad nav privāta.

Lielāko daļu laika pasaule jūs nevis vēro, bet gan skatās Netflix. Bet dažiem nelaimīgiem cilvēkiem izdevās pievērst pasaules uzmanību ar slikti izvēlētu statusa atjauninājumu. Un tad visi norādīja uz viņiem un smējās. Vai raudāja. Vai arī aizskrēja kliedzot.

Mēs esam izveidojuši sarakstu ar četriem cilvēkiem, kuriem neizdevās uzturēt savus sociālos kontus privātā stāvoklī, un pēc tam viņi tika satriekti. Ja vien jūs nevēlaties iekļūt mūsu nākamajā sarakstā, ir pienācis laiks pievilkt savu interneta privātuma jostu.

Žūrijai patīkVainīgs, vainīgs, vainīgs… Ak, paskatieties kaķa video!

# 1 Facebook Poll Justice

Ikviena pilsoņa pienākums ir būt zvērinātam, ja nepieciešams. Demokrātija prasa, lai noziedzniekus tiesātu vienaudžu žūrija. Ir gods kalpot šādam pienākumam demokrātiskā valstī. Un atbildība ir jāuzņemas nopietni. Ir arī svarīgi saprast visus lietas faktus, pēc tam tos rūpīgi un godīgi apdomājot. Jūs nevēlaties sūtīt cietumā nevainīgu cilvēku vai ļaut vainīgajai pusei staigāt bez maksas.

Vai arī, jūs zināt, jūs vienkārši varētu sākt Facebook aptauju. Tieši tas notika Burnlijā, Lielbritānijā. Žūrijas loceklis par labāko veidu, kā izlemt tiesājamās personas likteni, bija ievietot dažus faktus sociālajā tīklā Facebook, pēc tam visiem nobalsot.

AK likumi pieprasa, lai zvērinātie publiski nerunātu par lietu, kuru viņi vada. Tātad, kad tiesa tika noraidīta par balsojumu Facebook, zvērināto nekavējoties atlaida.

Ja jums kādreiz ir žūrijas pienākums un jūs izvēlējāties nodot lēmumu par vainu Facebook aptaujā, lūdzu, pārliecinieties, ka jums nekad nav žūrijas pienākuma.

slimības dienaPro padoms: īsziņu sūtīšana slimā nozīmē, ka jums nav jāizmanto pārliecinošā “sliktā balss”.

# 2 Facebook statuss nodod Gaja veselībai

Mēs esam dzirdējuši, ka internetā ir briesmīgi cilvēki, kuri reizēm izliekas par slimiem, tikai tāpēc, lai iegūtu dienu bez darba. Mēs uzskatām, ka šāda izturēšanās ir šokējoša un drausmīga. Tiešām, kā jūs varētu?

*Klepus. Klepus.*

Jebkurā gadījumā izrādās, ka darba devēji skatās arī Facebook. Tātad, ja jūs esat personas tips, kurai patīk izbaudīt neregulāru slimības dienu (neslimojot), jums, iespējams, vajadzētu mainīt savus Facebook iestatījumus uz privātiem. Un cītīgi paskatieties uz sevi.

Kyle Doyle nemainīja savus Facebook iestatījumus uz privātiem. Kyle Doyle paņēma slimības dienu. Kyle Doyle ieguva bumbas.

Izmantojot ērtu e-pasta atšifrējumu, notika šādi:

No: Niresh Regmi
Nosūtīts: trešdien, 2008. gada 27. augustā plkst. 9:35.
Kam: Kyle Doyle
Temats: prombūtne ceturtdien, 2008. gada 21. decembrī
Sveika, Kyle,
Lūdzu, iesniedziet medicīnisko izziņu, norādot pamatotu slimības atvaļinājuma iemeslu ceturtdien, 2008. gada 21. vakarā.
Paldies
NIRESH REGMI
Reālā laika menedžeris, darbaspēka operācijas
-
No: Kyle Doyle
Nosūtīts: trešdien, 2008. gada 27. augustā plkst. 9.38.
Kam: Niresh Regmi
Temats: RE: prombūtnes ceturtdien, 2008. gada 21. maijā
Niresh,
Vienas dienas prombūtnes laikā nav nepieciešama medicīniska izziņa, kā noteikts manā līgumā, ja esmu paziņojis, ka esmu atvaļinājumā medicīnisku iemeslu dēļ.
Paldies
Sveicieni,
Keils Doils
Rezolūciju eksperts - tehniskais
-
No: Niresh Regmi
Nosūtīts: trešdien, 2008. gada 27. augustā plkst. 9:39.
Kam: Kyle Doyle
Temats: RE: prombūtnes ceturtdien, 2008. gada 21. maijā
Sveika, Kyle,
Parasti tas tā ir, kā noteikts jūsu līgumā. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka atvaļinājums šajos gadījumos tiek piešķirts tikai patiesu medicīnisku iemeslu dēļ. Jūs, līnijas vadītājs, esat noteicis, ka jūsu atvaļinājums nav noticis medicīnisku iemeslu dēļ, un tāpēc mēs šajā gadījumā nevaram piešķirt atvaļinājumu.
NIRESH REGMI
-
No: Kyle Doyle
Nosūtīts: trešdien, 2008. gada 27. augustā plkst. 9.43.
Kam: Niresh Regmi
Temats: RE: prombūtnes ceturtdien, 2008. gada 21. maijā
Sveika, Niresh,
Mans atvaļinājums bija medicīnisku iemeslu dēļ, tāpēc jūs nevarat atteikt atvaļinājumu, pamatojoties uz līnijas vadītāja ieskatiem, bez pierādījumiem, lūdzu, apstrādājiet atvaļinājumu, kā pieprasīts.
Paldies
Sveicieni,
Keils Doils
-
No: Niresh Regmi
Nosūtīts: trešdien, 2008. gada 27. augustā plkst. 9:50.
Kam: Kyle Doyle
Temats: RE: prombūtnes ceturtdien, 2008. gada 21. maijā
Sveika, Kyle,
Es uzskatu, ka pierādījums, ka jūs esat pēc, ir zemāks

kyle doyle facebook neizdodasBēdas - Kyle Doyle's Facebook profils.

No: Kyle Doyle
Nosūtīts: trešdien, 2008. gada 27. augustā plkst. 9.55.
Kam: Niresh Regmi
Temats: RE: prombūtnes ceturtdien, 2008. gada 21. decembrī
HAHAHA LMAO epika neizdodas
Neuztraucies cilvēks
Sveicieni,
Keils Doils

# 3 skolotājs, kurš atlaists īslaicīgai brīvdienai

Vai zināt, kādiem pieaugušiem pieaugušajiem ir tiesības dzert? Alkohols. Un dažreiz, kad pieauguši pieaugušie dodas atvaļinājumā, viņiem patīk glāze vīna vai alus pudele. Droši vien tāpēc, ka viņi ir pieauguši pieaugušie. ATVAĻINĀJUMĀ!

Bet pieaugušajiem pilnīgi likumīga dzēriena patērēšana neatturēja Apalachee vidusskolu Gruzijā no tā, ka viņš varēja atlaist skolotāju, kurš brīvdienās iedzēra aukstu alu.

Skolotājs atlaists par Facebook (1)Es jūtos ģībonis. Šausmas par to!

Tā ir Ešlija Maksne, un viņa ievietoja šo attēlu savā Facebook lapā. Šeit viņa ir, baudot pāris dzērienus, dodoties atvaļinājumā.

Šis ir attēls, kas viņu atlaida.

Ja direktors būtu redzējis, ka viņai kopā ar vīru ir glāze vīna vietējā restorānā, vai viņa joprojām būtu atlaista? Protams, ka nē. Bet, ievietojot to Facebook, acīmredzot nozīmē, ka jūs reklamējat alkohola lietošanu. Jā, viņi apsūdzēja Miss Payne par alkohola pārmērīgas izmantošanas veicināšanu. Tā attēla dēļ turpat.

Laiks uzlabot savus Facebook iestatījumus, pronto. Vai arī pārtrauciet dzert. Tātad, laiks pacelt savus Facebook iestatījumus, pronto.

Jūsu Facebook informācijas iestatīšana uz privātu patiešām ir obligāta. Tas ir tieši tas, ko darīja Miss Payne. Izņemot to, kas nedarbojās. Foto, kurā Miss Payne dzer alu, tika iestatīts uz privātu vietnē Facebook. Un tomēr, jūs to varat atrast absolūti katrā interneta stūrī. Kāds ir privātā pretstats? Tā bilde.

Tāpēc jums, iespējams, nevajadzētu paļauties tikai uz Facebook konfidencialitātes iestatījumiem, lai jūsu ziņas un attēli būtu privāti. Jūs domājat, ka Facebook ir daudz darbinieku un internātu, kuri pavada laiku, meklējot privātuma iestatījumu kļūdas. Kad trūkumi ir konstatēti, tie tiek steidzami laboti. Bez šaubām, liels prēmija tiek piešķirta arī personai, kura atrada trūkumu.

atrast facebookEs redzu mirušus cilvēkus! Nē, pagaidiet, viņi vienkārši guļ. Šī lietotne ļauj man skatīties, kā cilvēki guļ.

# 4 Facebook ugunsgrēku internisti, kuri konfidencialitātes iestatījumos ir atraduši kļūdu

Kad Aran Khanna veica stažēšanos Facebook, viņš, bez šaubām, bija lielas cerības atstāt pietiekami iespaidu uz Marku Zuckerburg, lai saņemtu piedāvāto pilnas slodzes darbu. Hārvardas studente Khanna uzņēmās sevi parādīt nelielu iniciatīvu un uzsāka projektu, lai izceltu dažus no Facebook privātuma trūkumiem.

Khanna izveidoja lietotni, kas izmantoja trūkumus Facebook mobilajā Messenger. Lietotne sauca Marauder's Map un, līdzīgi kā Harija Potera vārda vārds, ļāva cilvēkiem precīzi noteikt precīzu Facebook lietotāju atrašanās vietu. Nav grūti iedomāties daudzos veidus, kā šo lietotni var izmantot ļaunumam. Bet Khanna apgalvo, ka viņš sniedza sabiedriskos pakalpojumus un viņam nebija ļaunu nodomu.

Facebook tam nepiekrita, un viņš tika nekavējoties atlaists.

Kā nebūt tiešsaistes privātuma zaudētājam

Šie cilvēki nonāca interneta nepareizā pusē. Sliktā puse, kas cilvēkus satrauc. Viņi visi aizmirsa interneta normu:

Viss, ko ievietojat internetā paliek internetā.

Iepriekš esam apskatījuši padomus par konfidencialitāti. Diezgan dažas reizes. Faktiski tā ir sava veida mūsu lieta. Bet mūsu saraksta cilvēkiem noteikti noderētu vēl daži padomi.

  1. Nesūtiet slepenus datus internetā. (kredītkaršu numuri, dzimšanas apliecības, informācija par kādas citas personas lietu tiesā)
  2. Esiet piesardzīgs, kādu personisko informāciju ievietojat internetā. (DOB, adrese, reibuma statuss)
  3. Pārņemiet kontroli pār savu privātumu. (neizlieciet to, ko nevēlaties redzēt visu pasauli, piemēram, attēlus brīvdienām)
  4. Izmantojiet ExpressVPN privātuma ziņā garšīgu Chrome paplašinājumu
  5. Nekaitiniet Marku Zukerburgu. (kādreiz)

Veiciet šīs četras vienkāršās darbības, un, cerams, ka jūs nepamanīs internets.

Neveiksmīgi četri cilvēki, kuri ir pilnībā apraduši episkos sociālos medijus
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.