Policistiem ir vienalga, vai perversi spiegot jums

[ware_item id=33][/ware_item]

hakeris nosūta sievietes webcam attēlus par sevi


Cik grūti hakeriem spiegot jūs, izmantojot savu tīmekļa kameru?

Acīmredzot tas nemaz nav grūti.

Ņemiet šo neseno gadījumu kā piemēru.

27 gadus vecā Čelsija Klarka tikko bija pabeigusi garu darba dienu, kad viņa uzaicināja savu draugu vairāk uz Netflix pārmērīgas vērošanas vakaru. Pāris aizmiga, kad vēl bija ieslēgts klēpjdators.

Ko viņi atklāja nākamajā dienā nobijies absolūtais! @ *&$ no viņiem.

Sliktākais modināšanas zvana veids

Kad Chelsea pieslēdzās Facebook, viņa saņēma drausmīgu fotogrāfiju sēriju, kurā gulēja viņa un viņas draugs.

Izrādās, ka anonīms hakeris bija uzņēmis pāra fotoattēlus, izmantojot viņu pašu tīmekļa kameru. Pēc tam vainīgais uzlauzts Čelsijas Facebook lapā, pievienojies kā viņas draugs un pēc tam fotogrāfijas viņai nosūtījis Facebook ziņojumā ar šo baismīgo parakstu:

Tiešām, jauks pāris [sic].

Protams, tiklīdz Chelsea redzēja ziņojumus, viņa nekavējoties izsauca policiju. "Tas jutās tik invazīvs," viņa sacīja. "Tāpat kā kāds bija manā mājā pie manis."

Jūs neesat miris, tāpēc policistiem ir vienalga

Ja ar to nebija pietiekami, lai mazie matiņi kakla aizmugurē pieceltos, iegūstiet šo: Policisti neko nedarīja.

Chelsea sacīja, ka likumsargi bija patīkami, taču piedāvāja nelielu palīdzību. "Viņi ieradās un paņēma paziņojumu, un viņi bija ļoti jauki, pieklājīgi un pilnīgi bezjēdzīgi."

Viņa nav vienīgā, kas to izjūt.

Likumsargiem nožēlojami neizdodas, ja runa ir par hakeru saukšanu pie atbildības. Neatkarīgi no tā, vai tas nav intereses, darbaspēka vai vienkārši neefektīvu tiesību aktu dēļ, policija vienmēr ir cīnījusies ar kibernoziegumiem.

Tāpēc tik daudzi gadījumi kā Chelsea paliek bezjēdzīgā stāvoklī - sava veida perversā šķīstītavā, kur ziņojumus turpina uzkrāt, bet nekas netiek atrisināts.

Runājot ar VICE, kiberdrošības eksperts Ēriks Vecāks paskaidroja, kas, viņaprāt, ir patiesais iemesls tiesībaizsardzības iestāžu vispārējai interesei..

Ir tik daudz stāstu kā šis. Faili tiek augšupielādēti tikai tad, ja uz spēles ir likta kāda dzīvība vai kad kāds ir miris.

Dusmīgs? Jums vajadzētu būt.

Datorurķēšana Webcam ir pārsteidzoši vienkārša! Lūk, kā hakeri to dara

Ir daži dažādi veidi, kā hakeri var attālināti piekļūt jūsu tīmekļa kamerai. Viena no visizplatītākajām metodēm ir programmatūras veida, ko sauc par RAT, vai attālo autorizācijas rīku izmantošana.

RAT sākotnēji tika izstrādāti, lai ļautu cilvēkiem attālināti piekļūt datoriem. Diemžēl hakeri izmanto šo programmatūru, lai piekļūtu datoriem visā pasaulē. Tas ir pārsteidzoši vienkārši izdarāms, un dažreiz to ir ārkārtīgi grūti noteikt.

Tiek lēsts, ka pašlaik tīmeklī cirkulējošo RAT skaits ir “simtiem tūkstošu”. Un, ja jūs domājat, ka hakeri var tikai jūs spiegot, ir tad, kad ir ieslēgta šī mazā gaisma, padomājiet vēlreiz.

FBI gadiem ilgi izmanto spiegprogrammatūru, lai piekļūtu jūsu tīmekļa kamerai bez ieslēgtas gaismas, un tā ir hakeri. Tas nozīmē, ka ikreiz, kad jūsu dators ir ieslēgts, hakeri varētu jūs novērot!

Tape It Up!

Par laimi šādai sarežģītai sistēmai ir absurdi vienkāršs risinājums. Lai neļautu trešajām personām no jums spiegot, vienmēr pārklājiet savu tīmekļa kameru.

Neatkarīgi no tā izmantojiet uzlīmi, gaisa vadu lenti, papīra lapu. Vienmēr pārliecinieties, ka jūsu tīmekļa kamera ir pārklāta, kad jūs to neizmantojat.

Un, ja jūsu tīmekļa kamerai ir attālās piekļuves funkcija, kuru jūs nekad neizmantojat, izslēdziet to!

Ja neatstājat savu tīmekļa kameru, tas ir tāpat kā atstāt logu plaši atvērtu. Neļaujiet mazajam apgaismojumam blakus jūsu tīmekļa kamerai būt vienīgajam drošības pasākumam. Aizsargājiet savu privātumu, aizsedzot kameru.

ExpressVPN #WTFWednesday sniedz jums dīvainus, šokējošus un rāpojošus stāstus par datu privātumu - paņemts tieši no ziņām. Vai domājat, ka jūsu privātums ir jūsu īpašums? Padomā vēlreiz. Jūs jutīsities neērti. Jūs būsiet sašutuši. Jūs domājat: “WTF?!”

Patīk šī ziņa? Ienīstu to? Lasiet vairāk šausmu stāstus par iebrukumu jūsu privātumā mūsu #WTFWednesday arhīvā.

Policistiem ir vienalga, vai perversi spiegot jums
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.