Seyahat ederken TV şovlarını çevrimiçi izleyin

Uzun bir uçuşta veya araba yolculuğunda seyahat etmek nadiren zevkliydi, ancak sadece on yıl önce, bir kerede tepegöz filmlerinin saatlerce erişebileceğiniz uçuş içi eğlencenin toplamı olduğu ya da sonsuz bir araba yolculuğuydu, o bile değil. Bugün, uçak içi Wi-Fi ve 3G / 4G veri planlarına her yerden erişim sayesinde gezginler şımartılmaktadır. Bu, seyahat sırasında eğlence akışı dünyasını açar. Havaya ya da yola çıktıktan sonra ne yayınlamalısınız? Çok çeşitli seçenekler vardır: ücretsiz, uyarılarla ücretsiz, abonelik tabanlı ve ayrı olarak satın alınır. Hadi bir bakalım.

Network Uygulamaları: Birçok yayın ağı artık popüler programlardan isteğe bağlı bölümler içeren bir uygulama sunuyor. Örneğin, FXNow uygulamasının Sons of Anarchy ve The Simpsons gibi şovlardan bölümleri vardır. Bu uygulamalarda genellikle ağın yayınlamak için lisansladığı çeşitli filmler bulunur. Bu uygulamalar ücretsiz olarak indirilse de, bazıları ortak bir kablo / uydu sağlayıcısından doğrulanmış bir hesap girişi gerektirir. Bunlar da bölgesel bazdadır, bu nedenle Amerikalı kullanıcılar BBC iPlayer'a erişemez ve İngiltere kullanıcıları NBC uygulamasına erişemez.

Kablo / Uydu Uygulamaları: DirecTV'den Xfinity'e kadar, kablo ve uydu sağlayıcıları müşterilerinin hareket halindeyken içerik istediklerini biliyorlar. Ev donanımınızın yapılandırmasına ve hesap kurulumunuza bağlı olarak, küratörlü isteğe bağlı içeriğin temel akışından doğrudan ev DVR'nizden alınan tam akış erişimine kadar her şey olabilir. Ancak korkmayın, bir aboneliğe erişiminiz yoksa, kablosuz olarak çevrimiçi akış için birçok seçenek vardır.

Premium Kablo Uygulamaları: HBO ve Showtime, büyük film kütüphanelerine ek olarak, medya tarihindeki en iyi TV şovlarından bazılarını oluşturdular. İlgili uygulamaları (HBO Go ve Her Zaman Showtime), tarihleri ​​boyunca TV şovlarının eksiksiz arşivine erişim sağlar, yani San Francisco'dan Londra'ya 11 saatlik doğrudan uçuşunuz sırasında HBO aracılığıyla Game of Thrones'un tüm sezonunu yayınlayabilirsiniz Git. Premium kablo uygulamaları için tek gereksinim, kablo / uydu sağlayıcınız aracılığıyla kanala güncel bir abone olmanızdır (HBO son yıllarda bağımsız bir hizmet olarak HBO Now olarak kullanıma sunulmasına rağmen).

Akış Sağlayıcıları: Netflix, Amazon Prime, Hulu ve diğer akış içerik sağlayıcıları, bu günlerde TV ve film izlemenin en popüler yollarından biridir. Tek gereken, genellikle ayda 10 dolardan daha az bir abonelik. İçerikte bazı çakışmalar olsa da, her sağlayıcı kendi benzersiz TV şovları ve film kütüphanesine sahiptir. Merak ettiğiniz bir şey varsa, havaya çıkmadan önce bakmak en iyisidir - aslında, binmeyi beklerken yapılacak en iyi şey olabilir.

Satın Alınan Medya: Amazon ve iTunes ayrıca, genellikle bir fincan kahveden daha az kahve için ürün başına satın alma ve akış olanağı sunar. Satın alınan içeriğin avantajı, abonelik akışına gelmeden önce genellikle mevcut olan en son sürümlerdir - TV bölümlerinde, genellikle ilk yayının 24 saat içinde, bu nedenle The Walking Dead'in son bölümünü kaçırdıysanız, satın alma cihazınızı zombilerle dolduracak.

Akış, uzun bir uçuş veya araba yolculuğunda zaman geçirmek için ideal bir yol olsa da, havayolunuzun teknoloji ve cihazlarla ilgili yönergelerini izlemeyi unutmayın - ve eğer sürücü iseniz, lütfen gözünüzü yoldan ayırmayın!

Ayrıca, Kablosuz kullanılabilir olsa da, uçuşunuzun cihaz başına erişim için ücret alabileceğini, hızların sınırlı olabileceğini ve bir VPN ile gizlenmedikçe akış videosunun kısıtlanabileceğini unutmayın. (Bu konuda endişeleriniz varsa, birçok hizmet önceden programlamayı cihazınıza indirmenize izin verecektir.) Yine de, seçenekleriniz, kulaklıklı mikrofon setinin bir uçuş videosunu izlemesi veya tek bir video izlemesinin eski günlerinden çok uzaktır. DVD arabada. Aslında, bir TV şovunun belirli bir sezonunda geride iseniz, nihayet kendinize arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bazı bölümleri yakalamanız için en iyi yol olabilir..

ExpressVPN’in internet gizlilik kılavuzlarına geri dönmek için burayı tıklayın

Seyahat ederken TV şovlarını çevrimiçi izleyin
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.