Nepieciešamības ceļošanai uz ārzemēm

Ceļojumi uz ārzemēm ir lielisks veids, kā aplūkot jaunus apskates objektus, izmēģināt jaunas lietas un izjust dažādas kultūras. Šeit ir dažas nepieciešamības, kuras jums vajadzētu ņemt līdzi, izpētot pasauli!

Ceļojumu dokumenti

Neatkarīgi no tā, kuru valsti apmeklējat, ceļojuma laikā jums būs nepieciešama personu apliecinoša informācija un citi dokumenti gan drošības, gan ērtības labad. Neatstāj mājas bez šiem!

Identifikācija

Neatkarīgi no tā, vai dodaties muitā lidostā vai vienkārši automašīnā šķērsojat robežas, jums vajadzētu būt pašreizējai pasei un vīzai vai cita veida personai, piemēram, dzimšanas apliecībai vai autovadītāja apliecībai. Dažas valstis pieprasa, lai tās vienmēr būtu nēsātas, lai gadījumā, ja jūs aplaupītu vai nopratinātu, jūs varētu pierādīt, kas jūs esat un kur jums ir pilsonība.

Pie citiem dokumentiem, kas jums jāņem, jāietver:

 • Lidmašīnas un citas transporta biļetes
 • Apmeklēto teritoriju kartes
 • Informatīvi ceļveži

Ikdienas preces

Ērtai ceļošanai ir prātīgi ne tikai paņemt līdzi, bet arī sagatavoties iespējām. Padomājiet par iespējamām aktivitātēm, kurās jūs varētu piedalīties ceļojuma laikā, un attiecīgi iesaiņojiet.

Apģērbs

Ja zināt, ka apmeklēsit izdomātas vakariņas vai dejosit dejā, atnāciet vienu apģērbu, kas der formālākiem iestatījumiem. Tāpat, ja jūs dodaties pārgājienos vai nodarbojaties ar kādu citu spraigu darbību, nogādājiet piemērotu apģērbu un apavus.

Lai jūsu soma būtu gaiša, apsveriet iespēju neregulāros gadījumos atnest tikai vienu apģērbu un dažas vienreizējas lietošanas mazgāšanas līdzekļa paciņas un pēc vajadzības mazgāt drēbes jūsu viesnīcā. Dienas apģērbam vai gadījuma rakstura pasākumiem nēsājiet pusi no tērpiem, cik dienu pavadīsit. Piemēram, ja dodaties astoņu dienu ceļojumā, nogādājiet četrus gadījuma tērpus, kuru priekšmetus var nomainīt. Jūs atradīsit, ka jūsu atlase ir plašāka, nekā jūs domājat!

Padomi gandrīz jebkur:

 • Katrai dienai nogādājiet pietiekami daudz zeķu un apakšveļas (vai arī papildus, tikai gadījumā, ja nokrišņājaties lietusgāzē vai jūtaties vēlmi lēkāt baseinā, kamēr esat apģērbies).
 • Viegla jaka noderēs visur, kur atrodaties.

Tualetes piederumi un medikamenti

Viesnīcas parasti nodrošina ceļojuma lieluma ziepes, šampūnu, kondicionieri un pat ķermeņa losjonus, un tās vajadzības gadījumā aizstās ar katru mājturības apmeklējumu. Glabājiet savu maisiņu un ņemiet līdzi tikai recepšu vai speciālus tualetes piederumus, kā arī citas nepieciešamības lietas, piemēram, mazu matu suku, zobu suku, zobu pastu, dezodorantu un citas personiskas lietas (dāmas, neaizmirstiet savu aplauzumu!).

Zāles cieši iesaiņojiet plastmasas maisiņā un pārliecinieties, vai tās ir skaidri marķētas. Ja jūs lietojat noteiktas recepšu zāles, iespējams, vēlēsities paturēt receptes kopiju kopā ar jums gadījumā, ja jūs tiksit apturēts lidostā.

Klimatam specifiski priekšmeti

Ja martā apmeklējat Īriju, jūs noteikti nenesīsit sandales un suvenīrus. Pārbaudiet laika apstākļus galamērķī un atnesiet piemērotu apģērbu, lai jūs nekautrētos (vai svīst), kamēr visiem pārējiem ir ērti.

Daži ieteikumi:

 • Sauļošanās krēms
 • Bug spray
 • Saules cepure vai lietus cepure
 • Lietus mētelis
 • Zābaki
 • Peldkostīmi

Tehnoloģijas

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat datoru, planšetdatoru vai tālruni sērfošanai tīmeklī, zvanīšanai vai e-pasta ziņojumu sūtīšanai, jums būs nepieciešams ātrs, drošs un privāts savienojums.

Viesabonēšana mobilajā telefonā

Iespējams, vēlēsities piezvanīt uz mājām, lai pārbaudītu bērnus, sarakstītu dažus jaukus vietējos iedzīvotājus, lai tiktos, vai arī sazinieties ar ceļojuma biedriem, ja jūs šķiraties, taču jums nevajadzētu iestrēgt ar milzīgu rēķinu. Mobilā telefona nodošana starptautiskajam ceļojumam nenozīmē 3000 USD telefona rēķina šausmu stāstu, no kura mēs visi baidāmies. Runājiet ar savu bezvadu tīklu, lai redzētu, vai viņi piedāvā starptautisku viesabonēšanu pēc jūsu plāna un valsts, kuru apmeklēsit.

Ceļojumu VPN

Lai tiešsaistē izmantotu klēpjdatoru, planšetdatoru vai citu ierīci, jums būs nepieciešams VPN. Virtuālie privātie tīkli ir noderīgi, īpaši ceļojot, jo tie ļauj:

 • Apiet ugunsmūrus un valdības noteikto cenzūru
 • Pārlūkot anonīmi, izmantojot šifrētu IP adresi
 • Neļaujiet vietnēm izsekot jums vai instalēt sīkdatnes datorā
 • Aizsargājiet visu nosūtīto un saņemto informāciju no ziņkārīgo acīm
 • Savienojuma izveide ar attālo datu centru (piemēram, jūsu uzņēmumam)

Tikpat aizraujoši, cik jaunas vietas ir, tās var būt arī bīstamas. Atrodoties nepazīstamā vietā un pārlūkošanai izmantojot nezināmu un nenodrošinātu tīklu, varat tikt apdraudēta jūsu identitāte un cita informācija. Aizsargājiet sevi un visas ierīces, ieguldot ceļojumā paredzētu VPN.

Šie padomi palīdzēs jums būt sagatavotiem, ērtiem un gataviem jebkam, kamēr ceļojat uz zemeslodes!

Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos ExpressVPN interneta privātuma ceļvežos

Nepieciešamības ceļošanai uz ārzemēm
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.