Visu laiku labākā ExpressVPN lietotne, kas pieejama visās lielākajās ierīcēs

Jaunā lietotne ExpressVPN, parādīta savienota.

Mēs esam devuši ExpressVPN lietotnei pilnīgu kapitālo remontu. Jaunākajai versijai ir pilnīgi jauns interfeiss, un komplektācijā ir iekļautas daudzas slepkavas funkcijas, kas nodrošinās jūsu drošību internetā.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat operētājsistēmu Android, iOS, Windows vai Mac, šodien varat lejupielādēt jauno ExpressVPN!

1. Pilnīgi jauns lietotnes dizains

Jaunais, elegantais interfeiss tika pārveidots no paša sākuma, lai būtu vieglāk orientēties. Neatkarīgi no tā, vai esat VPN iesācējs vai pieredzējis protokola profesionālis, jaunā lietotne dara tieši to, kas jums nepieciešams, ar mazāk klikšķiem.

2. Vietnes maiņa ar vienu pieskārienu

Jaunākajai lietotnei ir tieša piekļuve visjaunākajām atrašanās vietām, padarot VPN atrašanās vietu maiņu vienkāršu ar vienu pieskārienu. Jūs pat varat mainīt atrašanās vietas, ja jau esat izveidojis savienojumu!

Ja videoklipu straumēšanai mājās izmantojat vienu VPN atrašanās vietu, bet otru – privātumam darbā, tagad varat bez pūlēm pārslēgties starp visiem, neizejot no lietotnes sākuma ekrāna..

3. Ātrāk nekā jebkad agrāk

Tagad savienojums ar izvēlēto VPN atrašanās vietu notiek ātri, tāpēc jūs esat aizsargāts un gatavs sērfot tīmeklī vai straumēt videoklipus praktiski nemaz. Lietotne tiek palaista arī rekordīsā laikā.

4. Uzlabota savienojuma uzticamība

ExpressVPN savienojums tagad ir izturīgāks nekā jebkad agrāk. Lietotne smagi strādā fonā, lai nodrošinātu savienojumu ar VPN neatkarīgi no tā, ko darāt un kur atrodaties..

Lejupielādējiet jaunāko ExpressVPN lietotni šodien!

Kopiju var lejupielādēt vai jaunināt, veicot tikai trīs vienkāršas darbības:

  1. Dodieties uz manu kontu
  2. Ielogoties
  3. Noklikšķiniet uz lielās, zaļās saites “Iestatīt ExpressVPN”
  Pēdējā brīža privātuma iedvesmotas Ziemassvētku dāvanas, kuras varat iegādāties degvielas uzpildes stacijā

Neaizmirstiet sekot ExpressVPN Facebook, Twitter, YouTube vai Instagram, lai iegūtu vairāk jaunumu par lietotnēm, atjauninājumiem un pašreizējiem notikumiem.

Visu laiku labākā ExpressVPN lietotne, kas pieejama visās lielākajās ierīcēs
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.