Kā izdzēst visu, ko Google zina par jums

Lejupielādējiet izdrukājamu PDF failu

Tas zina jūs labāk nekā jūs pats pazīstat. Tas zina katru viedtālruni, kuru esat domājis iegādāties, katru līdzstrādnieku, uz kuru esat mēģinājis atrast netīrumus, katru neveiklo kaiti, kuru esat pārcietis …

Tas ir tavs Google darbība (iepriekš pazīstams kā Google Web & Lietotņu vēsture), un tas zina visu, ko esat meklējis… datēts ar 2005. gadu. Yikes!

Šis amats jums to iemācīs kā neatgriezeniski izdzēst Google vēsturi lai uzlabotu jūsu interneta privātumu un neļautu meklēšanas un pārlūkošanas datiem sekot jums mūžīgi.

Piezīme: Pārlūka vēstures notīrīšana NAV tas pats, kas Google Web tīrīšana & Lietotņu darbības vēsture. Dzēšot pārlūka vēsturi, jūs izdzēšat tikai to vēsturi, kas lokāli tiek glabāta jūsu datorā. Pārlūkprogrammas vēstures notīrīšana neko nedara ar datiem, kas tiek glabāti Google serveros.

Brīdinājums: Ja izmantojat G Suite (iepriekš Google Apps for Work), ir svarīgi pirms kaut ko izdzēst uzzināt sava uzņēmuma pieņemamās lietošanas un datu saglabāšanas politikas.!

Pāriet uz…

Kā: 
> Lejupielādējiet visus savus Google datus
> Dzēsiet visas Google darbības
> Apturiet (vai “pārtrauciet”) Google saglabāt jūsu darbību
Ziniet Google meklēšanas vēstures dzēšanas un atspējošanas sekas
Vēstures dzēšana un atspējošana nepadara jūs Google neredzamu
Dariet vairāk, lai aizsargātu interneta privātumu

Tas, ko jūs darāt tiešsaistē, ir JŪSU bizness – un tikai jūs pats

ExpressVPN uzskata, ka tas, ko jūs darāt internetā, ir privāts. Nevienam nevajadzētu sekot līdzi tam, ko jūs darāt tiešsaistē – vienalga bez jūsu ziņas un atļaujas.

Ja vien jūs to neesat atspējojis, Google aktivitāte pēdējo desmit gadu laikā ir reģistrējusi jūsu meklēšanas un pārlūkošanas aktivitātes. Tas zina katru jūsu izmantoto saiti, katru attēlu, uz kura esat noklikšķinājis, un adreses joslā ievadītos URL.

Google izmanto visus šos datus izveidot profilu par tevi, tostarp jūsu vecumu, dzimumu, valodas un intereses, kā arī filtrē jums meklēšanas rezultātus un reklāmas, pamatojoties uz jūsu profilu. Diezgan gudrs, vai ne? Bet tas ir arī neticami aizskar jūsu privātumu.

Neļaujiet Google meklēšanas vēsturei jūs vajāt mūžīgi.

Pirms visu dzēšanas dublējiet Google darbību

2015. gada aprīlī Google klusi izlaida funkciju, kas ļauj lejupielādēt visus savus Google datus. Ja jūtaties sentimentāls (šņaukāties), iespējams, vēlēsities apsvērt iespēju lejupielādēt meklēšanas datus, pirms tos izdzēsāt un uz visiem laikiem atspējojat..

Kā lejupielādēt un izdzēst Google meklēšanas vēsturi un apturēt Google no jūsu darbības saglabāšanas

Kā lejupielādēt visus savus Google datus

Google Izņemt funkcija ļauj lejupielādēt datus no visiem jūsu izmantotajiem Google produktiem, ieskaitot Google meklēšanas vēsturi, Gmail, Kalendāru, Chrome, Google fotoattēlus, Maps un citu. Tālāk ir norādīts, kā izmantot pakalpojumu Takeout, lai lejupielādētu visus savus Google datus.

1. darbība: Dodieties uz Google Takeout lapu “Lejupielādējiet savus datus” un atlasiet datus, kurus vēlaties lejupielādēt. Pēc noklusējuma ir atlasītas visas rūtiņas. Izvēlieties Nākamais.

Google

2. darbība: Atlasiet savu arhīva formātu un piegādes metodi, pēc tam atlasiet Izveidot arhīvu. (Mēs aizkavējāmies ar noklusējuma iestatījumiem.)

Google

3. darbība: Jums būs saņemt paziņojumu kad arhivēšanas process ir pabeigts. Šajā piemērā mēs saņēmām e-pastu ar saiti mūsu arhīva lejupielādei.

Google nosūtīja e-pastu ar saiti, lai lejupielādētu jūsu arhīvu.

Tagad, kad esat lejupielādējis savu datu arhīvu, jūs esat gatavs izdzēst savu vēsturi.

Kā izdzēst visas Google darbības

Veiciet šīs darbības, lai izdzēstu datus par visiem jūsu Google aktivitātes, ieskaitot meklēšanu, video meklēšanu un visas reklāmas, uz kurām esat noklikšķinājis.

1. darbība: Iet uz Mana aktivitāte lapā atlasiet vertikālo elipsi (⋮), pēc tam atlasiet Dzēst darbību ar.

Google vertikālās elipses nolaižamā izvēlne ar

2. darbība: Mainiet datumu no Šodien uz Visu laiku. Izvēlieties Visi produkti no produktu nolaižamās izvēlnes un pēc tam atlasiet DZĒST.

Google arhīva dzēšanas ekrāns ar

3. darbība: Google jums pateiks, kā tā izmanto jūsu datus, lai padarītu savus pakalpojumus jums noderīgākus. Izvēlieties labi.

Google

4. darbība: Google jums jautās, vai vēlaties dzēst savu darbību. Izvēlieties DZĒST.

Google

5. darbība: Tagad ekrānā vajadzētu pateikt “Nav aktivitātes.”

Google

Apsveicam! Jūs esat izdzēsis savu Google meklēšanas vēsturi. Šeit ir tukšas šīfeles! Nākamā darbība: iegūstiet Google, lai vairs nesaglabātu jūsu darbību.

Kā apturēt (vai “apturēt”) Google no jūsu darbības saglabāšanas

Google nenodrošina veidu, kā neatgriezeniski atspējot jūsu aktivitātes saglabāšanu, bet jūs varat trāpīt pauze. Veiciet šīs darbības, lai Google iestatītu pauzi, saglabājot jūsu darbību.

1. darbība: Iet uz Darbības kontrole lapu, kurā redzēsit sadaļu “Web & Lietotņu darbība. ” Bīdiet slēdzi pa kreisi.

Google ekrāns tīmeklim un aktivitātēm, izceļot, kā pārslēgt pārslēgu uz

2. darbība: Google jautās, vai vēlaties pārtraukt sava tīmekļa darbību & Lietotņu darbība. Izvēlieties PAUZE.

Google

3. darbība: Pārbaudiet, vai jūsu darbība nav apturēta. Ekrānā vajadzētu pateikt “Web & Lietotnes darbība (apturēta) ”un bīdāmajai pārslēgai jābūt pelēkai.

Google

4. darbība: Ja vēlaties noklikšķināt uz “pauze” Google, reģistrējot savu darbību visās jūsu izmantotajās Google lietotnēs un pakalpojumos, pabīdiet visus slēdžus šajā lapā pa kreisi.

Izlasiet svarīgo informāciju par katru vienumu un atlasiet PAUZE lai pabeigtu katru darbību.

Google aktivitāšu ekrānu sērija ar katru pārslēgšanas iestatījumu uz
Misija pabeigta! Google vairs nesaglabās jūsu meklēšanas datus.

Ziniet Google meklēšanas vēstures dzēšanas un atspējošanas sekas

Ir svarīgi izprast Google meklēšanas vēstures dzēšanas sekas.

Pēc noklusējuma, Google personalizē jūsu meklēšanas rezultātus pamatojoties uz jūsu meklēšanas darbību. Tātad, ja jūs meklējat receptes un noklikšķiniet uz saitēm vietnē allrecipes.com biežāk nekā visās citās vietnēs, tad Google katru reizi, meklējot recepti, meklēšanas rezultātu lapā ierindos allrecipes.com augstākā vietā..

Ja izdzēsīsit un atspējosit savu vēsturi, būs redzami meklēšanas rezultāti plašāks un mazāk specifisks jums. Tātad vietne allrecipes.com netiks parādīta rezultātu augšgalā, kaut arī tā ir jūsu iecienītākā vietne.

Vēstures dzēšana un atspējošana nepadara jūs Google neredzamu

Ja izdzēšat un atspējojat savu vēsturi, jūs esat  Google neredzams – it īpaši, ja jums ir Google konts, lai izmantotu dažādas Google lietotnes un pakalpojumus, piemēram, Gmail un YouTube.

Patiesībā ir gandrīz neiespējami būt neredzamam Google. Bet jūs varat būt apdomīgs. Sākumā izslēdziet visas Google lietotnes un pakalpojumus no ikdienas tīmekļa lietošanas. Un izmantojiet meklētājprogrammas, kas neizseko jūsu meklēšanas darbības, piemēram, DuckDuckGo, Ixquick un Startpage.

Bet, ja jūsu sirds ir iestatīta uz tik neredzamu Google tīklā, kāds jūs varat būt, tad nelietojiet internetu. Kādreiz. (Pat tad jums būs jālec krūmos, ja tuvumā atrodas Google Street View transportlīdzeklis.)

aizbēdzis notiesātais, kas noķerts google maps

Noķerts Google Street View: nav redzami krūmi, lai šis puisis varētu ienirt!

Dariet vairāk, lai aizsargātu interneta privātumu

Tagad, ja jūs patiešām vēlaties pastiprināt savu interneta privātuma spēli, šeit ir norādītas citas veicamās darbības.

 1. Izmantojiet ExpressVPN. Kamēr tiek apturēta Google Web darbība & Lietotņu vēsture neļauj Google vākt datus par jums, tas neliedz jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam izsekot, ko jūs darāt tiešsaistē, un, iespējams, dalīties tajā ar korporācijām un valdībām. Lai paslēptu tiešsaistes aktivitātes no sava ISP, izmantojiet tādu VPN kā ExpressVPN.
 2. Izmantojiet Tor pārlūku. Tor slēpj jūsu atrašanās vietu un tiešsaistes aktivitātes no visiem, kas veic tīkla uzraudzību vai trafika analīzi, tāpēc jūsu darbības internetā ir grūti izsekot jums. Tā ir viena no jūsu labākajām likmēm par anonimitātes uzturēšanu tiešsaistē. Lai palielinātu Tor efektivitāti, noteikti izlasiet šos padomus: Vēlaties, lai Tor patiešām darbotos?

Droša pārlūkošana visiem!

Atkārtojiet tiešsaistes dzīvi

Vai vēlaties vairāk palīdzēt, atceļot tiešsaistes dzīvi? Iepazīstieties ar ExpressVPN ceļvežiem vietnē:

 • Notiek Chrome paplašinājumu dzēšana
 • Dropbox dzēšana
 • Jūsu Facebook konta dzēšana
 • Facebook Messenger dzēšana
 • Dzēšot Find My iPhone, Find My iPad un Find my Mac
 • Tiek dzēsts jūsu Gmail konts
 • Notiek Google fotoattēlu dzēšana
 • Cietā diska pārlūkošanas vēstures dzēšana
 • Jūsu Instagram konta dzēšana
 • Internet Explorer vēstures dzēšana
 • Pokémon Go konta dzēšana
 • Notiek Safari dzēšana
 • Snapchat konta dzēšana
 • Tinder konta dzēšana
 • Jūsu Twitter konta dzēšana
 • Vietnes WhatsApp Messenger dzēšana
 • Yahoo Mail konta dzēšana

Piedāvātais attēls: Thomas Lefebvre / Unsplash (attēls ir pārveidots)

Kā izdzēst visu, ko Google zina par jums
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.