ExpressVPN ve HP, PC kullanıcılarına VPN koruması sağlar

ExpressVPN ve HP, PC kullanıcılarına VPN koruması sağlar

ExpressVPN'in, kullanıcılarının çevrimiçi ortamda gizli ve güvenli kalmasına yardımcı olmak için HP ile birlikte çalıştığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. VPN'ler dijital güvenlik için vazgeçilmez araçlardır ve artık birçok HP müşterisi, belirli yeni HP tüketici bilgisayarlarına önceden yüklenmiş ExpressVPN koruması ile 1. Gün'den itibaren güvence altına alınacaktır. 

Bugünden itibaren ExpressVPN, yeni HP Spectre x360 13'e dahil edilecek. HP müşterileri, tüm ExpressVPN uygulamalarına erişim sağlayan 30 günlük özel bir ücretsiz VPN denemesi alacaklar.

HP Inc. Müşteri Deneyimi baş teknoloji uzmanı ve Müşteri Deneyimi başkan yardımcısı Mike Nash, “Müşterilerimiz, genellikle güvenlik ve gizlilik risklerini fark etmeden, günlük olarak çeşitli güvenli olmayan kamu Wi-Fi ağlarına bağlanıyor” dedi. tüketici müşterilerimize sunulan güvenlik teklifleri grubuna ExpressVPN eklemekten heyecan duyuyoruz. ”

VPN: Dijital koruma için yeni varsayılan araç

Tüketici VPN'lerine olan talep olağanüstü bir hızla artmaktadır: GlobalWebIndex tarafından yapılan son bir araştırma, internet kullanıcılarının% 30'unun yalnızca geçtiğimiz ay VPN kullandığını ortaya koydu. Küresel VPN pazarının da 2019'da tahmini 23,6 milyar dolardan 2022'de yaklaşık 36 milyar dolara kadar% 50 civarında büyümesi bekleniyor..

HP ile yaptığımız çalışma, VPN'lerin artık tüketici gizliliğini ve güvenliğini korumak için yeni vazgeçilmez araç olarak görüldüğünü yansıtmaktadır. HP, VPN ihtiyacını tanıyan tek büyük teknoloji markası değil; önümüzdeki aylarda paylaşmak için daha fazla ortaklık duyurusu yapacağımızı söylemekten heyecan duyuyoruz.

Tüketicilerin ve cihaz üreticilerinin VPN'lerin sağladığı temel gizlilik ve güvenlik korumalarını giderek daha fazla tanıdıklarını görmekten memnuniyet duyuyoruz. Örneğin, VPN olmadan, havaalanları, oteller ve kafelerdeki halka açık Wi-Fi etkin noktaları gibi güvenli olmayan veya güvenilmeyen ağlara bağlandığınızda özel verilerinizi bilgisayar korsanlarına maruz bırakıyor olabilirsiniz. Hükümetler, ağ yöneticileri ve İSS'ler de çevrimiçi etkinliğinizi gözetliyor olabilir ve bir VPN sizi tüm bu risklere ve daha fazlasına karşı korumaya yardımcı olur.

Yeni HP Spectre x360 13 hakkında daha fazla bilgi için bkz. HP’nin basın açıklaması.

ExpressVPN ve HP, PC kullanıcılarına VPN koruması sağlar
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.