Viņš ēda tableti, lai izvairītos no policijas aresta – #WTFWednesday

cilvēks ēd ipad

Parasti, norijot tableti, tas ir paredzēts medicīniskiem nolūkiem. Pēc tam jūs jūtaties labāk.

Bet vienam vīrietim Sanktpēterburgā, Krievijā, planšetes ēšana nozīmēja kaut ko vairāk par datoru dažādību. Un diezgan drīz pēc tam viņš bija tikpat miris kā PepperPad.

Ar policistiem pie viņa durvīm vīrietis saskārās ar nāvējošu lēmumu. Viņš varēja ļaut policijai viņu arestēt. Vai arī viņš varētu rīkoties. Diemžēl viņa izvēlētā darbība bija nedaudz smaga: viņš apēda savu planšetdatoru - ekrānu, shēmas plates un visu citu. (Piezīme: Sputnik News sirsnīgi ziņo: “Nav zināms, vai nāvējošā ierīce bija Android vai Apple.”)

Kā uz Zemes tas notika?

Policijas ziņojums

Viss sākās ap pulksten 17:00 vienā klusā jūnija svētdienā, ziņo Moscow Times. Kaimiņi dzirdēja, kā vīrietis izmeta no sava dzīvokļa Parnas pilsētā Sanktpēterburgas ziemeļos lielus priekšmetus, ieskaitot paša mēbeles.

Drīz uz notikuma vietu ieradās Krievijas policija.

"Dzīvoklī tika atrasts 41 gadu vecs bezdarbnieks, kurš pretojās arestam, kad viņu aizturēja policija, pēc kura viņš turpināja rīkoties neatbilstoši," teikts policijas paziņojumā..

Pēc policijas ierašanās vīrietis, kurš vēl nav nosaukts, sāka ēst ierīci.

No ziņojuma nav skaidrs, kas vīrietim nodarījis vislielāko kaitējumu - planšetes ēšana vai policijas iejaukšanās. Ziņojums turpinās:

Notikuma vietā esošais virsnieks pārtrauca darbību (apēda planšeti), kuras laikā guva miesas bojājumus… Virsnieks nekavējoties izsauca neatliekamās palīdzības dienestus. Vīrietis zaudēja samaņu un nomira pirms mediķu ierašanās.

Cik tālu tu dotos?

Tagad notiek izmeklēšana par to, kas īsti notika.

Varbūt viņš bija garīgi slims. Varbūt viņš vienkārši negribēja tikt arestēts. Vai - spekulējot šeit - varbūt viņš bija privāts pilsonis, kurš nevēlējās, lai policija piekļūtu visam, kas bija uz viņa planšetdatora, - tik aizrautīgs, ka viņš bija gatavs nomirt, lai aizsargātu savu privātumu.

Tas nav tāds darbības veids, kādu mēs kādreiz ieteiktu ExpressVPN, un mūsu domas notiek viņa draugiem un ģimenei.

Bet, ja šis cilvēks patiešām apēda savu planšetdatoru, lai aizsargātu savu digitālo privātumu, tas mums dod kaut ko pārdomām. Cik tālu mēs dotos, lai aizsargātu savu privātumu?

Jūs lasījāt #WTFWednesday, mūsu iknedēļas tuvplānu ar dīvainiem stāstiem, kas saistīti ar jūsu digitālo privātumu. Ja jūs zināt kādu, kuram šis stāsts šķitīs garšīgs, kāpēc to nedalīt??

ExpressVPN #WTFWednesday sniedz jums dīvainus, šokējošus un rāpojošus stāstus par datu privātumu - paņemts tieši no ziņām. Vai domājat, ka jūsu privātums ir jūsu īpašums? Padomā vēlreiz. Jūs jutīsities neērti. Jūs būsiet sašutuši. Jūs domājat: “WTF?!”

Patīk šī ziņa? Ienīstu to? Lasiet vairāk šausmu stāstus par iebrukumu jūsu privātumā mūsu #WTFWednesday arhīvā.

Viņš ēda tableti, lai izvairītos no policijas aresta - #WTFWednesday
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.