Blockbuster film grafikleri bir VPN ile “düzeltildi”

Blockbuster film grafikleri bir VPN ile “düzeltildi”

Birçok film, komplo ve gülünç arsa puanlarına sahiptir. Bazıları da büyük, şaşkın arsa deliklerine sahip olmayı başarırken, diğerleri sadece birkaç dakika içinde işleri tamamlayabilecek teknolojiyi görmezden geliyor.

Aşağıdaki filmler kesinlikle bu kategorilerin üçüne de uygundur, ancak ikincisine odaklanacağız.

Daha fazla uzatmadan, işte…

Bir VPN Bağlantısıyla Saniyeler İçinde Çözülen Tüm Zamanların En Büyük Film Alanlarından Üçü:

Morpheus Matrix’te Neo’yu Bulamıyor (1999)

Neo’nun bir VPN’si olsaydı, Morpheus’un muhtemelen onu ilk başta bulamayacağını kabul ederek bunu önceden yapalım. İnsanların onları kötü robot derebeylerinden kurtarmak için “Tek Olan” a sahip olmayacağı anlamına gelir.

Kuşkusuz bu, çoğu kişinin istediği son değil. Çok mutlu bir çözüm değil (eğer bir robot derebeyi değilseniz), ama yine de bir çözüm.

Ama insanların VPN’leri olduğunu varsayalım – bu, ajanların asla güzel robotopilerinde karışıklığa neden olan vahşileri bulamadıklarını gösterir.

İnsanlar, sadece bir fare tıklaması ile Matrix’e girip çıkabiliyorlardı ve konumları tamamen gizlenmiş olacaktı. Ajan Smith Neo’nun hemen yanında görünemedi çünkü Ajan Smith Neo’nun nerede olduğunu bilemezdi.

Sıradaki: İki numaralı ve ilgili gerçek:

  1. Matrix filminin birkaç noktasında, insanlar çalan bir telefona deli bir panik yapmak zorundalar. Zil telefonu, Matrix’in çıkış noktasını işaretler. Ve her zaman engellenmiş, gizli veya başka şekilde meşgul gibi görünüyor.
  2. VPN, internet bağlantınızı başka bir yerden geliyormuş gibi gösterir.

Bir VPN bağlantısı, insanların çalan telefona deli bir panik yapması gerekmediği anlamına gelir. Tek yapmaları gereken, çalan telefonun yakınında bir VPN konumu seçmek. Kolay.

Aslında, Matrix’teki insanların bir VPN’si olsaydı, bir katliam olurdu. Neo istediği yerde, istediği zaman olabilirdi ve robotların hiçbir fikri yoktu. Muhtemelen zavallı, savunmasız robot derebeyi seçen büyük bir kötü kabadayı gibi görünecekti.

vpn trafosuGerçek bir Transformatör. Kesinlikle lisanssız bir benzeri değil. Dürüst.

Sam Transformatörlerde Dünyayı Yok Edemez (2007)

Sam Witwicky, Shia LeBeouf tarafından tasvir edilmesine rağmen, mutlu-şanslı bir adam. Ve özenti robot derebeyleriyle bir insan savaşından sadece sorumludur. Evet. Daha fazla robot derebeyi.

Sam’in biraz para kazanması gerekiyor, bu yüzden biri eski, çatlamış gözlüklerden biri olan aile yadigarlarını açık artırmaya karar veriyor.

Bu gözlüklerin tam olarak Decepticon’ların (kötü robot derebeyi) sessizce aradığı şey olduğu ortaya çıkıyor. Gözlük bir şekilde All Spark’ın yerini gösteren gizli bir haritanın görüntüsünü içeriyor. Tüm Kıvılcım, Transformers’ın ilerlemesine giden macguffinidir ve arsanın gerektirdiği hemen hemen her şeyi yapabilir.

Gözlükler için eBay listesi hemen fark edilir ve herkes çılgınca Witwicky aramaya başlar.

Bu, tüm franchise için başlangıç ​​noktasıydı. Gözlükler bulunduğundan sonra olan her şey oldu. EBay listesinden önce Decepticon’lar sessizce gözlemliyorlardı ve gözlüklerin görünmesini bekliyordu. EBay’de ortaya çıktıkları anda, Decepticonlar listenin yerini izlediler ve kendilerini dünyaya gösterdiler, böylece bir savaş başladılar.

Bir saniyeliğine Sam’in gözlükleri eBay’de listelemeden önce bir VPN kullandığını düşünelim. Şimdi ne olacak? Hiçbir şey, işte bu.

Kimse Sam’in müzayedesini izleyemezdi, böylece kimse Sam’i bulamazdı. Ve hiçbir kötü robot derebeyi gözlük iddia etmek için ortaya çıkmaz.

VPN’ler burada büyük kazanıyor. Sadece birinin kullanılması dev robotlarla savaşı engellemekle kalmaz, aynı zamanda filmi erken de durduracaktır. Yani iki buçuk saate dayanmak zorunda kalmazdık. Ve sonra üç film daha. Ve sonra dört tane daha, yakında…

Tüm Terminatör Filmleri Çözüldü – Anında

2029 yılında, kötü robot derebeylerimizin bir sorunu var. İnsanlar isyan ediyor ve kazanmaya başlıyorlar.

İnsan direncinin lideri John Connor ve Skynet (kötü robot derebeyi) ondan kurtulmaya karar verdi. Kötü robot ordularını göndererek birini öldürmenin geleneksel yolu defalarca başarısız olmuştur. Böylece tek seçeneğin geçmişe tek bir kötü robot göndermesine karar verdiler, böylece John Connor’un şüphesiz annesini izleyip öldürebilir. Skynet’in aklı, annesi yoksa John Connor’un var olma ihtimalinin düşük olması.

Fikir kusursuzdu, ama infaz değildi. Skynet, John Connor’un annesini öldürmek için nihai Killbot, bir T-800’ü geri gönderdi. Ama başarısız oldu – John Connor’un annesi çok hayatta kaldı.

Ölümsüz, kötü robot derebeyleri başka bir gideceklerini düşündüler. Ancak bu sefer John Connor’u öldürmek için zamanında tek bir kötü robot göndermeye karar verdiler. Skynet’in mantığı, John Connor yoksa John Connor’un var olma ihtimalinin düşük olması.

Yine kusursuz mantık.

Bu sefer Skynet nihai killbotu bir T-1000’den iki yüz daha iyi olan bir T-1000’e yükseltti. T-1000 net bir görevle geri gönderilecek: John Connor’ı bulun. John Connor’u öldür

Ve böylece süper nihai killbot zaman makinesine girer. Çelişkiler hayata patlar, şimşek çakar ve T-1000 1991’e geri taşınır.

T-1000 büyük bir alev topu içinde bir çarpma ile gelir! Yavaşça, kendi gösterişli girişinin yarattığı kraterde – tamamen çıplak – ayağa kalkar. Etrafına bakıyor…

Şimdi ne olacak?

John Connor’ı bul.

Ama John Connor’ı bulamıyor. Çünkü John Connor yerini bir VPN ile saklıyor.

Son.

kötülük-robot derebeyiYeni kötü robot derebeylerimizi bekliyoruz.

Neden Hemen VPN Almak Gerekiyor?!

Sonuç oldukça açık ve makul itirazın ötesinde:

Kendinizi kötü robot derebeyleri tarafından avlanırken bulursanız, kesinlikle bir VPN’e ihtiyacınız vardır..

Ya da sadece bağlantınızı korumak ve kendinizi bizim gibi gözetimden korumak için VPN’nizi kullanabilirsiniz..

Bir VPN tarafından kaydedilebilecek başka filmler biliyor musunuz? Her zaman olduğu gibi, bunları aşağıdaki yorumlarda bırakın!

Blockbuster film grafikleri bir VPN ile “düzeltildi”
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.