Vai jūsu Samsung Smart TV spiego par jums? – #WTFPiektdiena

[ware_item id=33][/ware_item]

tavs viedais tv spiego tevi


Samsung viedie televizori ir pārsteidzoši? Izmantojot iebūvētās balss komandas un videozvanus, tas ir tāds, kāds mēs esam prognozējuši 2015. gadā Atpakaļ uz nākotni II. Nav brīnums, ka ģimenes tos pērk desmitos miljonu, padarot Samsung par viedo TV pārdošanas līderi pasaulē.

Visas šīs ģimenes. Visi šie viedie televizori ar kamerām un mikrofoniem, kas var nosūtīt jūsu privātās sarunas un attēlus internetā. Kas varētu noiet greizi?

Nu, lūk, ko pats Samsung brīdina, ka jūs varētu noiet greizi (līdz brīdim, kad tas steigšus maina savu konfidencialitātes paziņojumu):

Ņemiet vērā: ja jūsu teiktajos vārdos ir iekļauta personiska vai cita sensitīva informācija, šī informācija tiks iekļauta starp datiem, kas tiek uztverti un pārsūtīti trešai pusei, izmantojot balss atpazīšanu..

Yikes! Lai būtu godīgi pret Samsung, pēdējā laikā ir daudz diskutēts par viedajām ierīcēm slepeni spiegot jūs, sākot no Microsoft Kinect un beidzot ar iPhone Siri digitālo asistentu. Bet Samsung, iespējams, ir pirmais uzņēmums, kurš atklāti atzīst, ka tas varētu uztvert un pārsūtīt jūsu personīgo un slepeno informāciju.

Hei, viņi, iespējams, spiego tevi, bet vismaz viņi to dara godīgi. ?

Kāpēc jūs nevarat uzticēties viedtālruņa balss atpazīšanai

Protams, ja jūs gatavojaties būvēt masu novērošanas ierīci, televizors ir lieliska vieta, kur to slēpt.

Lielākā daļa Samsung viedo televizoru tiks izmantoti viesistabā, kur notiek visneaizsargātākās sarunas ar ģimenes locekļiem un draugiem. Runāšana par nākotnes plāniem, noslēpumu dalīšana, attiecību un naudas apspriešana - tas viss notiek ap televizoru mājās.

Bet jūs gribēsit padomāt divreiz, pirms kādreiz no jauna izlemsit pie televizora. Iepazīstieties ar šo rāpojošo Samsung Smart TV privātuma politikas salīdzinājumu līdz 1984. gadam, kā to atklāja EZF aktīvists Pārkers Higgins..

Pa kreisi: Samsung SmartTV privātuma politika, brīdinot lietotājus neapspriest personisko informāciju sava televizora priekšā Labajā pusē: 1984. gads pic.twitter.com/osywjYKV3W

- Pārkers Higinss (@xor), 2015. gada 8. februāris

Problēma ir tā, ka pēc noklusējuma Samsung Smart TV vienmēr klausās šīs sarunas. Tā mikrofonam jāpaliek ieslēgtam, lai tas varētu dzirdēt un atbildēt uz jūsu balss komandām. Kādu iemeslu dēļ - iespējams, tas ir saistīts ar R&D - Samsung Smart TV arī dažus ierakstītos audio signālus internetā pārsūta trešajām personām. Tas varētu ietvert personīgas lietas, par kurām jūs runājat.

Samsung aizstāvji apgalvo, ka tas, visticamāk, nenotiks, jo televizors sāk ierakstīšanu tikai tad, ja teikumu sākat ar atzītu komandu, piemēram, “Sveiki, TV”. Bet, ņemot vērā to, cik neticami temperamentīga balss atpazīšanas tehnoloģija var būt, jūs nevarat tam uzticēties. viedtelevīzija sāks ierakstīšanu tikai tad, kad dzird “Sveiks, TV”.

Kā būtu, ja dzird “Sveika, Stevie” vai “Bye, Evie”?

Balss atpazīšana vienkārši nav pietiekami uzticama, lai uzticētos. Patiesība ir tāda, ka tas varētu sākt ierakstīt un pārraidīt jūsu balsi daudzos scenārijos.

Palieciet savu Samsung Smart TV

Par laimi ir veids, kā izslēgt balss atpazīšanu savā Samsung Smart TV - un tas jums jāzina.

Metode dažādiem modeļiem atšķiras, tāpēc instrukcijas skatiet televizora rokasgrāmatā vai Samsung vietnē. Daži pat pieprasa jums atzīmēt rūtiņu, sakot, ka jūs nepiekrītat tās privātuma noteikumiem.

Mikrofona izslēgšana aizsargā jūsu privātumu - bet tas arī pieveic objektīvu, kam ir viedais televizors, vai ne? Žēl, ka vēl nav tādu viedierīču, kas ievēro jūsu privātumu, vienlaikus nodrošinot arī lieliskas funkcijas.

Bet līdz brīdim, kad ierīču izgatavotāji izdomās, iespējams, ir labāk dzīvot bez balss atpazīšanas, nekā televizoram spiegot jūs visu diennakti.

#WTFWednesday ir jūsu iknedēļas vakara saruna ar dīvainākajiem, visvairāk satraucošajiem privātuma jaunumiem. Vai jums ir draugs ar Samsung Smart TV, kuram jāredz šis stāsts? Kopīgojiet to ar viņiem!

ExpressVPN #WTFWednesday sniedz jums dīvainus, šokējošus un rāpojošus stāstus par datu privātumu - paņemts tieši no ziņām. Vai domājat, ka jūsu privātums ir jūsu īpašums? Padomā vēlreiz. Jūs jutīsities neērti. Jūs būsiet sašutuši. Jūs domājat: “WTF?!”

Patīk šī ziņa? Ienīstu to? Lasiet vairāk šausmu stāstus par iebrukumu jūsu privātumā mūsu #WTFWednesday arhīvā.

Vai jūsu Samsung Smart TV spiego par jums? - #WTFPiektdiena
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.