Viss, kas jums kādreiz bija jāzina par mobilo drošību

Mūsdienās mobilās ierīces ir daudz vairāk nekā tikai tālrunis. Jūsu viedtālrunis ir arī kamera, modinātājs, GPS, spēļu konsole, MP3 atskaņotājs un televizors.

Tā kā mūsu mobilās ierīces arvien labāk spēj izpildīt visus ikdienas uzdevumus, mēs arvien mazāk sākam paļauties uz saviem galddatoriem un klēpjdatoriem. Visu, ko mēs varam darīt mājās, mēs tagad varam paveikt, atrodoties ceļā, padarot vēl vieglāk uzturēt sakarus ar draugiem, ģimeni un kolēģiem. Bet, kaut arī tas palielina noteiktu ērtības līmeni, tas var būt arī bīstams.

Tā kā mēs glabājam vairāk informācijas mobilajās ierīcēs, mūsu uzbrukuma risks eksponenciāli palielinās. Galu galā jūsu privātums ir tikpat labs kā ierīcei, kas to glabā.

Tas, kas mobilās ierīces padara tik atšķirīgas no citām ierīcēm, ir SIM kartes un unikālas operētājsistēmas, piemēram, iOS vai Android, iekļaušana.

Tomēr ne vienmēr ir skaidrs, kas ir mobilais līdzeklis pret nekustīgu ierīci. Dažos aspektos tāda mobilā ierīce kā vienkāršs 4G maršrutētājs dalās ar tādiem pašiem draudiem kā vecs mobilais tālrunis, savukārt klēpjdatori publiskajā Wi-Fi var būt tikpat neaizsargāti kā viedtālrunis..

Uzziniet vairāk par mobilo ierīču drošību

Ilustrācija vīrietim, kam pie bumbas ir pie ausīm, it kā tas būtu telefons! Tā ir faktiska kļūda, piemēram, no Indiānas Džounsas tajā tunelī. LOLZ! Ak, un kļūdai ir pievienots NSA.

Padomi par mobilajām ierīcēm, kas jums jāzina

Viedtālrunis ir jūsu dzīves līnija, tāpēc noteikti aizsargājiet visu, kas uz tā atrodas, izmantojot šos mobilās drošības padomus.

Viedtālruņa ilustrācija ar Wi-Fi ikonu ekrānā.

Kāda informācija iet caur jūsu mobilajiem tīkliem

Uzziniet, kā pārvietoties pa sabiedriskā Wi-Fi bīstamo pasauli, izmantojot šo visaptverošo ceļvedi. Samaziniet kiberuzbrukumu risku un aizsargājiet sava mobilā tālruņa privātumu.

Viedtālruņa ilustrācija, bet šeit ir kicker: Visas lietotņu ikonas ir piekaramās atslēgas!

Kā nodrošināt savas mobilās lietotnes

Uzlabojiet viedtālruņa drošību, nodrošinot savas lietotnes. Uzziniet, kā verificēt tālruņa lietotnes, pārbaudot, kādai informācijai viņi var piekļūt.

Viedtālruņa uzlādes ilustrācija. AR TO ATKLĀŠANAS ZĪMJU !!

Kā mobilā tālruņa uzlāde pakļauj to nezināmiem riskiem

Publiskās USB kontaktligzdas var būt ērtas, taču tās bieži nāk ar aizķeršanos. Uzziniet, kā uzlādēt tālruni publiski, neatstājot pēdas.

Datu pārsūtīšanas SIM kartes ilustrācija.

Briesmas, ko rada atrašanās vietas trīsstūrēšana, zvanu pārtveršana, SMS

Izpildiet šo rokasgrāmatu, lai uzzinātu vairāk par tālruņa SIM karti un to, kā viegli izsekot. Pēc tam veiciet darbības, lai palīdzētu anonimizēt savu atrašanās vietu.

Viedtālruņa ilustrācija ar drošu ciparnīcu ekrānā.

Ierīces bloķēšana

Lai aizsargātu jūsu privātumu, ir nepieciešams vairāk nekā tikai vienkārša parole. Uzziniet, kā aizsargāt savu privātumu, palielinot viedtālruņa drošību.

Viss, kas jums kādreiz bija jāzina par mobilo drošību
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.