4 najlepšie aplikácie na správne zabezpečenie vášho iPhone v roku 2018

[ware_item id=33][/ware_item]

Najlepšie bezpečnostné aplikácie pre iOS


Súdny prípad spoločnosti Apple v marci 2016 proti FBI objasnil, že nie je ľahké preniknúť na iPhone.

Popri firemnom postoji spoločnosti Apple k ochrane súkromia má samotné zariadenie množstvo ochranných funkcií, od prístupového kódu a Touch and Face ID po šifrované iMessages. Napriek tomu, vzhľadom na množstvo citlivých informácií, ktoré ľudia ukladajú vo svojich telefónoch iPhone, nikdy nie je zbytočné pridať ďalšiu úroveň zabezpečenia..

Existuje mnoho rôznych aplikácií, ktoré môžete použiť na zvýšenie bezpečnosti telefónu, ale ExpressVPN ich varila do štyroch kategórií. A najlepšia časť o všetkých tu recenzovaných aplikáciách je sú všetci slobodní!

Najlepšie multitasking mobilné bezpečnostné aplikácie

Najväčšou hrozbou pre váš iPhone je krádež alebo strata. V takých prípadoch budete chcieť aplikáciu s 360 stupňovým pokrytím, ktorá dokáže obnoviť vaše údaje, lokalizovať váš telefón a chrániť citlivé informácie uložené vo vašom zariadení..

Vyberajte si číslo 1 ExpressVPN: Udržujte

aplikácia pre bezpečnú ochranu pre iphone

Vďaka elegantnému a intuitívnemu rozhraniu ponúka Keeply o niečo viac, než len bezpečný trezor pre vaše dáta, ako sú fotografie, heslá alebo poznámky..

Pravidlá bezpečnosti spoločnosti Keeply zaisťujú, že vaše údaje sa ukladajú iba v telefóne a nie v cloude, aj keď existuje možnosť ich zálohovania na vybratom počítači..

ExpressVPN oceňuje, že aplikáciu je možné používať v režime offline a na fungovanie nevyžadujú žiadne z vašich osobných údajov - napríklad polohu alebo zoznam kontaktov.

Keeply tiež ponúka niekoľko pekných doplnkových funkcií, ako je napríklad Intruder Photo, ktorá vyfotí každú osobu, ktorá sa neúspešne pokúša získať prístup k aplikácii; falošný pin, ktorý pri použití zobrazuje aplikáciu prázdnu; a zámok Face-Down, ktorý presne znie.

Bežca: Vyhliadka

vyhliadková bezpečnostná aplikácia pre iphone

Lookout je všestranná bezpečnostná aplikácia, ktorá dokáže lokalizovať váš iPhone v prípade, že ho nesprávne umiestnite, aktivovať alarm v prípade podozrivých aktivít a deaktivovať zariadenie z diaľky. K dispozícii je tiež elegantná funkcia, ktorá bude bzučať vaše hodinky Apple, ak sa váš iPhone presunie mimo dosah Bluetooth.

Bohužiaľ, väčšina skvelých funkcií funguje iba v prípade, že vlastníte Apple Watch, a preto Lookout končí na druhom mieste.

Najlepší správca hesiel pre váš iPhone

Dobrý správca hesiel vám umožňuje generovať silné heslá pre vaše aplikácie, ktoré sú uložené v zašifrovanej databáze, chránené hlavným heslom.

Po prihlásení správca hesiel tiež automaticky zadá vaše údaje na uložených webových stránkach, takže prihlásenie bude také pohodlné, ako je bezpečné.

Vyberajte si číslo 1 ExpressVPN: LastPass

posledná bezpečnostná aplikácia pre iphone

LastPass je jedným z najznámejších správcov hesiel a jeho rozhranie využíva knižnicu log aplikácií, vďaka ktorej je vyhľadávanie vašich obľúbených webových stránok hračkou..

Rovnako ako väčšina svojich konkurentov, LastPass zabezpečuje údaje pomocou 256-bitového šifrovania, ako aj odtlačkov prstov a dvojfaktorovej autentifikácie. Základné funkcie sú bezplatné, ale na synchronizáciu údajov na viacerých zariadeniach budete potrebovať platenú verziu (hoci predplatné je najlacnejšie na trhu - iba 12 USD ročne).

Medzi zaujímavé ďalšie funkcie patrí bezpečnostný audit LastPass a možnosť jeho použitia v režime offline. Spoľahlivá, bezpečná a intuitívna aplikácia LastPass je obľúbeným správcom hesiel ExpressVPN.

Bežné číslo: 1Password

1password security app

1Password je ďalší z najlepších dostupných správcov hesiel a prichádza s bezplatnou aplikáciou pre zariadenia so systémom iOS na zavedenie. Hlavné rozdiely oproti LastPass sú v tom, že 1Password je primárne určený na použitie v režime offline a ponúka jednorazový poplatok aj model predplatného.

Najlepšie blokovanie reklám pre mobilné zariadenia Apple

Od iOS 9 je možné oficiálne blokovať obsah pomocou blokátorov reklamy, ktoré sú uvedené v časti Nastavenia telefónu. Podobne ako v prípade blokátorov reklám v prehliadači, dobrý blokovač reklám pre mobilné zariadenia nevyužíva vaše údaje a umožňuje vám prispôsobiť, ktoré stránky a aplikácie, ktoré chcete blokovať.

Výber ExpressVPN číslo 1: 1Blocker

1blocker bezpečnostná aplikácia

1Blocker obsahuje 7 000 predinštalovaných blokátorov, ktoré pokrývajú reklamy, sledovacie skripty a ďalšie položky, ktoré sa spúšťajú na pozadí na webových stránkach - napríklad reklamné siete a poskytovatelia analýz.

ExpressVPN udelil 1Blocker najvyššiu pozíciu kvôli veľkému počtu možností prispôsobenia, ktoré vám umožňujú vybrať si konkrétny obsah, ktorý by ste si mohli želať zakázať z dohľadu..

Druhé miesto: Spresnite

vylepšiť aplikáciu zabezpečenia

Spresnenie funguje tiež bezplatne v obchode s aplikáciami, podobne ako 1Blocker, ale prichádza s menším rozsahom prispôsobenia.

Najlepšie prehliadač ochrany osobných údajov pre iOS

Výber ExpressVPN č. 1: Duchovia

strašidelné bezpečnostné aplikácie

Ghostery je bezpečný mobilný prehliadač iOS, ktorý používateľom umožňuje kontrolovať a rozhodnúť sa, aké informácie chcú zdieľať s webmi, ktoré navštevujú. Jednou z kľúčových funkcií je prehľad všetkých sledovačov a súborov cookie sledujúcich vašu aktivitu na jednotlivých stránkach a funkcia na jedno kliknutie na ich odpojenie.

Máte nejaké tipy na zabezpečenie mobilných zariadení?

ExpressVPN dúfa, že to pomôže zvýšiť bezpečnosť vášho iPhone!

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vyššie uvedeného softvéru alebo nejaké hororové príbehy o strate údajov, nechajte ich v časti Poznámky nižšie!

4 najlepšie aplikácie na správne zabezpečenie vášho iPhone v roku 2018
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.