Ierīces bloķēšana

Mūsdienās viedtālruņos tiek glabāts viss, sākot no mūsu tiešsaistes parolēm un beidzot ar kredītkaršu numuriem. Tāpēc vairāk nekā jebkad ir svarīgi, lai mēs viņus aizsargātu.

Izmantojiet bloķēšanas ekrānu un atlasiet pietiekami drošu paroli. Tas apgrūtinās citu piekļuvi jūsu tālrunim bez jūsu piekrišanas.

Pirkstu nospiedumu izmantošana ierīces atbloķēšanai maz palielina jūsu drošību. Pirkstu nospiedumu var viegli klonēt no īkšķa attēla un izmantot, lai atbloķētu tālruni. Un, lai gan jūs nevarat juridiski piespiest atklāt savu paroli lielākajā daļā jurisdikciju, ņemt pirkstu nospiedumu, lai atbloķētu tālruni bez jūsu piekrišanas, ir pilnīgi likumīgi.

Šifrējiet savu disku

Kopš iOS 8 Apple pēc noklusējuma sāka šifrēt cietos diskus. Tas ievērojami uzlabo īpašnieka aizsardzību pret patvaļīgiem meklējumiem un jūsu personas datu ļaunprātīgu izmantošanu pēc ierīces pazaudēšanas..

Android arī piedāvā iespēju lietotājam šifrēt disku; tomēr lietotājam tas jāaktivizē. Kaut arī 2014. gadā Google pēc noklusējuma paziņoja par šādu šifrēšanu, vēlāk prasības tika mierīgi noņemtas.

Iestatījumos varat atrast iespēju šifrēt ierīci.

Lai arī tas nav īpaši vienkārši, personīgo informāciju no tālruņa ir iespējams iegūt arī bez jūsu piekrišanas, ja šifrējat savu disku un tiesībaizsardzības iestādes šos Google tālruņus parasti atslēdz ar Google palīdzību, pat tik maznozīmīgos gadījumos kā narkotiku noziegumi.

Izvēlieties labu paroli

Lai gan Apple un Google veic pasākumus, lai aizsargātu jūsu šifrētos datus no hakeriem, ierobežojot to, cik reizes minūtē var ievadīt nepareizu paroli, vai izdzēšot diskdzini pēc dažiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, spēcīga parole ir labākā aizsardzība.

Izvēlieties paroli, kurā ir vismaz 12 rakstzīmes, vai izmantojiet mūsu izlases paroli ģeneratoru. Noteikti pievienojiet arī ciparu sajaukumu, kā arī lielos un mazos burtus. Alternatīvi, izmantojiet Diceware, lai ģenerētu paroli, kas sastāv no četriem līdz pieciem vārdiem.

Turpmāka lasīšana

Uzziniet vairāk par mobilā Wi-Fi bīstamību, izmantojot šos rakstus:

  • Kāda informācija iet caur jūsu mobilajiem tīkliem
  • Mobilie iestatījumi, kas ietekmē jūsu privātumu
  • Kā mobilā tālruņa uzlāde pakļauj to riskiem
  • Briesmas, ko rada atrašanās vietas trīsstūrēšana, zvanu pārtveršana, SMS
  • Kā nodrošināt savas mobilās lietotnes
Ierīces bloķēšana
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.