Prečo nebude existovať celoživotné predplatné ExpressVPN

expressvpn-Cyber-m

Získate službu VPN, za ktorú platíte

Na ExpressVPN je vynikajúca kvalita služieb prvoradá. Zaviazali sme sa: Žiadne marketingové triky a žiadne skimpingy týkajúce sa kvality služieb. niekedy.

Zvýhodnená sadzba znamená zľavnenú službu. ExpressVPN bude naďalej investovať do vášho súkromia a bezpečnosti pomocou množstva iniciatív, s ktorými si menší poskytovatelia jednoducho nemôžu konkurovať. Súkromné ​​prehliadanie, automatické spustenie servera DNS zapnuté každý server, najlepšie šifrovanie aplikácií a certifikátov vo svojej triede a podpora živého chatu, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Celoživotné predplatné znamená nedostatok trvalých výnosov; je to nepopierateľná skutočnosť. Poskytovatelia prevádzkujúci tento model musieť odrezať niekde - očakávať horšie bezpečnostné prvky a neprofesionálny (alebo neexistujúci) zákaznícky servis.

Nespočetné množstvo jednotlivcov bolo podvedených do celoživotných predplatných a odchádzali nespokojní alebo sa cítili úplne vytrhnutí..

Príklady skutočných problémov so životnými predplatnými VPN v reálnom živote:

pozor-lifetime-predplatné
bad-vpn-service
Poznámka: Toto sú všetky 100% skutočné príspevky od skutočných používateľov VPN. Identity boli rozmazané kvôli ochrane jednotlivých identít.

Prevádzkovatelia sietí VPN s prevádzkou Fly-by-Night vezmú vaše peniaze a budú bežať

Ak spoločnosť nevytvára príjem z platenia zákazníkov, musí nájsť ďalšie, zlovestnejšie toky príjmov. Prevádzkovatelia sietí VPN typu „fly-by-night“ môžu získať ďalšie príjmy predajom používateľských protokolov a adries IP tretím stranám, čo úplne prevyšuje význam pripojenia VPN.

Ponzi Scheme?

Celoživotné predplatné vytvára réžiu pre celú (a pravdepodobne krátku) existenciu spoločnosti, ktorá ju ponúka. Existujúci účet je možné spravovať iba prostredníctvom prihlásenia nového zákazníka na základe predplatného na celý život. Tento obchodný model je úplne neudržateľný, ako sa v minulosti mnohokrát ukázalo.

Počiatočný príliv hotovosti môže stačiť na kúpu niekoľkých jácht predtým, ako sa spoločnosť nevyhnutne zrúti, ale pre zákazníka to nikdy nie je dobrá dlhodobá dohoda..

Ako dlho je doživotný odber VPN, naozaj?

Boli by ste radi, keby ste sa vyslali na „doživotné“ predplatné, ktoré trvalo len pár rokov?

Čo sa stane, ak spoločnosť ponúkajúca predplatné zbankrotuje? Čo je ešte horšie, čo keď je spoločnosť odkúpená? Vaše údaje budú nielen v rukách tretej strany, ale prevody vlastníctva nemusia zabezpečiť pokračovanie „celoživotných“ služieb..

Niektorí ďalší nešťastní predplatitelia VPN na celý život:

vpn-podvod

Zakaždým, keď sa prihlásite k celoživotnému predplateniu VPN, používate službu, za ktorú poskytovateľ nezískava žiadne ďalšie príjmy. Stávate sa zaťažením zdrojov, mŕtvou váhou a, úprimne povedané, radšej by ste ich prestali používať.

ExpressVPN si váži svojich zákazníkov a usilovne pracuje na ich udržaní. Preto neustále investujeme do nových aplikácií, lepšieho používateľského rozhrania a silnejšej bezpečnosti.

Zjednodušene povedané; neexistuje celoživotné predplatné ExpressVPN a nikdy tam nebude.

Máte pripomienky alebo návrhy na zlepšenie služieb ExpressVPN? Zanechajte komentár nižšie alebo kontaktujte podporu ešte dnes.

Prečo nebude existovať celoživotné predplatné ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.