ExpressVPN a Dynabook (predtým Toshiba) oznamujú globálne partnerstvo

Logá ExpressVPN a Dynabook symbolizujúce nové partnerstvo

S potešením oznamujeme naše globálne partnerstvo s Dynabook (predtým počítačovou jednotkou spoločnosti Toshiba) s cieľom poskytnúť používateľom Dynabook nevyhnutnú ochranu internetu.

V rámci nášho partnerstva spoločnosť Dynabook predinštaluje program ExpressVPN na všetky nové a budúce počítače Dynabook, počnúc novým satelitom Pro L50, ktorý bol uvedený na trh v decembri 2019. Používatelia tiež dostanú bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu pre našu ocenenú službu, poskytnúť im kľúčovú bezpečnosť a ochranu súkromia hneď po vybalení. V budúcnosti sa partnerstvo rozšíri o ďalšie modely.

Toto strategické partnerstvo je prvým prípadom, keď spoločnosť Dynabook spolupracovala s poskytovateľom VPN. Pomôžeme zákazníkom Dynabook po celom svete zabezpečiť ich internetový prenos a chrániť ich online aktivitu pred zvedavými očami. Jediným kliknutím ponúka ExpressVPN používateľom užitočný pokoj, najmä keď sú na verejných hotspotoch Wi-Fi, ako sú letiská, hotely, spoločné pracovné miesta a ďalšie. S ExpressVPN si zákazníci Dynabook môžu tiež vychutnať všetok svoj obľúbený obsah kedykoľvek a kdekoľvek.

Prenosný počítač Dynabook s predinštalovaným programom ExpressVPNExpressVPN bude v predvolenom nastavení pripnutý na panel úloh a bude prístupný aj z ponuky Štart.

„VPN sa stali nepostrádateľným nástrojom na ochranu súkromia a internetu, a preto sme nadšení, že prostredníctvom tohto partnerstva môžeme našim používateľom zaistiť bezpečnejší zážitok,“ povedal Damian Jaume, prezident spoločnosti Dynabook EMEA. „Rozhodli sme sa nadviazať partnerstvo so spoločnosťou ExpressVPN, pretože sú absolútne bezkonkurenční v odvetví, pokiaľ ide o špičkovú bezpečnosť, veľmi rýchle rýchlosti pripojenia na celom svete a ľahké použitie. Zdieľajú náš hlboký záväzok budovať bezpečný a otvorený internetový zážitok. “

„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s Dynabookom, aby sme zákazníkom poskytli väčšie súkromie na internete, bezpečnosť a slobodu,“ povedal Harold Li, viceprezident ExpressVPN. „Je pre nás nesmierne potešujúce, keď vidíme, že siete VPN už nie sú len nástrojmi pre odborníkov na kybernetickú bezpečnosť, ale že spoločnosti aj jednotlivci uznávajú ich význam pre všetkých používateľov internetu.“

Po dôkladnom výberovom konaní spoločnosť Dynabook vymenovala ExpressVPN za svojho oficiálneho partnera VPN. Tím Dynabook vykonal dôkladné testy nášho softvéru a zvážil viaceré faktory vrátane jeho bezpečnosti, spoľahlivosti, rýchlosti, jednoduchosti použitia, politiky ochrany osobných údajov, architektúry backend a ďalších..

ExpressVPN a Dynabook (predtým Toshiba) oznamujú globálne partnerstvo
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.