Rusya’daki Dünya Kupası’nda güvenli ve VPN ile bağlı kalın

Rusya'da bir VPN'e ihtiyacınız olan nedenler

Dünyanın en büyük rekabeti başlayacak ve bir ay boyunca, 2018 Dünya Kupası olarak bilinen futbol extravaganza için hem sert hem de sıradan hayranlar Rusya'ya göz atacak.

Birçoğumuz evde oyun izleyeceğiz, ancak tahmini bir milyon hayranın aksiyonu canlı ve etli olarak izlemek için Rusya'ya inmesi bekleniyor..

Messi ve Ronaldo’nun kuğu şarkısının uluslararası sahnede ne olabileceğini görmek için şanslı birkaç kişiden biriyseniz, inanılmaz derecede kıskancım! Harika bir zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Ancak Dünya Kupası çevresinde güvenlik çok önemli olsa da ve Putin dünyayı izlemekle en iyi şekilde davranıyor olsa da, Rusya'da güvende kalmanızı sağlamak için hala birkaç seyahat hazırlığı yapmaya değer.

ExpressVPN, Dünya Kupası sırasında Rusya'da sizi güvende ve bağlantıda tutacak ipuçlarının bir listesini hazırladı.

1. Bir VPN ile evinizle bağlantıda kalın

Sürpriz! VPN şirketi bir VPN önerir.

Ancak, tüm ciddiyetiyle, Rusya katı internet politikasıyla bilinir ve bir VPN evinize geri dönmenize yardımcı olur.

E-postanıza, Facebook, Twitter vb.'ye erişiminizi sürdürmenizi sağlamak için bir VPN gereklidir, böylece milletlerinizi seyahatlerinizde evde güncel tutabilirsiniz..

ExpressVPN, Dünya Kupası ziyaretçileri için mükemmel bir VPN'dir. Herhangi bir cihazınıza yükleyebilir ve kullanabilirsiniz ve 90'dan fazla ülkedeki sunucular ve% 99,9 çalışma süresi ile, Messi'nin bunu nasıl yaptığı gibi daha önemli şeyler hakkında endişelenebilirsiniz.?

2. Verilerinizi Rusya'da korumak için bir VPN edinin

Ancak Rusya'da bir VPN'yi zorunlu kılan sadece internet erişimi değil. Daha da önemlisi, Dünya Kupası için 11 ev sahibi şehirde halka açık Wi-Fi etkin noktalarının Kaspersky Labs incelemesi (Saransk, Samara, Nizhny Novgorod, Kazan, Volgograd, Moskova, Ekaterinburg, Sochi, Rostov, Kaliningrad ve St. Petersburg) döndü bazı kötü sürprizler.

Kaspersky Labs, Rusya'daki 32.000 genel Wi-Fi bağlantısına bağlandı ve Rus Wi-Fi'nin en az% 22.4'ünün ve muhtemelen% 35.9'unun hiç bir koruma sağlamadığını buldu.

Bu kadar güvenli olmayan veri etrafında dolaşmak bir saldırganın altın kazıdır. Doğal olarak, ExpressVPN lezzetli veri yumurtalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olabilir.

3. Rusya'daki tüm Dünya Kupası maçlarını takip edin

Dünya Kupası'nı canlı olarak ziyaret etmek bir hayal olsa da, evdeki koltuk hayranları için mevcut en son oyunlara, istatistiklere ve skorlara erişemezsiniz.

Yani, bir VPN'iniz yoksa!

14 Haziran Perşembe günü Rusya'nın Suudi Arabistan'ı alacağı ilk maçtan 15 Temmuz'da Moskova'daki Luzhniki Stadyumu'ndaki finale kadar, bir VPN bir ritmi kaçırmamanızı sağlayacak.

Kimse Rus yerel internet erişiminin ne kadar sınırlı olacağını bilmiyor, ancak ExpressVPN’in Dünya Kupası akış kılavuzu nerede olursanız olun en son Dünya Kupası maçlarının en üstünde kalmanıza yardımcı olacak!

4. Rusya'dayken anonim olarak gezinin

İSS'lerin ve hükümetlerin internet taramanızda casusluk yapacakları iyi biliniyor.

Belki de kendi ülkenizde saklanacak hiçbir şeyiniz olmadığını düşünüyorsunuz, ancak yurtdışındayken özel kalmak için ekstra adımlar atmaya değer. Evde mükemmel olan ne olabilir yurtdışında kaşlarını çattı olabilir.

Parkurlarınızı gizlemek ve anonim olarak gezinmek mantıklı.

Rusya'daki Dünya Kupası'nda bir VPN'in bonus avantajları

ExpressVPN, internette zaten sörf yaptığınız cihaz dışında herhangi bir donanıma ihtiyaç duymaz. Bu, bir seyahat yönlendiricisine gerek olmadığı anlamına gelir ve bir komedi devi parmak ve birayı taşımak için daha fazla bagaj alanı bırakır.

Ayrıca, büyük, vahşi futbol dünyasında olduğunuzda ve ExpressVPN’in 7/24 canlı desteği, güvenli bir bağlantı olmadan asla takılmayacağınız anlamına gelir.

Bir VPN'i cebinizde kişisel bir Dünya Kupası deneyimi olarak düşünün. Tam ve güvenli bir internet bağlantısının güvence altına alınması için istediğiniz zaman bağlantı kurabilir ve en son skorların ve önemli noktaların üstesinden gelebilirsiniz..

Ayrıca verilerinizi güvende ve meraklı gözlerden uzak tutmanın harika bir yoludur..

Bununla birlikte, Dünya Kupası için 1 numaralı ipucu, harika bir zaman geçirmek!

Rusya'daki Dünya Kupası'nda güvenli ve VPN ile bağlı kalın
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.