Snooper’ın Tüzüğü neden VPN almayı her zamankinden daha gerekli hale getiriyor

[ware_item id=33][/ware_item]

Snooper’ın Şartı'na karşı en iyi savunma iyi bir VPN


Geçen ay, İngiliz Parlamentosu, “Snooper Charter” olarak da bilinen Soruşturma Gücü Yasası'nın son versiyonunu onayladı. Yasa, hükümete vatandaşların kişisel verilerine eşi benzeri görülmemiş bir erişim hakkı veriyor; tek bir fıkra, ISP'lerin müşterilerin tarama verilerini tutmasını gerektiriyor en az 12 ay.

Hükümet artık gizliliği garanti etmediği için, insanlar gizliliklerinin sağlam kalmasını sağlamak için inisiyatif almalıdır. Özellikle hükümetin çevrimiçi yaşamlarına erişmesinden endişe duyanlar için cevap oldukça basit: VPN kullanın.

Bir gözetim durumunda yaşıyorsanız ve VPN'nin her zaman açık olduğundan emin olmak istiyorsanız, En iyi seçeneğiniz yönlendiricinize bir VPN yüklemek.

Bir VPN neden Snooper'ın Tüzüğüne karşı en iyi korumadır

Bir VPN, internet trafiğinizi diğer sunuculardan geçirerek üçüncü tarafların internet etkinliğinizi izlemesini engelleyerek gizlilikle ilgili bazı önemli endişeleri giderir. Görünen tek trafik, bilgisayarınızın diğer taraftaki sitelerle değil VPN sunucusuyla iletişim olması nedeniyle, İSS'lerin Snooper's Tüzüğü'nün zorunlu kıldığı şekilde yaptıklarınızı kaydetmesi engellenir.

Çoğu VPN'nin akıllı telefon veya bilgisayar gibi tek bir cihazdaki işlevi. Bu, genel bir Wi-Fi etkin noktasını kullanırken olduğu gibi belirli koşullarda yalnızca bir VPN'ye bağlanması gerekenler için mantıklıdır. Ancak evinizde evrensel koruma istiyorsanız, en iyi seçiminiz bir VPN yönlendiricisidir.

Kablosuz yönlendiricide VPN kullanma

Bir VPN yönlendirici, tabletlerden akıllı buzdolaplarına ve konsollara kadar evinizdeki tüm cihazlar için gizlilik ve koruma sağlar. Devlet casusluğu endişesi ile uğraşmak zorunda kalanlar için, VPN donanımlı bir yönlendirici, her yeni cihazı açtıklarında bir VPN'ye bağlanmayı hatırlamak zorunda kalmamak anlamına gelir.

Geçmişte, bir yönlendiricide VPN kurmak zordu. Çoğu insan, zaman ve teknik bilgi gerektiren manuel yapılandırmalara başvurmak zorunda kaldı. Ama artık değil. Yönlendiriciler için ExpressVPN uygulaması, gizliliği teknoloji yelpazesinin tüm noktalarında insanlar tarafından elde edilebilir hale getirmek için oluşturuldu.

Daha hırslı kullanıcılar, kendileri için ayrı olarak satın aldıkları bir yönlendiriciye uygulamayı yüklemeyi deneyebilir. Daha az uzmanlığa sahip olanlar, onu kutudan çıkarır çıkarmaz satın alabilirler.

Her iki durumda da, yönlendiricinizde ExpressVPN kullanmak evde internet trafiğinizi korumak için mevcut en iyi seçenektir. Belirsiz zamanlarda size tam olarak en çok ne istediğinizi verir - gönül rahatlığı.

Snooper’ın Tüzüğü neden VPN almayı her zamankinden daha gerekli hale getiriyor
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.