Vai ir liela Pokémon Go sazvērestība? Visticamāk ne

Vai ir liela Pokémon Go sazvērestība? Visticamāk ne

Par to nevar būt šaubu; Pokémon Go pasauli ir pārņēmis vētra. Lietojumprogramma ir ātri sasniegusi fantastiskus panākumus un pārsteigusi visus ar milzīgo un pēkšņo lietotāju bāzi.

Pārsteidz visus, izņemot Pokémon Go izstrādātājus, tas ir, kurš to visu bija rūpīgi plānojis gadiem ilgi ....

Stāsta par Pokémon Go pirmsākumi meklējami jau 2001. gadā, kad uzņēmums ar nosaukumu Keyhole Inc izstrādāja programmu Earth Viewer, kas turpināja kļūt par Google Earth. Džons Hanke toreiz bija Keyhole Inc izpilddirektors, taču viņa karjera progresēja, un tagad viņš atrodas Niantic virsotnē - uzņēmumā, kas izstrādāja Pokémon Go.

Pokémon Go ir ciešas attiecības ar valdību

Hanke vienmēr ir bijis tuvu ASV valdībai, strādājot viņu labā gan Vašingtonā, gan Mjanmā (Birmā). Hanke saikne ar valdību turpināja darboties pat pēc tam, kad viņš pārstāja strādāt viņu labā, un Keyhole Inc daļēji finansēja In-Q-Tel, CIP riska kapitāla nodaļa.

Ieguldījums Keyhole apdāvināja In-Q-Tel ar Google akcijām, iespējams, lielāko planētas informācijas apkopotāju (lai gan In-Q-Tel, domājams, daļēji tos pārdeva 2005. gadā). Nav pārsteidzoši, ka In-Q-Tel iekāro šādus augsto tehnoloģiju uzņēmumus, tomēr viņu misijas paziņojumā teikts:

"IQT identificē, pielāgo un piegādā novatoriskus tehnoloģiju risinājumus, lai atbalstītu Centrālās izlūkošanas aģentūras un plašākas ASV izlūkošanas kopienas misijas."

CIP vēlas noķert visus

CIP interese par jauno tehnoloģiju nav diez ko pārsteidzoša, un tāda kartēšanas programmatūra kā Google Earth ir īpaši noderīga aģentūrai, kas vēlas pievērst uzmanību visai pasaulei. In-Q-Tel investīcijas arī nav īpaši reti sastopamas, un to pašreizējie riski aptver tādas datubāzes kā MongoDB un MemSQL kameru tehnoloģiju izstrādātājiem, piemēram, Pelican Imaging vai Pixim.

Lai arī “Q-Tel” portfelī varat atrast atslēgas caurumu, Niantic (Pokémon Go izstrādātāji) nav iekļauts sarakstā. Bet iesaistīšanās, izmantojot vai nu ar neizpaužamām investīcijām, vai personiskām attiecībām, nebūtu satriecoša, jo īpaši tāpēc, ka Niantic atrodas Ārlingtonā, Virdžīnijas grāfistē, kas pazīstams ar ievērojamo klātbūtni tādās organizācijās kā Aizsardzības departaments, Valsts drošības nodrošināšana un Booz Allens Hamiltons - Edvards Sniegs. pēdējais darba devējs. Bet kāda īpaša interese CIP būtu par lietotni Pokémon Go? Ja godīgi… to ir grūti pateikt.

Pokémon Go atšķiras - nav ražas

Lietojumprogramma drīzāk izceļas no milzīgā skaita mobilajām ierīcēm pieejamo spēļu un lietotņu. Kā norāda Sāra Haidere, Periscope inženiere; lietotne nelūdz piekļuvi jūsu kontaktpersonām, kā arī neliecina par draugu uzaicināšanu. Tam pat nav nekādas virtuālās sociālās mehānikas.

Lietotne apņem visu, ko mēs zinām par tiešsaistes spēlēm. Tā vietā, lai paliktu iekšā, spēlētājam ir jāiet ārā. Tā vietā, lai sazinātos ar citiem, izmantojot lietotni, Pokémon Go spēlētājiem nav citas iespējas kā runāt ar apkārtējiem cilvēkiem (nav spēles tērzēšanas lietotnes). Tomēr spēlētāji tiek stimulēti sarunāties savā starpā, jo spēlei absolūti nav paskaidrojumu spēlē. Paredzams, ka cilvēki paši izdomās mehāniķi, pēc tam reālajā dzīvē dalīsies ar padomiem (vai vismaz trešo personu forumos un tērzēšanas grupās)..

Tātad, kur notiek datu vākšana? Fotokamera nav izrādījusies tāds privātuma murgs, kāds tā vispirms parādījās. Un, lai arī Pokémon Go sākotnēji mēģināja piekļūt visam jūsu Google kontam, kopš tā laika tas ir novērsts. Nekas neliedz jums pierakstīties pseidonīmi ar jaunizveidotu lietotājvārdu, un papildinātās realitātes funkcija neuztraucas, jo jūs to varat vienkārši izslēgt. Par AR izslēgšanu nav jāsoda, un tas var pat ietaupīt akumulatoru.

Vai Pokémon valdības draugs vai ienaidnieks?

Ir grūti iedomāties, ko valdība patiesībā domā par Pokémon Go, un maz ir norāžu, ka lietotne patiesībā ir organizēts plāns, lai pārvērstu lietotājus par novērošanas droniem, kas ir gatavi izvietošanai kā zombiju bars.

Pat atrašanās vietas profils no lietotnes šķiet diezgan bezjēdzīgs, ņemot vērā, ka cilvēki pēta teritorijas un gājēju celiņus, kurus viņi citādi ignorētu. Ja lietotne virza lietotāju, cik daudz datu patiesībā mums saka par lietotāju? Nedaudz.

Ļoti bieži ExpressVPN var iedomāties, ka Pokémon Go ir veselības apdrošināšanas kompāniju sazvērestība, lai panāktu, ka mēs vairāk vingrojam. Finanšu farmācijas industrijas spēkstacijās drīzāk varētu būt aizliegta lietotne, jo tiek ziņots, ka Pokémon Go var būt lielisks depresijas ārstēšanas līdzeklis - tas ir daudz tablešu pārdošanas tiešsaistē!

Patiešām, došanās ārā pakavēties pie vietējā Pokéstop vai pastaigāties pa savu apkārtni, lai noķertu Pokémonu, runājot ar svešiniekiem par pēdējiem padomiem, iespējams, ir tālu no autoritāras-korporatistiskas valsts interesēm.

Pārvietojieties šeit Šeit nav ko redzēt

ExpressVPN uzskata, ka valdība, iespējams, ir tikpat bezjēdzīga kā pārējie no mums, kad runa ir par tendenču noteikšanu.

Tāpat kā daudziem citiem, valdības ir nolemtas skatīties, kā tehnoloģijas maina veidu, kā mēs organizējam, informējam un izklaidējamies - ar iespējamo izņēmumu, ka pie varas esošajiem ir greznība ieguldīt citu cilvēku naudu tehnoloģijās, kuras, cerams, sekmēs viņu pašu intereses..

Tāpēc ignorējiet ienaidniekus un laimīgas medības! Tiekamies Pokégym!

Vai ir liela Pokémon Go sazvērestība? Visticamāk ne
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.