ExpressVPN a HP poskytujú ochranu VPN používateľom PC

[ware_item id=33][/ware_item]

ExpressVPN a HP poskytujú ochranu VPN používateľom PC


S potešením oznamujeme, že ExpressVPN spolupracuje so spoločnosťou HP na tom, aby jej používatelia zostali súkromní a zabezpečili online. VPN sú nevyhnutné nástroje pre digitálnu bezpečnosť a mnoho zákazníkov spoločnosti HP bude od prvého dňa zabezpečených ochranou ExpressVPN predinštalovanou na vybraných nových spotrebiteľských počítačoch HP. 

Od dnešného dňa bude ExpressVPN súčasťou nového produktu HP Specter x360 13. Zákazníci spoločnosti HP dostanú exkluzívnu bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu VPN, ktorá umožňuje prístup ku všetkým aplikáciám ExpressVPN..

„Naši zákazníci sa každý deň pripájajú k rôznym nezabezpečeným verejným sieťam Wi-Fi, často bez toho, aby si uvedomili bezpečnostné riziká a riziká ochrany súkromia,“ uviedol Mike Nash, hlavný technolog a viceprezident zákazníckych skúseností, Personal Systems, HP Inc. „ tešíme sa, že k súboru bezpečnostných ponúk pre našich spotrebiteľských zákazníkov pridávame ExpressVPN. “

VPN: Nový predvolený nástroj digitálnej ochrany

Dopyt po spotrebiteľských sieťach VPN rastie mimoriadnym tempom: Nedávna štúdia spoločnosti GlobalWebIndex odhalila, že 30% používateľov internetu použilo siete VPN iba za posledný mesiac. Globálny trh VPN sa tiež očakáva, že porastie približne o 50%, z odhadovaných 23,6 miliárd dolárov v roku 2019 na takmer 36 miliárd dolárov v roku 2022.

Naša práca so spoločnosťou HP odráža skutočnosť, že siete VPN sa teraz považujú za nový nevyhnutný nástroj na ochranu súkromia a bezpečnosti spotrebiteľov. A spoločnosť HP nie je jedinou významnou technologickou značkou, ktorá uznáva potrebu sietí VPN - sme radi, že v najbližších mesiacoch budeme mať ešte viac partnerských oznámení na zdieľanie.

Sme radi, že spotrebitelia aj výrobcovia zariadení čoraz viac uznávajú základné ochrany súkromia a zabezpečenia, ktoré VPN poskytujú. Napríklad bez VPN by ste mohli odhaliť svoje súkromné ​​údaje hackerom, keď sa pripájate k nezabezpečeným alebo nedôveryhodným sieťam, ako sú verejné Wi-Fi hotspoty na letiskách, hoteloch a kaviarňach. Vlády, správcovia sietí a poskytovatelia internetových služieb by sa mohli pokúšať o vašu online aktivitu a sieť VPN pomáha chrániť vás pred všetkými týmito rizikami a ďalšími.

Ďalšie informácie o novom prístroji HP Specter x360 13 nájdete v tlačovej správe spoločnosti HP.

ExpressVPN a HP poskytujú ochranu VPN používateľom PC
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.