Tas, kā uzlādē mobilo tālruni, to pakļauj riskam

Viedtālruņos parasti tiek izmantots spraudnis datu uzlādēšanai un ielādēšanai. Lai gan tas samazina kabeļu daudzumu, kas mums jāved līdzi, tas var būt arī bīstams, jo mēs varam netīšām savienot tālruni ar datoru, kuram neuzticamies, kurš savukārt var mēģināt piekļūt mūsu ierīcei bez mūsu piekrišanas.

Mēs atrodam USB kontaktligzdas daudzās vietās, piemēram, autobusos, dzelzceļa stacijās vai pat sienas spraudņos. Aiz katra no tiem varētu būt dators. Piemēram, lidmašīnas ļauj uzlādēt ierīces uz kuģa, bet lidmašīnas borta dators bieži mēģinās piekļūt jūsu ierīcei. Tas ir lieliski, ja vēlaties atskaņot multividi ekrānā uz jūsu priekšā esošā sēdekļa, bet vai mēs tiešām varam uzticēties šiem datoriem?

Lai aizstāvētos pret to, nēsājiet līdzi savu lādētāju un pievienojiet to elektrības kontaktligzdai, nevis USB kontaktligzdai. Varat arī atrast kabeli, kas ved tikai elektrību, bet nav datu. Ir arī ierīces, kuras sauc par “USB prezervatīviem” un kuras nodrošina, ka ierīce tiek uzlādēta bez datu pārsūtīšanas.

Turpmāka lasīšana

Uzziniet vairāk par mobilā Wi-Fi bīstamību, izmantojot šos rakstus:

  • Kāda informācija iet caur jūsu mobilajiem tīkliem
  • Mobilie iestatījumi, kas ietekmē jūsu privātumu
  • Briesmas, ko rada atrašanās vietas trīsstūrēšana, zvanu pārtveršana, SMS
  • Ierīces bloķēšana
  • Kā nodrošināt savas mobilās lietotnes
Tas, kā uzlādē mobilo tālruni, to pakļauj riskam
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.