Ücretsiz fitness uygulamanız için nasıl ödeme yaparsınız?

Serbest fitnes-app

Hepimiz herkesin çene düşüren huşu içinde kesilmiş fiziğimize bakmasını istiyoruz. Muhtemelen Cristiano Ronaldo'nun sadece iç çamaşırlarında çok zaman geçirmesinin nedeni budur. Ama mükemmel vücuda ulaşmak kolay değil.

Sadece en sevdiğiniz atıştırmalıklardan vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız (en sevdiğiniz atıştırmalık kuru üzüm değilse, bu durumda yalancı değilseniz), spor salonuna sert bir şekilde vurmanız ve kardiyoyu kranklamanız gerekir. Akşam yemeğine çıkmak da kolay olmayacak, çünkü ne yediğinizi sürekli izlemeniz gerekecek. Ve çarpışmada oraya gitmenin bir anlamı yok. Diyetler işe yaramıyor çünkü sadece önceden belirlenmiş bir süre sürüyorlar, bu noktada normal tüketim devam ediyor. Her şeyi değiştirmelisin. Yaşam için.

Ayrıca, sahip olduğunuz gizlilik kavramından da vazgeçmeniz gerekebilir..

Sağlık-appBir Hulk Hogan kedisi. Çünkü bu İnternet.

Bekleyin… Fitness Uygulamaları Gizliliğimi Alın?

Birçoğumuzun yaptığı gibi kusursuz beden arayışınızda uygulamaları ve araçları kullanacaksanız, verileriniz “bikini için hazır” diyebileceğinizden daha hızlı toplanacaktır.

OpenEffect kısa süre önce Fitness Tracker Gizlilik ve Güvenliğinin Karşılaştırmalı Analizi başlıklı bir rapor yayınladı. Bu gerçek bir sayfa çevirici.

OpenEffect’in araştırmasının sonucu, fitness uygulamanızın bir biçerdöver olması ve sadece toplanmayı ve temizlenmeyi bekleyen güzel bir altın buğday tarlası olduğudur..

Kuşkusuz paraphrasing yapıyoruz, ancak mesele şu ki, tüm lezzetli verilerinizi havaya uçuracaklar. Çalışma, telefonunuzun konum ayarı olduğunda hareket bilgilerinizi toplayan bazı uygulamalara bile işaret ediyor kapalı.

Her Ücretsiz Fitness App Verilerinizi Hasat. Evet. Hepsi.

Silikon Vadisi'nde bir söz var: Ödeme yapmıyorsanız, ürün sizsiniz.

En çok kullanılan en iyi yedi fitness uygulamasının 100 milyondan fazla kombine indirmesi var, ancak koşu rotanızın güzel bir grafiğini çizmek ve yüzünüzdeki tüm kalorileri saymak için ne istiyorlar? Sadece boşuna bir ürün vermiyorlar; bu uygulamalar paraya mal olur ve bakımı için çok fazla kaynak gerektirir.

Özgürse veya gerçek olamayacak kadar iyi bir şeyse, yapımcılar başka yollarla gelir elde ediyorlar. Sağlık ve fitness uygulamaları özellikle veri madenciliğine yatkındır, çünkü sigorta şirketlerini ilgilendiren bilgiler toplarlar.

Bir sigorta şirketi yeterince egzersiz yapmadığınızı bildiği için sağlık hizmetlerine nasıl reddedilmek istersiniz? Financial Times'ın raporuna göre Humana ve Aetna gibi büyük sigorta şirketlerinin sağlık uygulaması geliştiricileriyle ortaklıklar imzaladıklarını belirtti..

Dolayısıyla, bir ürün için nakit harcama yaparken, en değerli emtia ile ödersiniz - gizliliğiniz.

app-data-shareHepsini yakalamalıyım! Herkes fitness uygulamalarını bağlar! Hey! Sen arkadasın ... Mew de.

Veri Paylaşımı Her Zaman Kötü Değildir

Veri paylaşımı aslında farklı uygulamaların birlikte çalışmasına izin verdiği için tüketici için iyi bir şey olabilir. RunKeeper'da egzersizinizi takip edebilir, günlük adımlarınızı izlemek için Fitbit'i kullanabilir ve hatta MyFitnessPal ile kalori tüketiminizi sayabilirsiniz. Google Fitness gibi bir uygulama tüm bu bilgileri tek bir yerde saklayabilir.

Birlikte çalışmak için uygulamaların verilerinizi paylaşması gerekir. Ancak, bir uygulamadan diğerine veri paylaşmak ve bunu paylaşmak arasında büyük bir fark vardır, böylece 3. bir taraf sizi kullanabilir.

OpenEffect çalışması bizi daha fazla dikkat etmeye ve kişisel bilgilerimizin paylaşılmasının birçok farklı yolu hakkında sorular sormaya teşvik etmelidir..

Tüm Uygulamaları Kullanıp Güvende Kalmaya Devam Edebilirsiniz

Sağlıklı olmak asla kötü bir şey değildir ve fitness uygulamaları kesinlikle hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Sadece bunun için ödediğiniz fiyata dikkat edin.

Hassas kişisel bilgiler içermeyen sahte bir profille fitness uygulamalarına giriş yapmayı düşünün ve mobil bir VPN'nin IP adresinizi ve gerçek konumunuzu gizleyerek ekstra güvenlik ekleyebileceğini unutmayın. Vücudunuzu egzersiz yapmadan önce biraz dikkatli olun, böylece egzersizinizin keyfini çıkarabilir ve verilerinizi güvende tutabilirsiniz..

Sağlıklı kalmak için hangi uygulamaları kullanıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Öne Çıkan Resim: Julia Tim / Adobe Stock
Meeeeooooww !: Rasulov / Adobe Stock
Korkunç Pokemon Pun (Üzgünüm): Venimo / Adobe Stock

Ücretsiz fitness uygulamanız için nasıl ödeme yaparsınız?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.