Paziņojam par 2019. gada Privātuma stipendijas nākotnes uzvarētāju

2019. gada ExpressVPN stipendijas ieguvējs

Ar prieku paziņojam ExpressVPN Future of Privacy Scholarship 2019 uzvarētāju: Seth Connell, tiesību students Regentas Universitātē Virdžīnijā, ASV apsveikumi!

Šogad mūsu eseja lika studentiem pārrunāt, vai mums vajadzētu paļauties uz valdībām vai brīvo tirgu, lai nodrošinātu patērētāju privātumu. Mēs saņēmām vairāk nekā 1000 darbus, kas saistīti ar šo tēmu, ar daudziem spēcīgiem argumentiem par un pret valdības iejaukšanos, regulējot patērētāju informācijas izmantošanu.

Balstoties uz argumentu stiprumu un skaidrību, mēs izvēlējāmies piešķirt stipendijas balvu 5000 USD apmērā Setam, kurš rakstīja, ka, lai sasniegtu optimālu lietotāju privātumu, valdības iejaukšanās ir jāsamazina par labu patērētāja izvēlei. Jūs varat izlasīt viņa eseju mūsu stipendiju lapā.

Šogad bija sīva konkurence ar tik daudziem pretendentiem, bet arī pieci jaunie pretendenti iesniedza pārliecinošus viedokļus par to, kas kļuvis par aizvien pieaugošu diskusiju tematu starp valstīm un uzņēmumiem. Jaunie spēlētāji ieguva ExpressVPN abonementus uz 12 mēnešiem.

Viņi ir:

  • Izabella Grundē, Kalnsidejas vidusskola, Oregona, ASV.
  • Kalvins Kuo, Virdžīnijas Universitāte, ASV.
  • Deivids Slottveds, Oksfordas Universitāte, Lielbritānija
  • Elija Smita, Pitsburgas Universitāte, ASV.
  • Džareds Stenkombe, Indiānas universitāte, ASV.

Mēs runājām ar Sethu par viņa uzvarēto eseju, viņa veiktajiem privātuma pasākumiem un to, kā viņš plāno izmantot savu grādu, lai palīdzētu citiem.

Apsveicam, Seth! Pirmkārt, kādi ir digitālās privātuma jautājumi, ar kuriem jūs saskaraties ikdienas dzīvē? Vai jūs veicat pasākumus, lai aizsargātu savu digitālo privātumu?

Šķiet, ka katrā dzīves solī pastāv zināmas bažas par privātumu. Es bieži sastopos ar lietotnēm un vietnēm, kurās tiek lūgts izsekot man, uzraudzīt manus personas datus un sūtīt pielāgotas reklāmas. Es cenšos mazināt riskus, liedzot jebkādas atļaujas, kas man nav vajadzīgas programmas pareizai funkcionalitātei, vai arī, ja es varu atrast citu programmu vai vietni, kas nav tik invazīva, es izvēlos alternatīvu.

Citas bažas man rada dažādi datu pārkāpumi, kas notiek ar uzņēmumu skaitu valstī un pasaulē. Šķiet, ka šajās dienās neviena dati nav droši, un es ļoti uzskatu, ka ir svarīgi sevi pasargāt ar stingru identitātes zādzības aizsardzības plānu. Tas ir tikai laika jautājums, pirms mūsu dati tiek apdraudēti, un uzticams atkopšanas pakalpojums ir ļoti svarīgs, lai novērstu jūsu dzīves aizskaršanu datu pārkāpuma dēļ. Personīgai lietai es arī izmantoju VPN, lai kodētu savu IP adresi, un uzticamus un drošus Wi-Fi tīklus izmantoju tikai uzdevumiem, kas saistīti ar sensitīvu informāciju..

Kurš no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, jūsuprāt, visvairāk uztrauc cilvēku privātumu?

Manā vērtējumā uzmācīgākie tehnoloģiju uzņēmumi ir Google, Amazon un Facebook. Šie uzņēmumi patērētājiem un uzņēmumiem piedāvā stabilus produktus un risinājumus, un es noteikti esmu viens no tiem. Tomēr atļaujas, kas šiem uzņēmumiem nepieciešami, lai izmantotu savus pakalpojumus, ir ļoti uzmācīgas un prasa daudz personas datu, ko vēlāk izmanto mārketinga nolūkos. Facebook ir risinājis galvenās sabiedrisko attiecību problēmas saistībā ar lietotāju datu apstrādi. Ir saprotams, ka šie uzņēmumi datus izmanto tā, kā ir; galu galā peļņas potenciāls no pārdošanas, izmantojot šos datus, ir ļoti liels, taču kompromiss diemžēl ir mūsu privātums.

Kā es minēju savā eseja, viens Washington Post žurnālists secināja, ka pārlūks Google Chrome faktiski ir datu ieguves rīks, kas maskējas kā pārlūks. Līdzīgi, šķiet, ka Google Home un Amazon Alexa ierīces vienmēr reģistrē viņu īpašnieku sarunas, un FB klusējot ir atzinusi, ka šīs ierīces izmanto kā fona durvju pieskārienu. Fakts, ka šīs ierīces un uzņēmumi dzird mūsu sarunas, ir pietiekami slikts, bet valdības spēka draudu pievienošana rada diezgan drosmīgu jauno pasauli.

Savā esejā jūs sakāt, ka mums ir nepieciešams vairāk tehnoloģiju produktu un pakalpojumu izvēles. Tā kā nozarē dominē vairāki tehnoloģiju giganti, kā jauniem konkurentiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem vajadzētu tuvoties ienākšanai tirgū?

Es teiktu, ka uzņēmējiem ir svarīgi turpināt ieviest jauninājumus un popularizēt savas idejas tirgū. Jo vairāk viņi ieviesīs jauninājumus, jo laika gaitā mūsu dzīve kļūs labāka. Ir viena īpaša joma, kuru es ieteiktu apsvērt, ja tehnoloģiju bizness vēlas reklamēt drošāku produktu vai pakalpojumu. Šobrīd daudzu jaunizveidotu tehnoloģiju uzņēmumu sapnis ir izpirkt tāds uzņēmums kā Google. Ja produkts ir tik labs, ka Google to vēlas, iespējams, ir daudz naudas, kas saistīti ar zīmola pārdošanu lielākam uzņēmumam. Potenciālais mīnuss ir tāds, ka patērētāji nesaņems visu iespējamo labumu, ko citādi būtu devusi šī startēšana.

Pieņemsim, ka iesācējs patiešām vēlas koncentrēties uz lietotāju privātumu. Tam noteikti ir tirgus, un šis tirgus, iespējams, turpinās augt. Tomēr, ja šo jaunizveidoto uzņēmumu piekrīt iegādāties lielāka firma, kurai nav tāda paša uzsvara, patērētāji nevar gūt labumu no alternatīva produkta, kas piedāvā priekšrocības, neapdraudot viņu privātumu. Tāpēc es teiktu, ka vairāk uzņēmēju vajadzētu apsvērt iespēju pretoties kārdinājumam izpārdot lielāku uzņēmumu. Ievērojiet savus principus un izveidojiet lielisku produktu, ko cilvēki, uz kuriem attiecas privātums, nopirks. Kas zina, ja šie jaunizveidotie uzņēmumi pietiekami pieaugs, tas radīs spiedienu uz esošajiem uzņēmumiem, lai tie reaģētu un palielinātu viņu privātuma aizsardzību, ja viņi gatavojas sekot līdzi.

Visbeidzot, ko jūs šobrīd studējat un ko jūs cerat sasniegt nākotnē?

Es šobrīd iegūstu juridisko grādu un 2022. gadā nokārtošu joslu eksāmenu. Man prātā ir divu veidu juridiskā karjera.. 

Pirmkārt, es labprāt vēlētos būt konstitucionāls jurists, kas specializējas Ceturtā grozījuma likumā [nepamatotu kratīšanas un arestu aizliegums]. Miljoniem amerikāņu gandrīz divdesmit gadu laikā ir bijusi pakļauta nelikumīgai uzraudzībai, un es uzskatu, ka ir svarīgi ievērot Ceturtā grozījuma gudrību un virzīties pretī masu uzraudzības valstij.. 

Otrkārt, es esmu arī ieinteresēts palīdzēt ģimenēm ar viņu finansēm un sadarboties ar tām, lai sasniegtu labāku finanšu nākotni. Pašlaik esmu finanšu treneris, kā arī tiesību students, un es vēlētos iekļaut savu finanšu apmācības praksi tiesību praksē, ja man būtu iespēja.

~

Vai privātums ir tēma, kas jums ir svarīga? Apsveriet iespēju piedalīties nākamā gada eseju konkursā ExpressVPN Privātuma stipendijas nākotnei! Sīkāka informācija ienāks 2020. gada sākums.

Paziņojam par 2019. gada Privātuma stipendijas nākotnes uzvarētāju
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.