Salīdzinājums: labākās bezmaksas pretvīrusu programmatūras paketes

Neatkarīgi no tā, vai jums ir veca sistēma, kas jāatjaunina, vai arī jūs vēlaties droši pārlūkot tīmekli savā jaunajā klēpjdatorā, pretvīrusu programmatūra joprojām ir viena no vissvarīgākajām datora instalācijām. Tur ir daudz izvēles iespēju, un tām visām ir plusi un mīnusi. Kas ir labākā izvēle jūsu sistēmai?

Īsā atbilde ir tāda, ka jums būs labi ar jebkuru cienījamu pretvīrusu programmatūru, kamēr tā tiks atjaunināta. Tomēr, tā kā katram ir savs funkciju komplekts, resursu prasības un cena, zinošāks patērētājs varētu vēlēties to aplūkot tuvāk. Tā kā šeit ir tik daudz premium iespēju, šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta tikai bezmaksas programmatūrai - bez maksas, tāpat kā šeit jūs varētu lejupielādēt, instalēt un palaist kādu no šīm pretvīrusu lietojumprogrammām patlaban, un tas jums nemaksās ne santīma..

Šeit ir piecas labas iespējas alfabēta secībā ar plusiem un mīnusiem.

Avast Bezmaksas

Plusi: Ātra, ērta lietošana ar intuitīvu lietotāja saskarni, kas ļauj paveikt darbu, neizmantojot daudz sistēmas resursu. Daudziem datoriem varat veikt vairākus uzdevumus un piedzīvot minimālu palēninājumu. Ietver funkcijas, kas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammās pārbauda programmatūras atjauninājumus un bloatware.

Mīnusi: Pamata iestatīšana var būt vienkārša, taču sarežģītāka konfigurēšana var radīt grūtības, īpaši tehnofobam. Lai gan Avast ir iekļauts anti-ļaundabīgo programmu rīks, tas nav tik spēcīgs vai efektīvs kā citas atsevišķas opcijas.

AVG Bezmaksas

Plusi: Cita starpā integrēts standarta pretvīrusu, tīmekļa monitorings un e-pasta skeneris. Viegli darbināt katru atsevišķu funkciju, un tīmekļa / e-pasta uzraudzība nodrošina vienmēr ieslēgtu aizsardzību.

Mīnusi: Apsveriet AVG par visu tirdzniecību, kurā nav nekādu. Pretvīrusu dzinējs iegūst neatkarīgas pārbaudes vidējos rādītājus. Tā kā ir tik daudz funkciju, šī pakete var būt resursietilpīga. Līdzīgi lietotāja saskarne nedaudz pierod. Jūs saņemsit arī regulārus uznirstošos logus, cenšoties panākt jaunināšanu uz premium versiju.

Bitdefender Bezmaksas

Plusi: Viens no visvairāk konsekventākajiem pretvīrusu veidiem. Vienkārši, ātri un ārkārtīgi vienkārši resursi ar funkcijām, kas ietver gan sistēmas skenēšanu, gan reālā laika aizsardzību.

Mīnusi: Tā ir arī viena no plānākajām paketēm, ko atradīsit tās bezmaksas atkārtošanai, kas nozīmē, ka jums būs dažas izvēles iespējas un nebūs integrētu papildu funkciju (piemēram, ugunsmūris)..

Panda Cloud Antivirus

Plusi: Tīrs un vienkāršs lietotāja interfeiss ar mākoņa funkcijām un minimālu ietekmi uz sistēmas resursiem. Papildu funkcionalitāte piedāvā turpmāku uzraudzību, lai pasargātu no atklāta Wi-Fi tīkla draudiem un, iespējams, bīstamiem USB diskdziņiem.

Mīnusi: Bezmaksas versija pastāvīgi atgādina jums par jaunināšanu uz premium versiju, kā arī padara jūs ierobežotu piekļuvi citām funkcijām. Neatkarīga pārbaude arī parāda, ka, lai arī tā atklāšanas rādītāji ir augsti, tie nav vislabākie.

ZoneAlarm Bezmaksas

Plusi: Šis ugunsmūra un antivīrusu apvienojums piedāvā integrētas paketes ērtības, nevis atsevišķu lietojumprogrammu izmantošanu.

Mīnusi: Nav tik bagātīgs kā dažas citas iespējas. Pretvīrusu datu bāze tiek atjaunināta katru dienu, nevis katru stundu, un tas nozīmē, ka jūs varat tikt pakļauts strauji izplatīgiem jauniem draudiem.

Kā šīs programmas paliek bezmaksas? Lielākā daļa no tām piedāvā premium vai licences modeļus, lai nodrošinātu vairāk funkcionalitātes vai darbotos komerciālā vidē. Neuztraucieties par parasto patērētāju, kurš vienkārši meklē bezmaksas antivīrusu lejupielādi. tas, ka jūs nenolaižat ne santīma, nemazina produktu. Faktiski šie ir vieni no labākajiem antivīrusu programmatūras paketiem attiecīgajā laika posmā.

Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos ExpressVPN interneta privātuma ceļvežos

Salīdzinājums: labākās bezmaksas pretvīrusu programmatūras paketes
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.