Kas ir VPN?

VPN jeb virtuālie privātie tīkli ir datoru vai attālo tīklu grupa, kas savienoti kopā internetā. Tie ir noderīgi, lai apietu tīmekļa filtrus, izveidotu savienojumu ar attālajiem serveriem un pārlūkotu un lejupielādētu anonīmi.

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs piesakāties ar saviem akreditācijas datiem, un visi dati, ko sūtāt un saņemat, ir šifrēti un droši.

Kas izmanto VPN?

Zemāk ir apkopots to cilvēku saraksts, kuri parasti izmanto VPN, kā arī īpašās priekšrocības, ko viņi no tā izmanto. Iespējams, jūs vismaz daļēji ietilpst vienā no zemāk norādītajām kategorijām.

Studenti un strādnieki

Nedroša tīkla izmantošana, piemēram, kafejnīcā, var būt risks. Citi cilvēki var piekļūt jūsu darbībām, un viņiem var rasties kārdinājums nozagt jūsu konta informāciju, biznesa datus vai pētījumu uzdevumus, un jūsu darbs vai atzīmes var būt apdraudētas.

Bieži vien VPN nodrošina skola vai uzņēmums, lai jums, pat ceļojot, būtu ērta piekļuve un savienojums ar resursiem, kuriem, iespējams, nevarat piekļūt citā tīklā. Ja jūs izmantojat savu VPN, varēsit apiet skolu un darba vietu noteiktos filtrus un cenzūru un anonīmi pārlūkot pilsētiņā vai darbā. Pat publiskās vietās varat būt drošs, ka jūsu svarīgais darbs ir aizsargāts no nevēlamiem skatieniem un jūsu lietotāja dati ir droši.

Lejupielādētāji

Neatkarīgi no tā, vai lejupielādējat legāli vai nelegāli, jūs nevēlaties nonākt uzņēmuma uzraudzības sarakstā, jo datorā izmantojāt noteiktas lietotnes. Vēl sliktāk, ja jūs varētu nonākt tiesā vai samaksāt dūšīgu naudas sodu. Citas tehnoloģijas un pakalpojumi piedāvā viltus drošības sajūtu, bet faktiski nenodrošina nepieciešamo aizsardzību. VPN šifrē jūsu IP adresi un ir praktiski neizsekojami, un tie ir vienīgais drošais veids, kā droši lejupielādēt.

Drošības entuziasti

Neatkarīgi no jūsu profesijas vai interneta vajadzībām, jūs esat pelnījuši privātumu un drošību, ko var nodrošināt VPN. Izmantojot VPN, jūs varat:

  • Veiciet meklēšanu anonīmi, nedraudot, ka jūsu darbība tiek izsekota vai izsekota
  • Nodrošiniet, lai jūsu tīklā neļautu uzlaupīt identitātes zagļi, ļaunprātīga programmatūra un / vai kaimiņi, kuri nevēlas maksāt par savu internetu
  • Iegūstiet drošu savienojumu, lai jūsu sakari paliktu privāti un šifrēti neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai publiskā telpā
  • Aizsargājiet savus personiskos un finanšu datus no ziņkārīgo acīm

Tātad, ja jūsu kaimiņš turpina satriekt jūsu internetu, iespējams, pat lejupielādēt vīrusus vai ļaunprātīgu programmatūru uz jūsu serveri, vai ja jūsu pusaudzis nejauši ievadīja jūsu kredītkartes informāciju aizdomīgā vietnē, vai pat ja jums vienkārši nepatīk ideja, ka kāds redzētu jūsu personīgo datus vai tiešsaistes aktivitātes, jums vajadzētu izmantot VPN.

Pasaules ceļotāji

Laika atšķirību, valodas barjeru un valdības cenzūras dēļ interneta lietošana ārzemēs var būt lēna un nomākta. Tā vietā, lai paļautos uz nepazīstamu, nenodrošinātu vietējo tīklu, izmantojot VPN ceļojuma laikā, tie novērš šķēršļus (kā arī visus drošības jautājumus) un ļauj piekļūt jebkurai vietnei vajadzīgajā ātrumā vēlamajā valodā..

Uzņēmumi un tīmekļa vietnes

Neatkarīgi no tā, vai jums pieder mazs starta uzņēmums vai esat lielas korporācijas daļa, VPN palīdz aizsargāt privātā biznesa datus. Sākot no plānošanas, algu saraksta, produktu katalogiem, darbinieku un klientu informācijas, uzņēmuma prognozēm un citas, jūsu dati ir aizsargāti. Uzņēmumi parasti izmanto VPN privātuma apsvērumu dēļ, kā arī drošai un ērtai datu apmaiņai starp birojiem un attālinātu darbinieku savienošanai ar centrālajiem darba serveriem. Vietnes tos izmanto, lai ļaunprātīga programmatūra neietekmētu tās lietotājus un nodrošinātu ātru ielādes laiku.

Cilvēki visur izmanto VPN, un to skaits pieaug. Pieaugot cenzūrai, kibernoziedzībai un pieprasot ātrumu, VPN ietaupa dienu studentiem, uzņēmumiem, ceļotājiem, lejupielādētājiem un parastajiem cilvēkiem.

Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos ExpressVPN interneta privātuma ceļvežos

Kas ir VPN?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.