Iesācēja ceļvedis Torā

  • Kas ir Tor?
  • Tor vēsture
  • Kā darbojas Tor
  • Kā lietot Tor
  • Ātrs sākums Tor
  • Lasīt vairāk par Tor

Kas ir Tor?

Tor (sākotnēji sauca Sīpolu maršrutētājs jo tas jūsu satiksmi slāņo kā sīpolu) ir bezmaksas serveru tīkls jeb “mezgli”, kas nejauši novirza interneta trafiku savā starpā, lai maldinātu datu izcelsmi. Tor pārlūks var ievērojami palielināt lietotāja privātumu un anonimitāti tiešsaistē. Iekšējos dokumentos NSA pat atsaucas uz Toru kā “ļoti droša, zema latentuma interneta anonimitātes karali”.

uz pusēm sagriezta sarkanā sīpola foto

Tori ir saīsināti no “Sīpolu maršrutētāja”.

Presi un tiesībaizsardzības aģentūras Tor uzskata bieži negatīvi, taču tam ir daudz pozitīvu ieguvumu. Žurnālisti un viņu avoti paļaujas uz to, ka droši un anonīmi sazinās, nebaidoties no valdības iejaukšanās. Droša komunikācija ir būtiska trauksmes celšanas gadījumos, piemēram, Edvarda Snūdenda atklāsmēs. Tāpat Tor ir svarīgs tiesībaizsardzībai, jo tas ļauj veikt slēptas operācijas un izmeklēšanu tiešsaistē. Pašlaik Tor ir aptuveni divi miljoni ikdienas lietotāju visā pasaulē, no kuriem lielākā daļa nāk no Amerikas Savienotajām Valstīm, Vācijas un Krievijas.

Varat izmantot Tor, lai slēptu savu IP adresi, pārlūkotu tumšo tīmekli un anonīmi darbinātu serveri.

Tor neaizstāj jūsu VPN, jo tas tikai anonizē jūsu pārlūkošanu un dažus citus atlasītos pakalpojumus (kuri ir īpaši jākonfigurē).

Savienojuma izveide ar Tor, izmantojot VPN savienojumu, ir lielisks veids, kā uzturēt interneta privātumu un drošību. Tas ne tikai slēps jūsu pārlūkošanas datus no jūsu VPN uzņēmuma, bet arī paslēps jūsu mājas IP adresi no Tor ievades mezgla.

Uzziniet vairāk par Tor

taisnīguma skalas

Maz ticams, ka Tor

Sīpolu maršrutētājs startēja pēdējā vietā, no kuras jūs gaidījāt. Kā Tor kļuva par populāro interneta anonimitātes rīku, kāds tas ir šodien? Uzziniet par Tor vēsturi.

kā tor darbojas

Kā Tor īsti darbojas

Tor iesācējiem! Skaidrs un vienkāršs paskaidrojums par to, kā Tor novirza jūsu trafiku caur mezglu tīklu, lai aizsargātu jūsu privātumu. Uzziniet, kā darbojas Tor.

kā izmantot tor

Kā izmantot Tor, lai aizsargātu jūsu privātumu

Šis visaptverošais ceļvedis iemācīs jums visu, kas jums jāzina par Tor lietošanu, ieskaitot starpniekservera iestatīšanu, failu koplietošanu un daudz ko citu. Uzziniet, kā tagad izmantot Tor.

tor-pārlūks

Ātrs sākums Tor

Darba sākšana ar Tor ir tikpat vienkārša kā 1-2-3. Izpildiet šo ātro sākšanas rokasgrāmatu un sāciet to iestatīt tūlīt.

lasīt vairāk par tor

Lasīt vairāk par Tor

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Tor? Izlasiet ExpressVPN rakstu kolekciju šeit.

Atpakaļ uz augšu

Iesācēja ceļvedis Torā
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.