Pēdējā brīža privātuma iedvesmotas Ziemassvētku dāvanas, kuras varat iegādāties degvielas uzpildes stacijā

Lieliskas pēdējā brīža Ziemassvētku dāvanas privātuma apziņai.

Beidzas laiks, lai kādam īpašam sagādātu Ziemassvētku dāvanu? Neuztraucieties, ExpressVPN ir jūsu mugura. Šeit ir 5 ideālas privātuma dāvanas, kuras varat paņemt degvielas uzpildes stacijā.

Pēdējās minūtes X-mas dāvanas

1. Laikraksti

Privātums neaprobežojas tikai ar darbībām tiešsaistē – tāpat kā daudzas lietas, tas sākas mājās. Tad kāpēc gan dāvanu avīzei nedot? Laimīgais uztvērējs to var izmantot, lai aizklātu viņu logus. Avīzes veido izcilus, ikoniskus un bioloģiski noārdāmus aizkarus. Tās būs apkārtnes sarunas.

Pēdējā brīža Ziemassvētku dāvanu idejas

2. Alumīnija folija

Lai neaptvertu viņu galvu! Tas būtu muļķīgi. Nē, tas ir, lai segtu viņu tālruni. Lieliski piemērots ikvienam, kurš nevēlas, lai Ziemassvētku laikā viņu tālruni varētu izsekot vai pat piezvanīt. Aptiniet tālruni alumīnija folijā, un hey presto! Neviens signāls nevar iekļūt vai iziet. Tas darbojas līdzīgi kā lifts, bet mazāks, un tas nepalīdzēs jums pa kāpnēm.

Pēdējā brīža Ziemassvētku dāvanu idejas

3. Dažas uzlīmes

Novietojot uzlīmi virs tīmekļa kameras, jebkurš hakeris to vairs neizmanto kā video spiegu rīku. Protams, post-it piezīmes darīs. Bet kāpēc gan nekļūt radošam? Sārts vienradzis tētim? Vai arī Snoop Dogg for Gran. Jā, ir tāda lieta kā Snoop Dogg uzlīmes. Acīmredzot.

Pēdējā brīža Ziemassvētku dāvanu idejas

4. Nagu laka

Kas? Nagu laka? Tas ir pareizi. Izmantojiet to, lai pārkrāsotu klēpjdatora skrūves un pēc tam nofotografētu modeli. Neviens nevar iekļūt ierīcē, nesabojājot visu tik skaisto nagu laku. Iegūstiet kādu papildu mirdzošu laku, jo tas padarīs modeli grūtāk atkārtojamu. Un arī tas izskatīsies pasakaini.

Pērciet ExpressVPN no sava tālruņa!

5. ExpressVPN abonements

Šīs skaistums ir tāds, ka jums pat nav jāiet uz degvielas uzpildes staciju, lai to nopirktu. Šobrīd varat saņemt ExpressVPN abonementu, ierīcē jūs to lasāt! Brīnišķīgi, vai ne? VPN ir drausmīga dāvana ikvienam, īpaši apzinoties privātumu.

ExpressVPN augstas izturības šifrēšana aizsargā ne tikai tīmekļa pārlūkprogrammas, bet arī e-pastus, Skype sarunas, internetbanku un visu pārējo tiešsaistē – mājās, birojā, kafejnīcā vai ceļojot pa pasauli.

Priecīgus Ziemassvētkus no ExpressVPN!

Cerams, ka šie labākie dāvanu padomi atbrīvos jūs no ievārījuma. Bet neatkarīgi no tā, ko jūs galu galā pērkat, vienkārši pārliecinieties, ka jums ir iespaidīgi Ziemassvētki. Un neaizmirstiet pārāk daudz ēst un dzert.

Paldies, ka lasījāt visu gadu, ceru, ka drīz tiksimies.

Ātrākais VPN pasaulē

Pēdējā brīža privātuma iedvesmotas Ziemassvētku dāvanas, kuras varat iegādāties degvielas uzpildes stacijā
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.