ExpressVPN ve Dynabook (eski adıyla Toshiba) küresel ortaklığı duyurdu

Yeni ortaklığı simgeleyen ExpressVPN ve Dynabook logoları

Dynabook kullanıcılarına temel internet koruması sağlamak için Dynabook (eski adıyla Toshiba'nın PC birimi) ile küresel ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ortaklığımızın bir parçası olarak Dynabook, Aralık 2019'da piyasaya sürülen yeni Satellite Pro L50'den başlayarak ExpressVPN'i tüm yeni ve gelecekteki Dynabook PC'lere önyükleyecek. Kullanıcılar ayrıca ödüllü hizmetimize 30 günlük ücretsiz bir deneme alacak, kutudan çıkar çıkmaz çok önemli güvenlik ve gizlilik koruması sağlar. Ortaklık gelecekte ek modellere de yayılacak.

Bu stratejik ortaklık, Dynabook'un bir VPN sağlayıcısı ile ilk kez çalıştığına işaret ediyor. Dünyanın dört bir yanındaki Dynabook müşterilerinin internet trafiğini korumalarına ve çevrimiçi etkinliklerini meraklı gözlere karşı korumalarına yardımcı olacağız. Sadece tek bir tıklama ile ExpressVPN, özellikle havalimanları, oteller, ortak çalışma alanları ve daha fazlası gibi halka açık Wi-Fi erişim noktalarında olduklarında kullanıcılara değerli bir huzur sunar. ExpressVPN ile Dynabook müşterileri en sevdikleri içeriğin tadını her zaman, her yerde çıkarabilir.

Önceden yüklenmiş ExpressVPN özellikli Dynabook dizüstü bilgisayarExpressVPN varsayılan olarak görev çubuğuna sabitlenir ve ayrıca Başlat menüsünden de erişilebilir.

Dynabook EMEA başkanı Damian Jaume, “VPN'ler internet gizliliği ve güvenliği için vazgeçilmez bir araç haline geldi, bu nedenle kullanıcılarımıza bu ortaklıkla kutudan daha güvenli bir deneyim sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “ExpressVPN ile ortak olmayı seçtik çünkü en yeni güvenlik, dünya çapında süper hızlı bağlantı hızları ve kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda sektörde kesinlikle benzersizler. Güvenli ve açık bir internet deneyimi oluşturma konusundaki derin bağlılığımızı paylaşıyorlar. ”

ExpressVPN Başkan Yardımcısı Harold Li, “Müşterilerine daha fazla internet gizliliği, güvenliği ve özgürlüğü sağlamak için Dynabook ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. “VPN'lerin artık sadece siber güvenlik uzmanları için bir araç olmadığını, aynı zamanda şirketler ve bireylerin tüm internet kullanıcıları için önemlerini kabul ettiklerini görmek bizim için çok sevindirici.”

Dynabook, titiz bir seçim sürecinden sonra ExpressVPN'i resmi VPN ortağı olarak atadı. Dynabook ekibi, yazılımımız üzerinde kapsamlı testler yaptı ve güvenlik, güvenilirlik, hız, kullanım kolaylığı, gizlilik politikası, arka uç mimarisi ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok faktörü ele aldı..

ExpressVPN ve Dynabook (eski adıyla Toshiba) küresel ortaklığı duyurdu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.